To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

testy 2,5 roku ???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

saritka2006
hej dziewczyny moje dziecko ma 2,5 roku i juz mialo robione testy skórne wyszlo ze na trawy i zborza teraz ma miec pokarmowke czy te testy sa wiarygodne ???????
buzia
Hej, jak robiłaś testy z krwi to są oe wiarygodne, chociaż lekarze mówią że dzieciwyrastają z alergii i trzeba je powtarzaćco jakiś czas
saritka2006
robilam testy skórne i wyszlo trawy i zborza. a teraz 5 marca mam robic tez skorne bo jest cala obsypana na pokarm.
dupadupadupa
Takim 2,5 - 3 letnim dzieciom testy juz sie robi. Wychodza w miare wiarygodne, ale oczywiscie trzeba je powtarzac.
pyska2000
Testy takie są wiarygodne ale co jakiś czas trzeba je powtarzac,bo może po jakimś czasie dojśc więcej alergenów tak jak u mojego 10 letniego syna .W wieku 2 lat wyszła alergia na roztocza kurzu domowego i tak przez te kilka lat doszły brzozy ,trawy,zboża wszystko wziewne w tej chwili odczulam go na roztocza kurzu domowego ale czy to coś pomoże wątpię?
dami10
Tak, u 2-3 latków testy są wiarygodne. Tak twierdzi nasz alergolog icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.