To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pedodonta poszukiwany

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

RoKa
Pilnie poszukuje fajnego pedodonte, z podejściem, z przystosowanym gabinetem. Mam problem z córcią którą pobolewa ząbek a nawet mi nie da sobie w buźke zajrzeć, więc pedodonta musi mieć super podejście i fajny gabinet aby się udało coś zrobić.
Dorotka
szukasz nadal? My mamy super. Kornel miał mieć leczone ząbki w narkozie na szczęście trafiłam do tej kobitki, opowiadała Kornelowi bajkę o zębach, polowaniu na robale, pokazywała kolorowe narzędzia i nim się zorientowaliśmy pierwszy był zaplombowany icon_smile.gif
sandraw
dorotko

to i ja poproszÄ™ namiary
chodzimy na razie do estetiki na kościuszki, ale jakoś strasznie wolno nam idzie leczenie i ciągle kończymy na tlenkach...

Dorotka
wysyłam tel na pw
RoKa
ja też poprosze o telefon i adres na pw 06.gif
rene76
Jestem szczęśliwą mamą dwójik pociech Bartuś latek 6 i Martunia latek 4. Niestety pojawiły się problemy z ząbkami. Odwiedziliśmy już kilku pedodontów, ale bez większego powodzenia, zero podejścia. Jeśli to mozliwe to i ja bardzo proszę o adres i nazwisko w/w pedodonty. Będę wdzięczna.
Dorotka
numer tel wysłany icon_smile.gif
RoKa przepraszam, że tak późno, ale dopiero teraz zobaczyłam
sandraw
nic do mnie nie doszło...
Dorotka
CYTAT(sandraw @ Sun, 05 Apr 2009 - 09:34) *
nic do mnie nie doszło...

wysłałam ponownie icon_smile.gif
sandraw
wielkie dzięki!

już mam!

dam znać jak było
Dorotka
Trzymam kciuki &&
My idziemy we wtorek zaraz po świętach
RoKa
Też bardzo dziękuje 02.gif Jeszcze poćwicze z małą otwieranie buzi i zamówie wizyte icon_mrgreen.gif
myszowata
Dorotko jeśli to p. Ola, do której kiedyś dałaś nam namiary to masz rację - jest świetna! My chodzimy z dwójką i bez problemu, z uśmiechem na twarzy dają sobie wszystko robić icon_smile.gif
Dorotka
CYTAT(myszowata @ Fri, 24 Apr 2009 - 22:37) *
Dorotko jeśli to p. Ola, do której kiedyś dałaś nam namiary to masz rację - jest świetna! My chodzimy z dwójką i bez problemu, z uśmiechem na twarzy dają sobie wszystko robić icon_smile.gif

Właśnie ona, pani Ola i tylko ona icon_smile.gif
ania26
Dziewczyny,mozecie podeslac mi namiary na ta pania doktor?
Dorotka
Aniu wysłałam na pw icon_smile.gif
ania26
Dziekuje,napisalam pw
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.