To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kto mi powie co było wczoraj w Desperatkach?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Cleo
Mielismy wieczorna akcję z Hanią Nie Chcącą Spac/ drącą się i miejscami mialam calkowicie zagłuszoną fonię nienie.gif


Ponieważ moja Desperate- Specjalistka Meggi nieobecna, musze spytac ogólnie:
czy ktos wczoraj oglądał Gotowe na Wszystko i powie mi:
-co powiedział mąz Lynette do córki w jej pokoju? (potem wiem, ze w telefonie słyszał go psycholog)
-co opowiedziala przyjaciolka-dealerka Gabrielle -cos o swoim dziecinstwie itp., widzialam ze płacze i potem juz policja zadzownila, ze chcą dilerkę zgarnąc.
-czemu nagle pojawił sie Adam- maz Katherine? ona go wezwala, bo sie niepokoila o siebie i corke??

UWAGA -teraz pytanie spoilerowe- nie czytac, jak ktos nie chce!!









(i czy chodzi o to- zgadzam sie na spoiler!!- ze Juli nie ejst ich corka, tylko np. ją porwali/adoptowali itp. ale co w takim razie z ich prawdziwa corka? czy to am zwiazek z tym grobe i krzyzem z kamykow, nad ktorym kiedys pokazano w lesie płaczącą Katherine???)
wiewiórczak
Widziałam.
1. powiedział, że musi ją zabrać z domu, bo Lynette jest dla niej zagrożeniem. Młoda przyznała, że wszystko wymyśliła i sama się oparzyła, przysięgła że powie prawdę policji i psychologowi, on nadal twierdził, że musi odejść, a młoda, że nadal będzie kłamać.

2. dealerka powiedziała, że poinformowała Carlosa, bo nie chce żeby jej małżeństwo się rozpadło, bo są dla niej przyjaciółmi. Małżeństwo jej rodziców się rozpadło, ojciec odszedł jak miała 9 lat i matka się załamała i musiała sobie sama radzić.

3. tu i ja miałam zakłócenia, ale Adam przyszedł, bo córka skarżyła się i on jest za nie odpowiedzialny i zamierza je zabrać i niekoniecznie wrócić.

Spoiler, wole nie gdybać, lubię jak mnie zaskakują 37.gif
hawah
CYTAT(Cleo @ Fri, 30 Jan 2009 - 15:44) *
UWAGA -teraz pytanie spoilerowe- nie czytac, jak ktos nie chce!!
(i czy chodzi o to- zgadzam sie na spoiler!!- ze Juli nie ejst ich corka, tylko np. ją porwali/adoptowali itp. ale co w takim razie z ich prawdziwa corka? czy to am zwiazek z tym grobe i krzyzem z kamykow, nad ktorym kiedys pokazano w lesie płaczącą Katherine???)



ciepło, ciepło icon_wink.gif (I oczywiście Dylan, nie Juli )
Cleo
Wieworczak-dzieki wielkie!
A czy ta dilerka powiediala, dlaczego zajela sie dilerkÄ…? W ogle ja opuscialm tez kiedys poczatek odcinka i nie wiem, skad w ogole nagle wytrzasnela sie ta dilerka-przyjaciolka w mieszkaniu G.i Carlosa - ?

Hawah! DZIEKI! mylą sie mi imiona tych dwóch młódek;)

UWAGA DALEJ NIŻEJ SPOJLEROWO PYTAM (NIE CZYTAC, jak ktos nie chce!!!)[/size][size="5"]
















Hawah - kiedys ta corka-niecorka pytala Adama, czy mama zabila ojca i on powiedzial, że nie (ok, teraz wiemy, ze nie-o ile faktycznie ten policjant byl ojcem jakiejs prawdziwej córki Katherine), jednoczesnie pokazano jakby wspomnienie chyba Adama - prezz okno widac, jak K. się siluje z kims i potem wali go w głowę swiecznikiem. Byal tez scena w pokoju Dylan- te pamiatki itd. i K., jak aptrzy na rysę w podlodze i placze. No i ten grób. I to, ze DYlan nie pamięta nic z dziecinstwa. BLAGAM-powiedzcie, CO Się wteyd stalo, bo to jest wątek, ktory mi najwięcej nerwow zżera.

