To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Przeprowadzeni

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ulinka
No i Nam już w końcu udało się przeprowadzić na jedno piętro Naszego gniadka
Po części wygląda to tak

Moja kawa w kuchni własnoręcznie wklejana 03.gif



zbliżenie




krzesła w jadalnio-kuchni


Pokój Marcela

i jego pomarańczowe łóżko


Pokój Hanki, a raczej jego jedna część 29.gif

i druga część


Salon


Szafa w korytarzu ( w środku jeszcze nie zagosp[odarowana ale już nad tym pracuję 04.gif )


Łazienka na razie wspólna, ale docelowo ma być tylko dzieci
Wanna

Prysznic

green
Kapitalny pomysł miałaś z paskiem w kuchni. Świetnie to wygląda.
Generalnie mieszkanko bardzo przyjemne i fajne. Widać, ze spore jest, wiec mozna bylo zaszaleć i nie bać się kolorów icon_smile.gif A meble w pokoju Hani wpadły mi kiedys w oko - mialy byc u nas w sypialni icon_wink.gif


Dorka
fajna to kawa z cytrynką, widać przestrzeń w mieszkaniu. A zielona farba w pokoju Marcela bardzo mi się podoba (co to za firma i kolor)?
renata19750702
Pomysł z kawowym paskiem w kuchni pierwsza klasa! Gratuluję odwagi w kolorach - po kilku nieudanych eksperymentach przeszłam na to, co "czuję", ale u Ciebie wyglądają świetnie.
madika


Moja kawa w kuchni własnoręcznie wklejana 03.gif


ulinka, możesz zdradzić jak się wkleja takie cacko?
Ulinka
Ta farba to alpejska łąka chyba dekoral, ale tego nie jestem do końca pewna 37.gif
A kawę wklejałam na taki biały klej do kamienia. Zrobiłam otwór w ścianie. Dokładnie i równo go wyszlifowałam troszkę szpachelką a resztę papierem ściernym. Zamalowałam na biało farbą. Później nałożyłam klej UWAGA strasznie brudzi i nie da się go zmyć więc jakby co to radzę robić to w rękawicach. Ja pierwszą partię robiłam bez i długo skrobałam ręce pumeksem 41.gif . Potem nakładałam ziarenko po ziarenku i suszoną pomarańczę. Wszystko jest zalakierowane lakierem w spreyu a na całości jest szyba piaskowana w miejscy zaczęcia się paska z kawą coby nie było widać nierówność 04.gif 04.gif 04.gif Mój pasek zajął mi dwa dni 37.gif Ale warto było
Dzięki za ochy i achy. przytul.gif
Teraz zaczynam myśleć nad wykończeniem góry domu (Sypialni i gabinetu)
ciacho
piękne wykończenie, gratuluję

a mogę spytać co to za mebelki są w pokoju Hani?
rtonka
super mieszkanko, a kuchnia rewelacja
Ulinka
Meble w pokoju Hanki to BRW seria Ringo

To panele kupione w Komforcie z v-fugą. Ale nie pamiętam jak się nazywają. Jak znajdę na fakturach to Ci napiszę 06.gif
mamuśka81
Ulinka,
jaka to podłoga w salonie?
Przed nami remont i myślimy właśnie o ciemnej podłodze, a ten kolor jest super!
To panele jakieś egzotyczne..?
Inkusia
Ulinka śliczne mieszkanko, to jest w bloku czy domek?
Ulinka
Na razie jedno piętro Naszego domku 06.gif
Monika ww
CYTAT(Ulinka @ Wed, 11 Feb 2009 - 09:26) *
Ta farba to alpejska łąka chyba dekoral, ale tego nie jestem do końca pewna 37.gif


Alpejska łąka to z duluxa jest icon_smile.gif


Edi Zet :)
Ulinka, podobają mi się mebelki z pokoiku dziecięcego. Wiem że to Red Black White, ale powiedz mi, zdradź drogie?Mam na myśli pokój Hani. Chciałabym takie, tylko bez kwiatków do Uli....
Ulinka
Szafa z szufladami, dwie komody, regał i biurko to koszt ok 2700. One są całe białe a te kwiaty się nakleja osobno 29.gif Jak an sie znudzą to je odkleję i będzie miała białe właśnie 03.gif
Edi Zet :)
Ulinka, to jeszcze pytanie: jakie s te meble w użytkowaniu? Psują się, wypaczają, zacinają, odchodzi laminat?
Kasiasa
Witam! Jestem nowa na tym forum... Wczoraj zamówiłam sobie meble BRW z systemem modułowym RINGO, ale niestety w sklepie już nie mieli tych kwiatków, będą za 4 tygodnie,tak jak meble 29.gif . Ulinka na twoich zdjęciach te kwiaty wydają się ciemniejsze niż w katalogu. Jakie są w rzeczywistości? Czy trudno się je przykleja? Czekam na odpowiedź pzdr
Ulinka
Kwiatki są jaśniejsze niż na zdjęciach. Przykleja się je łatwo. Bynajmniej ja nie miałam z tym większego problemy zresztą jak i ze skręceniem całości 06.gif Poza tym ja mam meble tej firmy od lat. Nie uważam ich za rewelacyjne, ale jak na tą cenę to są to bardzo dobre meble . Obecnie prawie cały dom umeblowałam właśnie BRW. Wyjątkiem jest pokój Marcela Tam są Wejnart bo tak mi się spodobały, że nie chciałam żadnych innych 04.gif
Kasiasa
Dzieki za odpowiedź! Mnie te meble od razu się spodobaly, mialam jednak problem z przekonaniem mamy. Wkońcu je zamówiliśmy, a ona na to, że nic mi się w nich nie zmieści, bo są zapłytkie szuflady, że biurko jest zamałe i nie będę mieć gdzie trzymać książek itp. Ale i tak postawiłam na swoim... 03.gif
iwo1
Bardzo podobają mi się te kolorowe paseczki nad łóżkiem Marcela,to tapety czy malowałaś ścianę ?
Iwo
Ulinka
Paseczki malowałam sama
A biurko mi się wydaje być duże. Poza tym ja obecnie w szufladach w komodzie trzymam swoje ubrania i jak dla mnie są idealne 03.gif
AleksandraD
Przepięknie urządzone mieszkanko icon_smile.gif
Wszystko z takim smakiem i stylem.

Dla mnie bomba icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.