To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Biustonosze-sklepy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

truska
Dziewczyny w którym sklepie w Kielcach
mozna kupic biustonosze o obwodzie np 65 cm ?
Słyszłam ze w Juli w galeri echo
ale jeszcze nie miałam czasu tam się przejść
agak
Na Sienkiewicza przy Silnicy. Wchodzi się w bramę. Nie pamiętam nr budynku. Spory wybór i przyzwoite ceny.
marta1504
Bardzo duży wybór biustonoszy jest w Puchatku na 1 piętrze.
wiesiołek
CYTAT(agak @ Fri, 13 Feb 2009 - 15:48) *
Na Sienkiewicza przy Silnicy. Wchodzi się w bramę. Nie pamiętam nr budynku. Spory wybór i przyzwoite ceny.


Agak- przez ostatnie pół roku zaglądałam tam co parę dni błagajac o 65 i nie mieli. Od kiedy się to zmieniło?W 70 maja spory wybór, głownie z Kriss Line.
wiesiołek
CYTAT(truska @ Fri, 13 Feb 2009 - 15:02) *
Dziewczyny w którym sklepie w Kielcach
mozna kupic biustonosze o obwodzie np 65 cm ?
Słyszłam ze w Juli w galeri echo
ale jeszcze nie miałam czasu tam się przejść



Koło Julii w Triumfie jest pani ekspedientka, ktora powinna nosi jakieś 65JJ brytyjskie lub 65N polskie, a wciska się w polskie 75F i wygląda jak baleron - z biustem, nad, pod obok piersi praz sporymi bułami na plecach. Moją siostrę usiłowała odwieżć od przesiadki z 80C na 70FF i na wspomnienie o migracji i doborze węższego obwodu oraz większej miski była szcerze oburzona. Zniechęcila mnie do tego sklepu dokumentnie, bo zaglądała co chwilę do Julii i plotła farmazony w stylu , że FF to połówka rozmiaru między polskim normalnym F i G itp.
wiesiołek
CYTAT(marta1504 @ Wed, 25 Feb 2009 - 08:29) *
Bardzo duży wybór biustonoszy jest w Puchatku na 1 piętrze.


Marta pytanie było konkretnie o obwody 65 i zapewne miski w literach powyżej F. Czy nadal podtrzymujesz opinię o duzym wyborze w Puchatku?
fifafo
WIESIOŁKU icon_smile.gif)
a gdzie polecasz ?
wiesiołek
CYTAT(annakto @ Mon, 02 Mar 2009 - 11:41) *
WIESIOŁKU icon_smile.gif)
a gdzie polecasz ?


Jako totalnie zdesperowana od razu pognałam na Sinskiewicza i do Puchatka. W obu przypadkach mają teoretycznie 65, bo tak naprawde to jedne model z firmy Wiesman, który jests w praktyce szerokości takiej jak inne 75 i rozflacza się jak guma do żucia.

W Puchatku współpracują z Dalią , która faktycznie wypuściła sensowne 65 , z literką do polskiego H włącznie, co jest odpowiednikiem angielskiego FF, choć akurat w przypadku Dalii to jest całkiem spore FF, prawie G. jak dla mnie ciągle mało icon_sad.gif
Pani z Sienkiewicza, , kontaktowa i otwarta na współpracę z comeximem- może coś z tego wyjdzie. Sama mi zwróciła uwagę na rozflaczałosć 65 z Wiesmana. I pokaząła na przykjładach, że posiadane 70 z Krissline są znacznie węższe od tej rzekomej 65. Zresztą jak komuś wystarczy coś pomiędzy 65 a 70 w obwodzie to warto zajrzeć do tego sklepu , bo z kris Line mają w czym wybierać.
Zanim zaś dojdzie do tej współpracy z comexim jedyne prawdziwe 65G+ w Julii, koło Tesco. Ale strzeżcie się nieuświadomionej sprzedawczyni z pobliża icon_wink.gif
fifafo
w jakich cenach są te staniki ja tam potrzebuję 75 E wiec chyba nie ciężko taki dostać
wiesiołek
Relacja po pobycie pana z Comeximu w Kielcach. Porposiłam aby przywiózł najmniejsze obwody i największe miski. No i ...przesadziłam - te miski były ma moje polskie K, SPORO za duże. Comexim ma własną rozmiarówkę, bardziej zbliżoną do brytyjskiej niż do polskiej. Poza tym miałam problem z kształtem misek. Obwody zaczeli robić bardzo ścisłe i o ile 65 w Fantasie zapinam na ostatnią haftkę to 65 w najnowszej wersji Comeximu z przedłużką musiałam z trudem dopinać. Co nie znaczy ,że nie mają wśród starszych modeli rozciągliwców- trzeba sprawddzać i pytać każdorazowo. Generalnie przechodzą z produkcją na ściśliwce i to bardzo ściśliwe ściśliwce. W sklepie na Sienkiewicza (Dolce Vita) w bramie nawiązali wspólpracę i już można iść tam wybierać.

