To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdzie się leczyć?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

użytkownik usunięty
[post usunięty]
Grubcia
polecam to forum
https://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name...ewforum&f=4
olenkaa
CYTAT(użytkownik usunięty @ Thu, 05 Feb 2009 - 17:25) *
cytowany post usunięto



Polecam macierzynstwo w Krakowie!
Moniczkazielona
Warszawa

Centrum Wspierania Płodności FertiMedica

Adres: ul. Emilii Plater 25 lok. 4
Telefon: (22) 625 72 78
E-mail: info@fertimedica.pl
Strona WWW: www.fertimedica.pl

Inne informacje: Centrum kompleksowego wsparcia dla osób przechodzących terapię niepłodności.
inka-24
CYTAT(użytkownik usunięty @ Thu, 05 Feb 2009 - 16:25) *
cytowany post usunięto


Katowicka klinika zmianiła nazwę i lokalizację.

Szpital Angelius Provita,
ul. Fabryczna 13d
Katowice

Numery telefonów pozostają bez zmian.
tombek
ja mam bardzo dobre zdanie o doktorze Dworniaku z Warszawy
Gruszka70
[post edytowany przez administratora]
Vrema
Ja osobiscie chcialam polecic Klinike Gyncentrum w Katowicach na Zelaznej 1. Mnie sie tam udalo. Bardzo dobry zespol lekarzy kompetentnych i pomocnych, pelna diagnostyka, wszystko szybko sprawnie i skutecznie. Klinika warta uwagi i polecenia.
Niennia
Witam. Jestem byłą pacjentką Kliniki Gyncentrum i chcialam tą klinike serdecznie polecic, szczegolnie Pania dr Czerwinska przyjmująca w tej klinice. Jej wiedza i doswiadczenie pomogly mi w staraniach o dziecko. Klinika jest bardzo dobra, podczas badan i zabiegow spotkalam sie z duza zyczliwoscia ze strony lekarzy, jak mialam jakiekolwiek watpliwosci moglam zapytac i zawsze dostalam odpowiedz lub pomoc. Uwazam ze klinika jest godna polecenia a lekarze na prawde godni zaufania.
Tigerek
Reklama ale chyba nie od pacjentek...
danka83
Każda para z niepÅ‚odnoÅ›ciÄ… gdzieÅ› siÄ™ leczyÅ‚a albo przynajmniej próbowaÅ‚a siÄ™ leczyć. Mnie akurat pomógÅ‚ w Invimedzie w Gdyni doktor Rogoza – o nim i o tej klinice mogÄ™ pisać wyÅ‚Ä…cznie dobrze.
rowan_berry
danka, a napiszesz coś wiecej? siostra z mężem własnie się tam umówili, czekają jeszcze na wizytę, idą w przyszłym tygodniu, wygląda na to, ze bedą podchodzić do in vitro z kd, zdecydowali się na invomed, bo tam dają aż 8 komórek, a jak wiadomo więcej komórek to większe szanse na sukces.
kuna87
Ja mogę polecić Klinikę Leczenia Niepłodnosci POLMED, we Wrocławiu (partynicka nie pamiętam ile)
I doktor Elias. Leczyłam się u niej i ja i moja siostra, nam obu sie udało icon_wink.gif
Pani doktor bardzo miła i rzeczowa.
Jeżeli ktoś ma pytania, pisać na PW, chętnie odpowiem
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.