To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kogo polecacie do prowadzenia ciąży w Krakowie?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Sabinaa
Do jakiego lekarza można się udać aby poprowadził ciąże?
xxyy
Dr Maria Szczawinska
https://www.znanylekarz.pl/lekarz-17164-szc...olog-krakow.php

Nie prowadzila mojej ciazy ale kiedys bylam jej stala pacjentka, zoperowala mnie. Mam do niej bardzo duze zaufanie.Niestety juz nie mieszkam w Krakowie.
mzaczyk
Ja bardzo polecam Pana dr Rytlewskiego. Uratował moją córkę i wzorowo prowadził całą ciążę. Mogłam do niego dzwonić o każdej porze. Przyjmuje na ulicy Krowoderskiej a pracuje w szpitalu na Kopernika.
Sabinaa
mzaczyk- a on przyjmuje prywatnie?
tissaia
Sabina- zdecydowanie i szczerze polecam doktora Jacka Drzewickiego. Pracuje w szpitalu Narutowicza a ponadto przyjmuje w przychodni na Pachońskiego w ramach NFZ oraz w Osteomedzie na Kazimierza Wielkiego -prywatnie. chodziłam i tak, i tak - nie widzę absolutnie żadnej różnicy w traktowaniu pacjentek "NFZowskich" i tych przyjmowanych prywatnie. Jest świetnym fachowcem, wszystkie ewentualne choroby, nieprawidłowości wyłapuje w mig ( wiem, o czym piszę, bo przerabiałam w ciąży i cukrzycę insulinozależną, i cholestazę, i zatrucie ciążowe...) i pracuje z nim położna-skarb - pani Misia.

Tel. na Pachońskiego : 12 415 92 92
Osteomed: 12 423 40 43
Sabinaa
Dzisiaj zapisałam się do dr Drzewickiego, termin mam niestety dopiero na 5 marca, no ale cóż, muszę poczekać
mzaczyk
Dr Rytlewski przyjmuje prywatnie we wtorki i czwartki jak będziesz chciała to podam Ci nr do rejestracji. I naszczęście nie trzeba długo czekać na wizytę.
milka1981
Cześć ja chodziłam do dr Skotnickiego (szklane domy 2a) Polecam!!!! nie straszy niepotrzebnie ma bardzo duże poczucie humoru szacunek dla Ciebie i Twojego dzieciątka chociaż jest on jeszcze w brzuszku... i wogóle super przyjmuje: Szklane Domy 2A tel. 012 6441834.
binta7
W Krakowie z czystym sumieniem mogę polecić mojego lekarza prowadzącego, Pana Miłosza Pietrusa, który prywatnie przyjmuje w gabinecie przy Rakowickiej, a na co dzień pracuje w Szpitalu Uniwersyteckim.

Chętnie odpowiem na różne pytania icon_smile.gif

Tutaj znajdziecie kontakt doktora Pietrusa: https://www.ginekolog-krakow.com.pl
kociasta
CYTAT(alaa789 @ Tue, 30 May 2017 - 21:46) *
Halo, czy aktualnie ktos tu jeszcze podpowie gdzie w krk najlepiej jest rodzic?


Sprawdzałaś klinikę na Kostrzewskiego? Przyjmuje tam doktor Jankowski. Ja tam rodziłam. Bardzo polecam.
p_plan
Nie wiem czy wybrałabym się na nfz. Jasne, ze kazdy z nas ma prawo do bezpłatnej opieki medycznej, jednak na nfz jest czesto problem z zapisaniem sie. Poza tym kazdy chce mieć jednego lekarza prowadzącego a nie trafiać coraz to do innych

W Krakowie mogę polecić doktora Tomasza Karasińskiego, który przyjmuje w gabinecie na ulicy Cieszyńskiej ( prima med)
https://prima-med.info/poradnie/ginekolog/ - tutaj macie kontakt.

Specjalizuje się w prowadzeniu ciąży.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.