To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ureaplasma i gardnella a miesiÄ…czka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mazia
Dziewczyny mam pytanie-czy i jaki może mieć wpływa ureaplasma i gardnella na miesiączkę. chodzi mi o to czy mogą zmniejszyć jej obfitośc, zablokować czy cokolwiek innego.
ilona_23
Witaj Mazia!
Więc kochana co ja moge ci napisać to tyle że ja też mam ureaplasmę a jak wyglądały przy niej moje miesiączki?? Kiepsko z nimi było, pojawiały się dość żadko a przy tym nie byly obfite i trwały od 4-7 dni a czasem za miast miesiączki było tylko takie dziwne plamienie. W tej chwili jestem w trakcie leczenia tego świństwa ale widząc po dacie zamieszczenia twojego posta napewno tez juz w tym kierunku coś zrobiłaś.
Pozdrawiam serdecznie icon_biggrin.gif
mazia
Ilonko no masz rację- ja na to ustrojstwo lecze się od czerwca 2008r. tyle że ostatnio przez tydzień gdzieś zapodział mi się okres ale potem się pojawił i jest ok. Za kilka dni odbieram wyniki badań - mam nadzieję że to już koniec...
ilona_23
W takim razie mam nadzieje że podzielisz sie efektem wyników i oczywiście trzymam za ciebie kciuki bo wiem co przechodzisz a My kobiety powinnyśmy sie trzymać razem ( zreszta kto tak zrozumie jak kobieta kobiete)
Pozdrawiam serdecznie no i czekam na dobre wiadomości!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.