To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Fryzjera na gwałt w GDANSKU

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Mrówa
Pomocy ...
Muszę wreszcie coś z włosami zrobić, moja "stara" fryzjerka wyjechała z miasta i nie wiem gdzie mam iść. Potrzebny mi fryzjer z wyobraźnią coby fajną fryzurkę zaproponował i wogóle no ....
Pronto
Się podepnę, bo też szukam.
Moja założyła sobie działalność w Wejherowie, ale zapinanie taki kawał nie bardzo mi się uśmiecha.
tormenta
jest tylko jeden. NAJlepszy!!!
Tomasz Szpiec - pracownia fryzjerska na Ogarnej 120 w Gdańsku.
Tu jest jego wizytowka na Trojmiescie.

wysylam tam wszystkie swoje kolezanki i kazda wraca od niego zadowolona.
Chlopak jest REWELACYJNY. Serio.
Wiele babeczek wychodzi od niego z innym kolorem wlosow i uczesaniem i wierzcie mi, wszystkie wygladaja lepiej.
Polecilam go rowniez swojej szefowej icon_wink.gif No coz, mam nadzieje ze bedzie dzieki temu jakas premia icon_wink.gif hehehe
Mrówa
tormenta ... dziękuję. A powiedz mi jeszcze czy pan Tomasz jest cenowo porównywalny do innych, czy z racji swoich umiejętności jest znacznie droższy?
tormenta
cenowo mysle, ze nie jest zle. ostatnio za farbe + kilka pasemek + ciecie zaplacilam 160zl. Nie wiem jaka jest cena dla nowych klientow ale podejrzewam, ze tyle badz troszke wiecej.

tylko z terminami moze byc cieko. Srednio czeka sie 2 tyg. Dlatego wiekszosc stalych klientek od razu po wizycie umawia sie na kolejna.
Mrówa
Jeszcze raz dziękuję.
AniaEL
Mrówa Ty chcesz gwałcić fryzjera, czy masz być gwałconą icon_wink.gif


I nie zapomnij zdać relacji w odpowiednim wątku 29.gif
Silije
Taaaaaaaaaa też mnie zainteresował ten gwałt z polotem choć ja nie pomorskie 04.gif
xxyy
CYTAT(Silije @ Mon, 16 Feb 2009 - 20:59) *
Taaaaaaaaaa też mnie zainteresował ten gwałt z polotem choć ja nie pomorskie 04.gif


Ja tez nie pomorskie ale ciekawa jestem jak sie ceny ksztaltuja. Taki gwalt z polotem do duzo drozszy od samego gwalciku? icon_wink.gif
Mrówa
CYTAT(AniaEL @ Mon, 16 Feb 2009 - 18:53) *
Mrówa Ty chcesz gwałcić fryzjera, czy masz być gwałconą icon_wink.gif

02.gif ... a co, że jak mężata to już nie wolno?

Jeszcze nie wiem po ile gwałt z polotem ale jak się dowiem to poinformuję ... 29.gif
tormenta
icon_wink.gif ja tylko dodam, ze Pan Tomek wart jest kazdej ceny icon_wink.gif

Mrówa to potwierdzi na bank!!!
AniaEL
CYTAT(tormenta @ Mon, 16 Feb 2009 - 21:22) *
icon_wink.gif ja tylko dodam, ze Pan Tomek wart jest kazdej ceny icon_wink.gif

Mrówa to potwierdzi na bank!!!

Brzmi kuszÄ…co. Tylko daleko.

Chyba zapytam na małopolskim icon_wink.gif
Mrówa
No to postanowione ... idę do Pana Tomka tylko najpierw się uporam z przeprowadzką. A ... no i musze trochę kasy przed G. skitrać bo jak usłyszy, że prawie 200 na fryzjera wydałam (mam nadzieję że aż tyle nie będzie bo włosów mam aż garść) to chyba padnie. Ostatnio był oburzony, że zapłacił 30 za siebie (strzyżenie maszynką) 29.gif
Pronto
No więc tak... Byłam.

Ach, ach, jestem boska, o jaka boska! Ach, wyglÄ…dam jak gwiazda filmowa! icon_smile.gif
Serio, serio, nie żartuję.

Pan Tomek jest niezwykle utalentowanym człowiekiem. W swoim fachu i poza nim też, ale to osobny temat.
Najpierw o fachu: pierwszy fryzjer, który powiedział mi to, o czym sama wiem, ale dochodziłam do tego około 10 lat - że moje fryzury muszą być podniesione. Spojrzał i wiedział. Dlaczego inni nie mogą wiedzieć i zawsze robią mi jakieś półki skalne na głowie??
Na następną wizytę mam umówiona koloryzację, ale już teraz wiem, jaki to będzie kolor i to będzie kolor, o którym zawsze marzyłam, ale nigdy nie umiano mi go zrobić.
W pakiecie obsługowym dostałam masaż głowy (bo powiedziałam, że lubię), zabawiano mnie fascynującą konwersację oraz zaśpiewano mi fragment arii operowej.
Wszystko to kosztowało mnie 60 zł, co wydało mi się taką nieprzyzwoitością, że pierwszy raz w życiu dałam fryzjerowi napiwek.

