To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mamy BRĄZ :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Meggi
Tak jak w temacie, kto pokibicuje chłopakom ze mną, potrzebne dzis im większe wsparcie !!!

Chłopaki &&&&

P.s chodzi o piłkę ręczna , dla niewtajemniczonych a chętnych do kibicowania icon_wink.gif
asia_b
Ja kibicuję, choć relację tylko czytam w necie...
Meggi
Jeszcze 5 minut do końca 37.gif

Bradzo wyrównany mecz, choć wolałbym żeby to nasi prowadzili
Meggi
fantastyczna wygrana!!!!!!!!!!!!!!!!! 06.gif

Gratulacje c impreza.gif hłopaki, półfinał nasz
Carrie
JESTEŚMY W PÓŁFINALEEEEEEE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
malinowa_i_Malina
Tak myślałam słysząc radosne ryki moich sąsiadów 06.gif
myszka
Ja kibicuję biernie. Mąż tak się drze, komentuje i przeżywa, że podejrzewam, że sąsiedzi z jednej i drugiej strony siłą rzeczy też mają relację za friko. Jeśli pobudzi dzieci, to w afekcie mogę zamordować.
Meggi
No moi te zmnie słyszeli napewno 06.gif

Do ostatniej minuty gralismy jedną bramką straty, pól minuty przed końcem wyrównalismy, na koniec (15sec.) rzut wolny Norwegów, stracili szybko piłke, a ich bramkarz wyszedł z bramki do pomocy, rzut naszego na ponad pól boiska i GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
myszka
CYTAT(Meggi @ Tue, 27 Jan 2009 - 23:45) *
Do ostatniej minuty gralismy jedną bramką straty, pól minuty przed końcem wyrównalismy, na koniec (15sec.) rzut wolny Norwegów, stracili szybko piłke, a ich bramkarz wyszedł z bramki do pomocy, rzut naszego na ponad pól boiska i GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL


Matko, mąż mi to też tak tłumaczy - stara się chyba mi przybliżyć temat.

Ja naprawdę jestem wyrozumiała, ale doprawdy nie pojmuję, czy od tego, że przy tym się tarza po podłodze, powtarza 72 razy "gol, gol, gol, gol, rozumiesz, gollllllll", pada na kolana, całuje własne pięści (to to już perwersja, naprawdę), wyrzuca ramiona w górę itd., wynik się zmienia?

No tak, ale ja zawsze wszystko oglądam bez emocji. Na filmach nie płaczę, na kabaretach się nie śmieję, a sport to raczej mam w odwłoku, więc w sumie nie dziwota, że mnie nie rusza.
MałaGosia
Ja mało na zawał nie padłam 29.gif impreza.gif
Kitka*
Mój M jak na koniec nie wrzaśnie, jak nie wyskoczy z kanapy, jak nie podkręci dźwięku... 37.gif
A cały mecz biadolił "ma peeewno się nie udaaaa..."

A ja myślałam, że specjalnością Polaków jest przegrywanie wygranych meczy icon_surprised.gif
Meggi
myszka to emocje mnie jeszcze trzymają icon_wink.gif

No,ale co zrobic jak lubię takie mecze choć nie za często bo tez mogę na zawał zejśc 37.gif
MałaGosia
Moj maz to mnie pogonil, bo sie za bardzo denerwowalam icon_smile.gif
anita b.
No to teraz czekamy na piątek i Chorwację!

Mieliśmy wiele szczęścia i Norwegowie na własne życzenie zawalili końcówkę.

Ale się cieszę impreza.gif
AniaEL
Ja się dziwię, że moje dziecko się nie obudziło. Tak się darliśmy icon_lol.gif
sammy
Zawału można było dostać. Już prowadziliśmy trzema bramkami, a tu bach. Ja rozumiem, że sport to adrenalina, ale oni nas chcieli chyba nerwowo wykończyć icon_wink.gif

pozdrawiam
s.
KIKI20
i udało się icon_smile.gif
Bosanova
Nie udało się - a poprostu byli lepsi, i musieli zwycieżyćicon_smile.gifI tak beda trzymac do końca!:-)
anita b.
CYTAT(BosaNova @ Wed, 28 Jan 2009 - 08:35) *
Nie udało się - a poprostu byli lepsi, i musieli zwycieżyćicon_smile.gifI tak beda trzymac do końca!:-)


Trener Wenta powiedział na konferencji prasowej, że to Norwegowie byli lepsi. A on się chyba lepiej zna od nas, nie? icon_wink.gif

Ale Bóg wczoraj nie był Norwegiem - to też usłyszane po meczu icon_smile.gif

I jeszcze jedno przeczytane:
nowa jednostka czasu: Wenta= 14 sekund 06.gif
wiewiórczak
Kibicowałam wytrwale brawo_bis.gif
Widzę, że mamy fajną ekipę kibiców na piątek, słynne forumowe wsparcie i pokonają Chorwatów 06.gif
amania
Myszko, u mnie w domu działo się dokładnie to co u Ciebie.