Niestety wczoraj przezytalam gdzies, co bedzie dalej z Susan, wiec to juz mnie teraz nie stresuje, choc sie nie zgadzam;)
hawah
Cleo, wszystko się wyjaśni w następnym odcinku icon_smile.gif

Edit - Dilerka wynajęła pokój u Solisów, jako że potrzebowali pieniędzy po tym jak Carlos utracił wzrok
Cleo
oj, Hawah, no nie bądź taka!!! poooowiedz miiiiii! na PW moze byc. Naprawde chce wiedziec, nie wytrzymam do czwartku!!! a jak szukam w necie, to tylko znajduję, co bedzie z SUsan i z Gabrielle!

blagam.gif blagam.gif blagam.gif blagam.gif blagam.gif blagam.gif blagam.gif blagam.gif blagam.gif blagam.gif blagam.gif blagam.gif
użytkownik usunięty
CYTAT(hawah @ Fri, 30 Jan 2009 - 20:32) *
Cleo, wszystko się wyjaśni w następnym odcinku icon_smile.gif

Sadystka!
Meggi
No i sie spóxniłam, ale już czytam,że Cleo zastała doinformowana icon_smile.gif

A ja sceny z grobem z kamieni nie widziałam 37.gif 32.gif ja sie kompletnie nie nadaję do oglądani seriali w TV 21.gif zwłaszcza jak daja reklamy, gdzies juz o tym pisałam.

Nadrobię z płyty jak już zdobędę icon_smile.gif

Jedyny serial którego nie odpuszczam to "Fala zbrodni" mąż mnie pilnuje, zebym nie wyszła z pokoju na reklamach icon_wink.gif

Lece oglÄ…dac mecz........ papa
wiewiórczak
Wczoraj sceny z grobem nie było 48.gif
Meggi
CYTAT(wiewiórczak @ Fri, 30 Jan 2009 - 22:03) *
Wczoraj sceny z grobem nie było 48.gif

No widzisz jak ja cienko w temacie stoje 29.gif
Cleo
Scena z grobem (?) byla dawniej, jak Adam odchodzil od Katherine -chyba?
HAWAH- ja CZEKAM!!!!!;) WYpucuję Ci w podzięce awatar 06.gif Nie chcesz chyba, by np. taka nasza kochana Paka nazywala Cię sadystką hm? 06.gif nienie.gif


Meggi- ja naprawde pamietam tylko dzieki Twoim SMSom-przypominajkom, a jak Ty zapominasz, to ja albo sie spozniam albo ratuje mnie nagłą mysl, jak np. wczoraj: rodzice poczestowali mnie kolacją i jedząc serek BRIE, zakrzyknelam nagle wielkim glosem: BRIE (Bree)- musze leciec!
icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif
wiewiórczak
CYTAT(Meggi @ Fri, 30 Jan 2009 - 22:35) *
No widzisz jak ja cienko w temacie stoje 29.gif


Stoisz ok, Cleo mnie zdesperowała, że patrzyłam, a nie widziałam 06.gif
I z reklamami znam ten ból, na Polsacie trwają na tyle długo, że zdążę zapomnieć, że oglądałam 29.gif
Na ogól nagrywam, ale wczoraj rejestrowałam House`a dla sąsiadki i że ja tego serialu nie wyhaczyłam w publicznej Tv nienie.gif
Liczę na powtórki.
Meggi
Matko bosko !!!!!!!