ZresztÄ… nazywanie Pana Tomka fryzjerem jest raczej trochÄ™ niestosowne, albowiem jest to artysta.

Mam wspaniałą fryzurę, kobiecą, ale ludzką, nie jakąś udziwnioną. Czuję się super. Polecam usługi, choć pewnie nie powinnam, bo już teraz ciężko się do Pana Tomka dostać w rozsądnym terminie (ma poumawiane spotkania na 1,5 miesiąca naprzód).
tormenta
Liberi - moze zalozymy fanclub Pana Tomka? icon_wink.gif

a ja ide do niego w srode icon_wink.gif juz sie doczekac nie moge icon_smile.gif
Pronto
CYTAT(tormenta @ Sun, 26 Apr 2009 - 20:12) *
Liberi - moze zalozymy fanclub Pana Tomka? icon_wink.gif

Hehe, jestem tego bliska. icon_smile.gif

Udanej fryzury!
MałaGosia
Oj dziewczyny kusicie kusicie no i ja tez zaczynam miec ochote do owego Pana sie wybrac 37.gif
Pronto
MałaGosiu, warto, chociaż osobiście Ci odradzam, bo kolejka się zrobi jeszcze dłuższa. icon_razz.gif
remin
Przydałby się taki fryzjer u nas w Polsce: https://www.snipits.com/
Siunia
No tak... i mnie skusiłyście...
Jutro dzwoniÄ™
pozdrawiam

- Siunia

ps. jeżeli wyjdę niezadowolona, to termentę uduszę icon_wink.gif ... serio, serio
tormenta
CYTAT(Siunia @ Mon, 03 Aug 2009 - 02:58) *
ps. jeżeli wyjdę niezadowolona, to termentę uduszę icon_wink.gif ... serio, serio


tererfere w ogole sie nie boje icon_wink.gif
Kora ::::
no i jak tam gwałty dziewczyny, udane? pochwalcie się fryzurami. Moja fryzjerka niebawem będzie rodzić więc szukam nowego opiekuna do czupryny icon_smile.gif
Mrówa
Boszsz ... wstyd na całego. Wątek zakładam w LUTYM 37.gif , dostaję namiar na (ponoć) super kolesia i co??? I pstro... Ale dziś zadzwoniłam ... IDĘ ... w listopadzie 37.gif
Becia;)
mhmmm wiecie co... chyba się skuszę, jak zadzwonię teraz to może na święta zdążę... wielkanocne 03.gif:
Pronto
A ja idę za tydzień.
Umawiałam się półtora miesiąca temu. icon_razz.gif
tormenta
kolejki sa okropne icon_sad.gif
Ja bylam w pazdzierniku i od razu zapisalam sie na grudzien.
ale kurcze - znowu sliczna jestem, no mowie Wam icon_wink.gif
Supernowa
Ale kusicie! Marzę o totalnej metamorfozie, więc chyba u niego? Czy przy zapisywaniu trzeba określić, co się chce, tzn. czy cięcie czy farbowanie?
violka333
Patrzcie tutaj https://www.moment.pl/fryzjer/gdansk ! Super sprawa! Warto sobie pobrać aplikację Moment, bo dzięki niej w kilka chwil można znaleźć idealny salon i umówić się na wizytę. W ten sposób oszczędzamy czas i pieniądze.
ninastasz
Dziewczyny, wy nadal DZWONICIE do fryzjera? Ja już dawno z tej czynności zrezygnowałam, albo nie mogę się dodzwonić albo pół godziny wiszę na słuchawce, żeby zgrać z fryzjerką jakiś termin. Teraz wchodzę na portale online do zamawiania fryzjera, sprawdzam wolne terminy i umawiam wizytę online i po sprawie! Fajne jest też to, że jeszcze mi przychodzi przypomnienie przed wizytą.
Gala18
Jak na gwałt icon_wink.gif to szukaj tutaj https://www.moment.pl/ Podoba mi się w tej wyszukiwarce to, że zanim się gdziekolwiek udam mogę poczytać opinie klientów, a to wydaje mi się najbardziej miarodajne. Bardziej niż dobra rada koleżanki icon_wink.gif Znajdziecie tu również dobre rady, jak dbać o urodę. Jak i również trenera personalnego czy kosmetyczkę i to nie tylko w swojej okolicy, ale również będąc na wyjdzie, na delegacji na przykład.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.