Narobiłam też trochę zamieszania w Szame w Le'Clerku i w efekcie mają od ubiegłego tygodnia kilka Samant 65 do F i G w kolorze czarnym,dość ładne, koronkowe, dość ściśliwe, ale rozmiarówka typowo polska.
wiesiołek
CYTAT(annakto @ Tue, 03 Mar 2009 - 15:09) *
w jakich cenach są te staniki ja tam potrzebuję 75 E wiec chyba nie ciężko taki dostać


Jeśli codzi o 75 e to dostaniesz wszędzie, tylko czy jesteś pewna, ze to twój właściwy rozmiar? Problem w tym ,ze jeśli nawet sklep ma na stanie, to w Kielcach eksedientek z podstawami bra-fittingu niet. W miarę sensownie można dobrać na Sienkiewicza - tam właściciele są otwarci i coswiedza na ten temat. W pozostałe miejsca trzeba się wybrać z kimś uświadomionym albo uświadomić się samemu.
sdw
Wiesia, Szame w Leclercu sześćdziesiątki piątki miewa od dawna. Problem w tym, że samantha produkuje bardzo specyficzne biustony. Właściwie ich miski. Jeszcze mi się nie zdarzyło dobrać stanika tej firmy. Nietylko sobie, również licznym znajomym. Jak nie wyje, to spłaszcza, jak nie spłaszcza, to odstaaje, jak nie odstaje, nie wyje i nie spłaszcza to lata na obwodzie. A jeśli wyjątkowym przypadkiem wszystko jest jak należy, to biust wygląda jak przejściu tornado. Ja samancie mówię zdecydowanie nie.

Przeciwnie rzecz ma się z dalią, która moim skromnym zdaniem szyje staniki doskonałe. Właściwie co bym nie włożyła, to dobrze wygląda. Mogą sobie zrobić biust spiczasty w górę, okrągły, z kreską albo bez. Do wyboru, do koloru. Dalia miewa bardzo ścisliwe siedemdziesitki. Ostatnio nabyłam dwa takie super staniki. Ma też doskonały model sześdziesiątki piątki, niestety, nie do kupienia w Kielcach icon_confused.gif

Konrad szyje ostatnio przyzwoicie. Całkiem im te staniki od jakiegoś czasu wychodzą. A mówi to, jescze do niedawna zagorzała przeciwniczka Konrada.

Ups, miało być o sklepach...
wiesiołek
CYTAT(stara dobra wiolontela @ Fri, 20 Mar 2009 - 07:16) *
Wiesia, Szame w Leclercu sześćdziesiątki piątki miewa od dawna.