Cleo wybacz blagam.gif blagam.gif blagam.gif zapomniałam wysłac wczoraj smsa 37.gif 32.gif
Wielkie dzieki dla Twoich rodziców i serek BRIE 04.gif

Obiecuje poprawÄ™ icon_smile.gif
Meggi
Hous'e to ja może na DVD bedę mieć 02.gif , juz sie nie mogę doczekac i w TV nie ogladam, żeby potem był ciekawszy icon_smile.gif
Cleo
Czekaj, mzoe ja powinnam ci an konto za te smsy cos przelewac?!!
albo moze na GG mi pisz czy mejla...
icon_smile.gif
serio-mi dni tak mijaja, ze tylko sobote i niedziele rozpoznaję-bo wtedy jest 2 dzieci i mąż w domu albo mam szkołę, wiec wiem, ze weekend. Reszta- wszystko mi jedno, czy pon. czy czw. 37.gif
Meggi
No wiesz Cleo bangin.gif przyjadę do ciebie i sie wyrówna impreza.gif ty mi za smski wysłane ja za nie wysłane i padniemy 08.gif
Cleo
No wlasnie, czemu ty nie przyjezdzasz hm? Karnawal mi mija kolejny w zakletym kregu 4 scian i chorob, a ty mi t wirtualnymi butelczynami wymachujesz! nienie.gif impreza.gif pijak.gif
hawah
CYTAT(Cleo @ Fri, 30 Jan 2009 - 19:49) *
A czy ta dilerka powiediala, dlaczego zajela sie dilerkÄ…?


A tak, powiedziała - jej ojciec odszedł jak była dzieckiem, matka sie załamała a ona wylądowała na ulicy i żeby przetrwać musiała robić różne niefajne rzeczy.

Natomiast co do Dylan - poniżej nie czytać jak kto nie chce wiedzieć



Cleo, Twoje intuicje są słuszne. Dylan - córka Wayne'a i Katherine zginęła i to jej grób jest w lesie z kamieniami w kształcie krzyża. Dylan obecnie 17-letnia jest adoptowaną córką Katherine i dlatego też nic nie pamięta z dzieciństwa na Wisteria Lane.
Ale nie będę zdradzać szczegółów jak do tego doszło. dobrze? To nie żaden sadyzm 06.gif tylko nie chcę Wam dziewczęta psuć przyjemności oglądania. Następny odcinek będzię ostatnim z serii 4, wielki finał, lepiej zostawić sobie trochę niewiadomych 03.gif
Cleo
hawah, icon_biggrin.gif 02.gif
choc nie wiem czy chce wiedziec dalej!!!
teraz Dylan bedzie szukac rodziny icon_rolleyes.gif icon_idea.gif icon_exclaim.gif
użytkownik usunięty
To chyba jakieś fajne musi być icon_smile.gif Podpisała jully, która nie obejrzała ani jednego odcinka a z ciarkami na plecach i wypiekami na licu przeczytała, Wasze opisy icon_smile.gif
Meggi
CYTAT(jully @ Sat, 31 Jan 2009 - 22:09) *
To chyba jakieś fajne musi być icon_smile.gif Podpisała jully, która nie obejrzała ani jednego odcinka a z ciarkami na plecach i wypiekami na licu przeczytała, Wasze opisy icon_smile.gif



No jeden z fajniejszych seriali z serii kryminał i czarna komedia, w rolach głownych zwykłe 06.gif gospodynie domowe z przedmiscia icon_smile.gif

My juz czwarty sezon tu wlaczymy z wypiekami icon_wink.gif
Cleo
Jully- to masz co nadrobic! tylko nie mówi mi, ze Gilmore Girls (Kochane kłopoty) TEZ nie znasz! nienie.gif bo tego jzu nei am, ale moge ci plyty pozyczyc i chetniez Toba poogladam po raz n-ty:)