A na koniec zaczął coś śpiewać i podrzucać zdziwioną Matyldę 37.gif

Na jego usprawiedliwienie dodam, że przez całą podstawówkę trenował właśnie piłkę ręczną.
myszka
CYTAT(amania @ Wed, 28 Jan 2009 - 12:25) *
Na jego usprawiedliwienie dodam, że przez całą podstawówkę trenował właśnie piłkę ręczną.


Mój bez usprawiedliwienia, bo trenował wodną.
Ila
CYTAT(amania @ Wed, 28 Jan 2009 - 10:25) *
Myszko, u mnie w domu działo się dokładnie to co u Ciebie.

A na koniec zaczął coś śpiewać i podrzucać zdziwioną Matyldę 37.gif

Na jego usprawiedliwienie dodam, że przez całą podstawówkę trenował właśnie piłkę ręczną.


Moj nie trenowal, ale tez sie darl 29.gif
Na koniec zaczeli skakac z Kamykiem i rzucili sie na kolana przed telewizorem, krzyczac oczywiscie wnieboglosy 06.gif
Amaniu, moze wdepniecie w piatek, D. jeszcze sciagniemy (bo on wczoraj podobnie mial 04.gif ) i beda chlopcy mieli radosc 06.gif 06.gif
MałaGosia
Z dzisiejszych wiadomosci , z szacuneczkiem dla trenera norwegow blagam.gif

"Sędziowie nas załatwili. To ich wina, że przegraliśmy. Były dwa pewne karne w ostatnich minutach i nie odgwizdali ich i z tego powodu przegraliśmy. Niech jeszcze raz przejrzą zapis spotkania i nauczą się dobrze regulaminu" - powiedział Johnny Jensen. Podobne zdanie mają wszyscy norwescy szczypiorniści .

Szwedzki trener norweskiej reprezentacji Robert Hedin uspokaja swoich piłkarzy. "Niech twierdzą, że należał im się karny, lecz przecież Polacy też z łatwością znajdą przynajmniej dwie sytuacje w meczu kiedy powinni mieć karnego" - powiedział szkoleniowiec.
amania
CYTAT(Ila @ Wed, 28 Jan 2009 - 10:32) *
Moj nie trenowal, ale tez sie darl 29.gif
Na koniec zaczeli skakac z Kamykiem i rzucili sie na kolana przed telewizorem, krzyczac oczywiscie wnieboglosy 06.gif
Amaniu, moze wdepniecie w piatek, D. jeszcze sciagniemy (bo on wczoraj podobnie mial 04.gif ) i beda chlopcy mieli radosc 06.gif 06.gif


niestety nie damy rady, a szkoda, bo ich wspólne kibicowanie to jest coś 06.gif
amania
CYTAT(myszka @ Wed, 28 Jan 2009 - 10:30) *
Mój bez usprawiedliwienia, bo trenował wodną.


ręczna czy wodna... ważne, że piłka 06.gif
Becix
My ogladalismy wczorajszy mecz. Zawsze ogladam szczypiornistów. Wleklak to mój kolega z ławki w podstawówie. icon_wink.gif
Po wczorajszym meczu skakaliśmy z mężem z radości na kolanach po materacu młodego, którego używa do kulania się. 04.gif A potem długo nie mogłam zasnąć.
A tekst Wenty mnie powalił: "15 sekund, mamy dużo czasu" icon_eek.gif , a potem "wyrwać im piłkę i mamy pustą bramkę". Jak powiedział, tak zrobili. Do tej pory nie mogę się otrząsnąć z emocji.
Lutnia
CYTAT(Becix @ Wed, 28 Jan 2009 - 16:59) *
A tekst Wenty mnie powalił: "15 sekund, mamy dużo czasu" icon_eek.gif , a potem "wyrwać im piłkę i mamy pustą bramkę". Jak powiedział, tak zrobili. Do tej pory nie mogę się otrząsnąć z emocji.



Znalazłam w sieci icon_smile.gif

Co zrobiliny nasi piłkarze (nożni) gdyby zostało im 15 sekund?

