To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

swędzace oczka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

MARLEN
WITAM!
Mój synek ma 20 miesiecy ,od niedawna bardzo czesto pokazuje ,ze swedza go oczka,nóżki ale tylko do kolan,i główka.W ciągu dnia nic takiego się nie dzieje lecz jak kładziemy się spać zaczyna sie odrazu swędzenie ,przez to tez nie może zasnąc czesto sie budzi w nocy widze żę męczy się z tym.
Na początku myslałam ze to kaszka bobovity ,która rozrabia sie z wodą .kaszke odstawiłam .dalej jest to samo.Poduszkę z pierza wyrzuciłam ,cytrusy odstawiłam,jajko.Przepuszczałam ze może to być ciastolina, która zawiera przenice na razie schowałam jest już 3 dzień ale dalej jest tak samo.
Gdy brał zyrtek przynajmniej spał spokojnie ale czy można podawac go cały czas ,czy trzeba robić jakies odstepy .
Robiłam mu igE wynik ma79,25.wiem ze mozna zrobić dokładne badania z krwii.Ale co po nich ,bedę wiedziała na co jest uczulony i bedzie dalej dostawał zyrtek?


Najbardziej zastanawiajÄ… mnie oczy?
Może ktoś miał taki przypadek?

icon_rolleyes.gif icon_question.gif
_rybka

W czym pierzesz/płuczesz pościel? Może kontakt gołej skóry z tym czymś go uczula? wcześniej nie miał objawow alergii?
Poczytaj jeszcze o alergii na roztocza.
Moze cos pyli?
Może masz jakieś kwitnące rośliny w pokoju?
Moze macie w pokoju małego cos nowego?( dywan, meble, lampka itp.). Przyjrzyj się.
W dawkowaniu zyrtecu nie trzeba robic odstępów. I trzeba pamietać, że Zyrtec działa dopiero po pewnym czasie od podania pierwszej dawki .
Gdybys wiedziała, na co dziecko jest uczulone to mogłabys lepiej eliminować alergeny. Czasami rzeczywiscie trzeba stale podawać leki.
MARLEN
rybko!

piore w proszku który od dawna używałam płucze pranie 2 razy,pościel czesto wietrze. Wcześniejsze obiawy alergi to na pewno skaza białkowa,na pewno uczulony jest na jajko,ale to były nie swedzące drobne krostki i czerwone na policzkach .Juz nie wiem co jeszcze moge odstawić,to jest naprwde dla niego męczące.Oliwierek budzi się często przez to i pokazuje żeby go podrapac,już nawet myslałam ze może robi to celowo żeby poczuł zainteresowanie swoja osobą.Ale ma malutkie ranki na nózkach ,mam maść elosone ale nie wiem czy można smarowac na ranki. icon_question.gif
_rybka
Roztocza? Bo sama piszesz, że pokarmowa dawała inne objawy.
Możesz na próbę uprać pościel w czymś innym. Uzywasz płynu do płukania?
Mozesz na próbe przenieść go ze spaniem.

MARLEN
moze i roztocza ,bo jak sie budzi to chce isc do drugiego pokoju i tak mąż biega z nim raz w jednym raz w drugim pokoju.Spalismy juz w drugim pokoju,ale może i racja sprubujemy jeszcze raz

dzięki icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.