Co do treści komediowych w Gotowych na wszystko: nie uwazacie, ze tydzien temu ta scena z tesciowa SUzanne to juz bylo troche przegięcie? tzn. takie juz jakeis zbyt skeczowe, az mi nie pasowalo do calosci. To udawanie odchodzacych wód i potem ta scena, gdy Mike wreszcie wstawia sie za żoną, a ona z tyłu naprawde zaczyna rodzic, podczas gdy Mike bagatelizuje sprawę.?? cos mi nie grało w tym...
Meggi
Mi na oglądaniu perypetii pary Suzane i Mike najmniej zalezy w tej serii, w poprzednich patzryłam ze względu na MIke w tej jakis taki nijaki sie zrobił icon_wink.gif
Tę scene akurat zza komputera ogladałam icon_wink.gif

Gabi jka zawsze boska i chyba cały czas ma najfajniejsza rolę 06.gif

Brie najabrdziej lubiłam w trzecim sezonie jak z synem wlaczyła icon_smile.gif Teraz synek jakiś taki grzeczny się zrobił choc teksty ma świetne icon_smile.gif

No i cała reszta na równi.
użytkownik usunięty
a tamten serial kojarzę, bo leciał jeszcze jak mieszkałam z rodzicami, a tam telewizorów było dostatek icon_smile.gif Fajny był. No i jeszcze na dvd obejrzałam ostatnio Rzym pierwszą serię i mi się podobał.
Cleo
RZYM podoba sie bardzo mojemu mężowi- jak to stwierdzil: 'jest tam wszystko, co lubią faceci: ładne laski i dużo krwi'
08.gif

Ale -czekajcie!- hawah: to znaczy, że w czwartek juz KONIEC Desperatek?? czy dalej bedzie leciec nastepny sezon?
hawah
CYTAT(Cleo @ Sat, 31 Jan 2009 - 23:20) *
Ale -czekajcie!- hawah: to znaczy, że w czwartek juz KONIEC Desperatek?? czy dalej bedzie leciec nastepny sezon?


NA 100% nie jestem pewna (bo nie pamiętam aż tak dobrze), w moim programie z Wyborczej nie ma żadnej adnotacji, ale prawie na pewno czwartkowy odcinek będzie ostatni z 4 sezonu.
No i nie wiem czy będzie leciec następny, mam nadzieje ze tak - bo tez czekam icon_smile.gif


wiewiórczak
To i ja mam pytania w temacie Desperatek:
1. Czy nowy sezon rozpocznie się rzeczywiście 5 lat później, jak zakończył się stary?
2. Kiedy w polskiej stacji kolejny sezon?
eve69
1. tak
2. Na Fox LIfe - premiera 12.02 icon_smile.gif
użytkownik usunięty
Nie oglądałam ostatniego odcinka. Czy ktoś mnie oświeci, co się wydarzyło?
Cleo
O matko, Paka- zupelnie jak mój mąż, ktory wsciekly usypial Hanię przez caly prawie odcinek, a potem kazla sobie streszczac - nie wiedzialam nawet, ze on to oglada! icon_eek.gif
Strasznie duzo sie dzialo i dramatyczine- moze zaraz poszukam w necie jaoks skladnie napisanego streszczenia!

Poza tym --Hawah- ty Straszna, straszna dziewczyno!!! nienie.gif 06.gif przez to, ze mi nei zdradzialas, co bedzie, umieralam ze stresu przez caly ocinek i potem nie moglam spac!!!!

ja nie mam Fox-icon_sad.gif a w Polsacie itp. będzie kiedys ten 5 sezon??
Cleo
Uf, Paka masz:
https://www.gotowenawszystko.polsat.pl/Goto...,938/index.html

Tu nie ma wszystkiego, wiec dopowiadam, ew. niech wesprze mnie Meggi:
-w misiu Ellie była kupa forsy, Ellie wlamala sie do domu Solisów, ale spłoszona prezz dzielną Gab. uciekla i wmieszala sie w tlum gosci na weselu gejów
- Ellie wpada do domu Katherine (pakowala sie, by uciec, ale powiedziala DYlan prawdę i ta uciekla z domu), która jest tam wlasnie wieziona przez Wayne`a, ktory mysli, ze zabil Adama. Ellie wchodzi i im grozi, ale wtedy Wayne ją zabija i w tym momencie zyskuje alibi=przewage nad Kath.
-Bree dowiaduje sie, ze Kath. nei wyjechala i wkurzona idzie do niej- wciaga ją Wayne i też grozi śmiercią (on czeka na DYlan, żeby i ją zabic, jesli Kath. nie powie prawdy)

