To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

sposoby znaczenia odzieży

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

trzkasienka
jakie macie sposoby znaczenia odzieży? a jak znaczycie np. skarpetki? właśnie stoję przed dylematem znaczenia skarpetek i pomysłów mi brakuje icon_rolleyes.gif
agabr
Skarpetek nie znacze,po co? Wiekszosc ubran ma wszywki z miejscem na imie i nazwisko.Obecnie znacze tylko mundurki szkolne z prostej przyczyny -wszyscy maja takie same:).b
marghe.
Trzkasia icon_smile.gif .. po pierwsze gratulacje
po drugie - czemu musisz znaczyć odzież?

Żłobek w planach?

myszka
Na Allegro kupowałam imienniki - doszywałam do pościeli (jak jeszcze Miłosz leżakował) i do worków (na kapcie, czy z ubraniem do ew. zmiany). Teraz już nie znakuję wcale. Skarpetki to chyba w ogóle nie przyszłyby mi na myśl.
trzkasienka
icon_smile.gif dzieki Marghe.

Czesc ciuszkow Malej musze zwrocic bratowej i miedzy innymi wlasnie skarpetki... chyba znaczyc nie bede, bo nie wiem naprawde jak- podziele to co mam na pol... zlobek absolutnie nie wchodzi w gre, serce by mi peklo.
kaasia
Ja w celu zapamiętania które rzeczy od kogo pożyczone i trzeba oddać - zrobiłam zdjęcia zestawów z odpowiednim podpisem icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.