To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

basen dla malucha w Rzeszowie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

czarny kot
Czas, by nasz czternastomiesięczniak podzielił miłość rodziców do wody. Okazja będzie w którąś sobotę w Rzeszowie. Mamy-rzeszowianki! Jakie baseny znacie, jakie polecacie?
Pomóżcie kotu, który Rzeszowa nie zna ani trochę. blagam.gif
wrona_j
Może w Nowej Wsi pod Rzeszowem. To jest dość nowy obiekt.
Kocurek
CYTAT(wrona_j @ Fri, 06 Feb 2009 - 08:18) *
Może w Nowej Wsi pod Rzeszowem. To jest dość nowy obiekt.


Też tam jeżdżę.
Rzeszowskie baseny to - ponoć - stare obiekty, każdy mi odradzał. Rzeszowiacy jeżdżą do Nowej Wsi, do Głogowa Młp. i do Łańcuta.
Nie wiem jednak, czy dla 4-miesięcznego dziecka te baseny są takie, jak trzeba? Czy woda jest wystarczająco ciepła? Nie słyszałam też, aby urządzano na którymś zajęcia dla takich maluszków.

Ten w Nowej Wsi ma basen duży, i mały (dla dzieci) gdzie woda jest cieplejsza niż w dużym. Będę tam jutro, zapytam instruktorki, czy (i gdzie) chodzi się na basen z niemowlakami..
wrona_j
W łańcucie też jest ok. Woda w brodziku cieplejsza niż w dużym basenie. Też polecam.
czarny kot
Dzięki za odpowiedzi, dziewczyny. Nowa Wieś jest na trasie do Lublina, więc już teren mi znany.
Kocurku, dziecko moje ma 14 m-cy, a nie 4 icon_smile.gif, co chyba ułatwia sprawę - ?
Kocurek
CYTAT(czarny kot @ Fri, 06 Feb 2009 - 17:17) *
Dzięki za odpowiedzi, dziewczyny. Nowa Wieś jest na trasie do Lublina, więc już teren mi znany.
Kocurku, dziecko moje ma 14 m-cy, a nie 4 icon_smile.gif, co chyba ułatwia sprawę - ?


Chyba tak icon_wink.gif takiego maluszka widziałam w sobotę, pływał z mama, w pieluszce icon_smile.gif i chyba sie mu podobało 04.gif
Kari07
My chodzimy na Karpika na Osiedlu Krakowska Południe.Basen fajny, nowy, dla dzieci wydzielony brodzik w duzym basenie ok.1 m głębokości. Często widzę tam ludzi z maluchami.
W Nowej wsi basen tez fajnny, tamjest brodzik zupełnie osobno i wiekszy
justyna790306
Na osiedlu Baranówka 4 jest Muszelka.Jedyny basen w Rzeszowie gdzie prowadzone są zajęcia w wodzie z maluszkami
madziorka hihi
o to muszelke bedziemy miec niedaleko!!! moje maluchy sie uciesza!

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.