To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zbyt krotkie pedzelki w lakierach do paznokci

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ciao
Wszystkie lakiery do paznokci maja za krotkie pedzelki,tak jeszcze do polowy zawartosci buteleczki moge malowac bezstresowo bo potem to mnie krew zalewa,pedzelki sa za krotkie i musze przechylac butelki,trzepac nimi,zakrecac zeby pedzelek dotarl do lakieru 21.gif
Czy wszystkie lakiery tak maja???Ja z ostatnich z ktorych bylam zadowolona to Loreal a teraz juz od bardzo dlugiego czasu Inglot.Macie jakies sposoby zeby do konca zuzyc lakier?
#Margola
po prostu przechylam buteleczkę... nigdy nie robiłam z tego problemu...
cos_cos
Mam kilkanaście lakierów z wibo. Wszystkie mają długie pędzelki. A przynajmniej na tyle długie, że mając 1/4 buteleczki lakieru, nie muszę kombinować.
TAQILLA
CYTAT(Nadia-ru @ Fri, 30 Jan 2009 - 22:01) *
Mam kilkanaście lakierów z wibo. Wszystkie mają długie pędzelki. A przynajmniej na tyle długie, że mając 1/4 buteleczki lakieru, nie muszę kombinować.


to samo Sally Hansen i REVLON w buteleczkach trapezowych
Majka 82
wlasnie mialam napisac o Sally Hansen, tez polecam, pedzelki sa dlugie i musze przyznac, ze sa to lakiery, ktore naprawde udaje mi sie zuzyc do konca, nie wysychaja tak szybko i nie "gestnieja" tylko sa takie jak przy pierwszym uzyciu!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.