Dopóki ja nie narobiłam rabanu w ubiegłym miesiącu miewali wyłącznie do D i długo musiałam przekonywać, żeby pomyśleli o czyms więcej. Parę dni temu pani z dumą mi zaprezentowała 65 F i G podkreślając , ze mimo wątpliwości zamówili takie duże rozmiary pod wpływem moich perswazji. Chyba ,ze w Le'clersku mają dwa sklepy Szame icon_rolleyes.gif

Co do kształtu Samant to na mnie nie leży podobnie jak Dalia powyżej misek G (polskiego). icon_sad.gif
Nie wiem co jest na rzeczy, ale wielu porducentów potrafi zrobic ładny model w miskach od A-G, a dalej zaczynają się jaja, konstrukcje nie pasują, producenci zmieniają wykroje, wszystko się rozłazi, wisi, marszczy itp. Duże jeszce wody w Silnicy upłynie zanim przestawia się na dobrą produkcję w nowych zakresach.
sdw
Wiesia, osobiście kupowałam w leclercku 65f icon_mrgreen.gif I zdecydowanie było to wczesniej, niż narobłaś rabanu. Fakt, zwykle nie było takiego rozm od pierwszego kopa, ale przy kolejnej dostawie były sprowadzane.
wiesiołek
CYTAT(stara dobra wiolontela @ Sat, 21 Mar 2009 - 07:06) *
Wiesia, osobiście kupowałam w leclercku 65f icon_mrgreen.gif I zdecydowanie było to wczesniej, niż narobłaś rabanu. Fakt, zwykle nie było takiego rozm od pierwszego kopa, ale przy kolejnej dostawie były sprowadzane.

Wiola, musowo kilk tych Szame w Leclerku, bo ja parę godzin poświęciłam na przekonywanie pani , że 65 to niest anorektyczny obwód , a miska G to nie monstrualny biust. Jakby nie było niech ktos sie tam wybierze i kupi te 65-tki, bo jak powiszą za długo , to już nigdy się nie dadzą zrewolucjonizować. Ja i tak nie zrobię im obrotu, bo jak wspomniałam wyżej Samanta mi średnio leży , a na zamówienie misek K i tak nie zrobi.
paulap
ale jaja... Serio nie da się dostać 65. Do tej pory nosiłam 75, ale chce spróbować mniejsze. No i nie mogę icon_wink.gif
śmieszek
tez się skuszę icon_wink.gif
paulap
zakupiłam 65 E. No w szoku jestem. Nigdy nie wychodziłam poza C a i to wydawało mi się przesadą jak na mój biust...
śmieszek
i gdzie Paula kupowałaś?
paulap
W Puchatku icon_smile.gif
wiesiołek
Spróbujcie tego Szame w L'eclerku, bo mnie wywieszą na lampionach, ze awracałąm głowę. Pleeease icon_wink.gif
sdw
Agak, wywal spam icon_wink.gif
truska
A juz myslałam, że nowy sklep z biustonoszami w Kielcach otworzyli 03.gif 04.gif
wiesiołek
Po trzech latach męki wreszcie kupiłam biustonosz na siebie. I to w Kielcach.

Sklep Body and Senses na Bodzentyńskiej, pod zegarem, kolo Kosciała Prawosławnego. Zaopatrzenie dobre, zdecydowanie najlepiej zaopatrzony sklep w jakim byłam kiedykolwiek. Do tego kierowniczka, Pani Justyna Dziewięcka znająca się na rzeczy i reszta obsługi też w miarę dobrze przygotowana. Druga filia w nowej Galerii Echo, większość asortymentu taka sama jak na Bodzentyńskiej, ale są między modelami dostepnymi w obu sklapach i drobne róznice. Niestety Pani Justyna jest tylko w tym pierwszym, choć, jak wspomniałam reszta obsługi tez w miarę przeszkolona.

W ciągu tygodnia ostanikowałam siebie i kilka koleżanek z pracy.

Jeśli któraś potrzebuje wsparcia to pomoge ( prosze o telefon lub info na priv) i was ostanikowac, bo przy takim zaopatrzeniu to frajda.
A myślałam , że nie dożyję takiej chwili w Kielcach.
motylek999
Bardzo fajne biustonosze i to w różnych rozmiarach są tutaj - https://janette.pl/ warto zajrzeć jak ktoś akurat szuka czegoś dla wymagających piersi icon_razz.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.