To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Bal

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

olatola
Babeczki, pomóżta!!!
Młody przeżywa dziwną( a może nie dziwną) fascynację Sherlokiem Holmesem. Kategorycznie zarządał przebrania na bal w przedszkolu. Z tego przebrania posiadamy w domu tylko lupę... 32.gif Ma ktoś jakie pomysły? Z czego zmajsrować fajkę? A czapkę? Co jeszcze? No bo płaszcz musi być w kratkę, rany, skąd ja to wezmę?
No uparł się i już 08.gif może mi ktoś pomóc swoją wyobraźnia albo doświadczeniem?
mama_do_kwadratu
Dzieci sÄ… boskie 01.gif 01.gif 01.gif 01.gif

BędZIesz musiała pokombinować. Czapka z podwijanymi klapkami, obowiązkowo w kratkę. Lumpex????
Fajka- papier mache? Może jakiś identyfikator?
Moje dziecko kiedyż przebrało się za robota- ufoludka. Sam jednak wątpił, czy ktokolwiek Go zidentyfikuje, poprosił mnie o identyfikator : "ROBOT- UFOLUDEK". Wydrukowałam i przyczepiłam na plecy.
Nie było krępujących pytań icon_smile.gif icon_smile.gif
Abotak
CYTAT(olatola @ Fri, 06 Feb 2009 - 22:42) *
No bo płaszcz musi być w kratkę


koniecznie z peleryna 06.gif



https://www.imaginaire.ca/JHDSH_Index.htm


icon_mrgreen.gif
mazia
czapka holmesa kojarzy mi sie z takimi letnimi z daszkiem które mają osłonkę na karczycho. ja chyba poszukałabym takiej typowej letniej , a potem obszyła ją materiałem w kratkę.
Beciak1
Czapkę podobną widzialam wczoraj w Reporterze (tylko damską oczywiście), w kratę, coś w tym stylu (tylko nie wiązaną). Są przeceny można tanio kupić. Reszta to chyba tylko lumpeks i przeróbka we wasnym zakresie.
olatola
Noooooo 06.gif coś sie ruszyło w temacie. Czapkę pożyczy nam znajomy, plaszcz z peleryną Babcia obiecała uszyć, bo w swojej przepastnej szafie znalazła materiał w kratkę icon_smile.gif Tylko dalej nie wiem co z tą fajką? Z papier mache nigdy nic nie robiłam, więc efekty mogą być marne 29.gif nawet nie wiem, jak sie za to zabrać icon_redface.gif Mamy w domu starą fajkę po Dziadku męża, ale chyba mu jej nie dam, bo Dziadek naprawdę z niej palił. W sklepie z zabawkami też chyba nie kupię, bo nie sądzę, żeby ktoś produkował tak niewychowawcze zabawki...
Abotak
Moze faje daruj sobie. Niech bedzie lupa. I tak z akcesoriami zawsze klopot.
Albo wytnij fajke z kartonu (z kolorowego albo pomaluj), czyli taka 2D i do kieszonki w plaszczu wtedy??
olatola
Nie miałam kiedy wcześniej napisać, ale wyobraźcie sobie, ze kupilam fajkę w sklepie pod szlachetnym tytulem "Wszystko po 2 zł" 04.gif
mazia
CYTAT(olatola @ Sat, 28 Feb 2009 - 12:06) *
Nie miałam kiedy wcześniej napisać, ale wyobraźcie sobie, ze kupilam fajkę w sklepie pod szlachetnym tytulem "Wszystko po 2 zł" 04.gif



no to może jakas foteczka młodego Holmesa?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.