To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

SINLAC - jak czesto dawac?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Orinoko
przy diecie bezmlecznej dziecku, ktore ma 3,5 roku?

Zakochalo mi sie dziecko w Sinlacu, od roku jest na diecie bezmlecznej, na szczescie zaczelo tez jesc rozne inne rzeczy, ktorych wczesniej nie chcialo (jaja, wedlina, miod), a Sinlac by moglo codziennie, co nie wydaje mi sie dobrym pomyslem.
37.gif
Ale tak generalnie ile razy w tyg. to dawac?
Podejrzewam tez alergie na soje.
oluśia
Cześć Mój Kacperek jadł slinac dwa raz dziennie .Zaczoł jak miał osiem miesięcyi pił ponad rok .
Kacper uwielbiał tą kaszkę przepisał nam ją lekarz gastrolog z Wrocławia . Nie było przeciwskazań co do częstość podawania .Był taki okres że ja wszystko codziennie robiłam na tej kaszce placki ,kotlety, kluski do zupki . Od stycznia wprowadzam mu nabiał więc zaczeliśmy dować kaszkę z bobovity narazie jest dobrze więc slinac poszedł w odstawkę . Myślę że jeść może codziennie jest zdrowe i z witaminami więc nie ma się co martwić .Może wprowadzić jakiś rytuał np. rano na śniadanko .
Orinoko
Dzieki, troche mnie uspokoilas 06.gif
oluśia
Bardzo siÄ™ cieszÄ™ .Pozdrawiam
Martucha_
Moja córka (obecnie 5 lat) jadła bardzo dużo Sinlacu ,zaczęła mając kilka m-cy, skończyła w wieku ok 3 lat, ale ilości były naprawdę spore. Jadła go codziennie po kilka razy. Również była na diecie bezmlecznej. Podobno jest dość kaloryczny, ale moje dziecię chudziutkie jak szczypiorek, mimo Sinlacowej diety, więc nie wiem, czy to prawda. Myślę, że mały może spokojnie jeść codziennie icon_smile.gif
Orinoko
Niestety, moj syn tez szczypiorek, ale sinlac ostatnio co drugi dzien wchodzi 03.gif moze mimo wszystko beda jakies tego efekty?
dupadupadupa
Mojej 5 miesiecznej corce mam podawac raz dziennie Sinlac.. na noc.
dami10
u nas też codziennie na kolację jest Sinlac... 06.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.