-wtedy Kath. opowiada cała przeszlosc: najwazniejsze, ze uciekla przed przemocą z ich wspolnym dzieckiem do matki z powodu Wayna i zla na prezent, jaki ten dal dziecku -wielka ciezka lalka -kładzie lalkę na szafie,a potem wyczerpana kłotnia z Waynem (wali go w głowe tym świecznikiem) i nerwami zasypia. Wtedy szafa przewraca sie na spiace dziecko i zabija je.
Kath. z matką urzadzaja pogrzeb dziecka w lesie, bojac się posądzenia o specjalne morderstwo, poniewaz na odchodnym Kath. rzucila Waynowi:'' zrobie WSZYSTKO, by dziecko nie trafilo w twoje ręce" czy jakos tak. Potem adoptuje córkę w rumuńskim sierocińcu. to ybla przeszlosc - W. jest wkurzony, ze pozwoliła umrzec ich dziecku i chce ją zabić.

- tymczasem w koncu na Wisteria do domu Kather. dociera zmasakrowany Adam- wjezdzajac w gosci weselnych- wpada do domu i uwalnia kobiety, W. postrzelony. Czekaja na policje, ale ranny W. i tak grozi Kath.-wtedy ta go zbaija. A przyjaciele podają wersję policji pt.'obrona wlasna'- Kath. zostaje rozkuta, przyjaciolki są szczesliwe, Dylan woła "mamusiu' itd:)

-Oczywiscie w koncu Susanne zgadza sie na wyjazd Julie i cos tam jeszcze jest z nią, ale nie pamiętam

-Tom i Lynette pomagaja w przyjeciu, ale sa w nerwach na siebie strasznych (z powodu wydalenia z domu Kylie głównie)- w koncu geje się klocą o rzeźbę lodową i TOm wyglasza plomienne przemowienie o istocie malzenstwa i Lyn. widzi go w innym świetle- calują się itp.

(sorry za styl, ale szybko piszÄ™!)


-potem sa te sceny z przyszlosci pokazane-chcesz tez?
wiewiórczak
CYTAT(Cleo @ Tue, 10 Feb 2009 - 13:23) *
-wtedy Kath. opowiada cała przeszlosc: najwazniejsze, ze uciekla przed przemocą z ich wspolnym dzieckiem do matki z powodu Wayna i zla na prezent, jaki ten dal dziecku -wielka ciezka lalka -kładzie lalkę na szafie,a potem wyczerpana kłotnia z Waynem (wali go w głowe tym świecznikiem) i nerwami zasypia.


I zrelaksowana whisky 06.gif

Eve69 dziękuję za odpowiedź. Niestety nie mam Fox Life, zmuszona poczekać jestem na Polsat.
Cleo
Fakt, whisky tez bylo, ale juz nie dopisałam icon_wink.gif
Graz
Zacofana jestem strasznie icon_smile.gif bo jestem w trakcie pierwszego sezonu. Bardzo się cieszę, że mnie wciągnęło, bo to jedyna rzecz jaka jest w stanie na dłużej przyciągnąć moją uwagę w pierwszym trymestrze. 32.gif
Mika
dla wielbicielek -Gotowe 6 sÄ… dziÅ› na Foxlife od 20.05
Å‚ojjjj dzieje siÄ™ icon_wink.gif
ja mam za sobą poowę tej serii i nie mogę sę reszty doczekać
malaga
A jak ktoś nie ma Foxlife to 6 można oglądać tutaj https://iitv.info/gotowe-na-wszystko/ icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.