Krzynówek – łapią go skurcze
Smolarek – poprawia fryzurę
Żurawski – nie wiadomo, co robi (jest niewidoczny)
Lewandowski – robi rozbieg, żeby zalutować (ale w 15 sekund nie dobiegnie do piłki)
Roger – kręci się w miejscu
Dudka – przerażony rozgląda się, co począć
Łobodziński – kiwa się sam ze sobą
Wasilewski – już go nie ma (czerwona kartka)
Boruc – zastanawia się, co zjeść na kolację
Kokoszka – jest tak zalany potem, że nic nie widzi
Bronowicki – szuka kogoś, kogo można by je...ć
Jop – podaje do przeciwnika
Zahorski – układa sobie przemowę w stylu „jestem wspaniały”
Matusiak – zastanawia się, czarne czy czerwone
Saganowski – trafia w słupek
Kuszczak - też go nie ma, obraził się
MałaGosia
CYTAT(Becix @ Wed, 28 Jan 2009 - 15:59) *
My ogladalismy wczorajszy mecz. Zawsze ogladam szczypiornistów. Wleklak to mój kolega z ławki w podstawówie. icon_wink.gif

A to koleżanka z tego samego osiedla icon_smile.gif
wiewiórczak
Lutnio dobry tekst 06.gif
Becix
CYTAT(MałaGosia @ Wed, 28 Jan 2009 - 16:24) *
A to koleżanka z tego samego osiedla icon_smile.gif

Kiedyś mieszkałam na tym osiedlu, teraz mieszkam dosłownie kawałeczek dalej. icon_smile.gif
wiewiórczak
A dziś Polska - Chorwacja i chyba wszystkie kibicujemy naszym co?

Tylko tytuł wątku trzeba zmienić lub założyć nowy?
Meggi
CYTAT(wiewiórczak @ Fri, 30 Jan 2009 - 11:30) *
A dziś Polska - Chorwacja i chyba wszystkie kibicujemy naszym co?

Tylko tytuł wątku trzeba zmienić lub założyć nowy?



Tytuł zmieniony icon_smile.gif

wiewiórczak
Obstawiamy wyniki?
30:29
Ksiwik
33:32 dla Polski icon_smile.gif
MałaGosia
Ja juz na sama mysle sie denerwuje 37.gif 29-28 dla Polski
anita b.
25-23 dla Polski

no, poszłam na całość z tą różnicą 2 bramek icon_wink.gif
też się denerwuję
wiewiórczak
Musimy mocno kibicować, wydzierać się, a nie krzyczeć, bo oni tam sami będą w tej hali 32.gif

"Jednak trener reprezentacji Bogdan Wenta nie ma złudzeń. - W tej hali poczujemy się jak na arenie gladiatorów - nie będziemy mieć żadnych przyjaciół, także wśród sędziów. - kwituje."

Podłamał mnie trochę, ale przecież prawdziwy kibic do ostatniego gwizdka musi tak
anita b.
E tam, dobrze że będą na to przygotowani.

Natomiast sędziowie są ponoć profesjonalni i zbyt doświadczeni, by ulec presji kibiców. I tego się trzymajmy! icon_smile.gif
Tamara79
Ja tez kibicuję o ile młody pozwoli. Mężon do knajpy wychodzi i bogu dzięka bo z nim oglądać to można wykitować 06.gif
Faktycznie okoliczności nam nie sprzyjają, ale na olimpiadzie wygralismy z Chorwatami wiec może teraz też
Ależ sie będzie działo 37.gif
wiewiórczak
CYTAT(anita b. @ Fri, 30 Jan 2009 - 17:09) *
E tam, dobrze że będą na to przygotowani.

Natomiast sędziowie są ponoć profesjonalni i zbyt doświadczeni, by ulec presji kibiców. I tego się trzymajmy! icon_smile.gif

Niemcy będą sędziować.

"Arbitrzy meczu Polska - Chorwacja na co dzień gwiżdżą w Bundeslidze, a tam się gra twardo. Właśnie taką grę lubią Polacy - twierdzi Edward Strząbała, trener wicelidera polskiej ekstraklasy."

Dodano:
Francuzi już w finale.
Meggi
No jakie wrażenia po pierwszej połowie ???

Wierzę bardzo, że nam sie uda jest w chłopakach TA siła icon_smile.gif
brawo_bis.gif
Tamara79
Jest dobrze 06.gif
tissaia
już nie jest...
Meggi
Niestety 37.gif

anax
ojojoj coś im nie idzie.
polska gola polska gola taka jest kibiców wola icon_smile.gif
amania
mój mąż krzyczy same brzydkie słowa 37.gif
Meggi
CYTAT(amania @ Fri, 30 Jan 2009 - 21:50) *
mój mąż krzyczy same brzydkie słowa 37.gif


Mój pewnie też, ciakwa jestem co klienci na to, pewnie go wspieraja podobnym słowem 29.gif
Govanna
mój tez 37.gif

słabo kciuki trzymamy ???
wiewiórczak
Słabo chłopcy grają 37.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.