To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

przepukilna po ciąży

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

renata19750702
Dziewczyny, jutro idę do chirurga. Zdecydowałam się po hm... 3 latach po urodzeniu Jaśka. Po cesarce została mi przepuklina, albo inaczej - mam rozerwany mięsień prosty na brzuchu. Jak się odchylam do tyłu, to na wysokości żołądka robi mi się takie wybrzuszenie. Czy któraś z was miała taki problem? Przeszłyście zabieg? Jak to wogóle wygląda?
użytkownik usunięty
https://www.maluchy.pl/forum/index.php?act=...ite=przepuklina
nikol
Paka kurcze nie otwiera mi się stronka,a chętnie bym się czegoś dowiedziała.

Renata19750502 ja rodziłam 3mc temu przez cc.1,5 mc po porodzie dostałam ostrego ataku bólu i dowiedziałam się,że mam małą przepuklinę pępkową i z tego mógł być ten ból.Myślałam,że to coś w środku i małe,ale właśnie też mam taki wystający w pionie mięsień.Nożyc praktycznie nie umiem zrobić.Gin mówił,że mam systematycznie,powoli ćwiczyć,ale pewnie nic to nie da 41.gif .A ja jestem załamana tym wystającym brzuchem,wyglądam jakbym była w 3-4 mc ciąży 37.gif .
Trzymam kciuki aby zabieg,czy operacja się udała i napisz jak będzie po,jak to wygląda itp.
Ja na razie mam awersjÄ™ do szpitali i lekarzy po porodzie.
użytkownik usunięty
Wpisz w wyszukiwarkę "przepuklina". Było już kilka wątków, przepraszam, ale nie mam czasu ich szukać, ani pisać trzeci, czwarty raz tego samego icon_smile.gif
renata19750702
Jestem po konsultacji. Podobno miałam uszkodzony mięsień prosty brzucha, który... częściowo się zrósł, tyle, że krzywo, z przesunieciem jakiś warstw. Zagrożenia życia nie ma, więc tylko dla celów kosmetycznych mogę z tym coś zrobić.
nikol
Renata konsultowałaś to z chirurgiem?Ja dostałam ostrego ataku bólu 1,5 mc po porodzie i chirurg stwierdził,że to z tej przepukliny,badał tylko palcami 37.gif .Usg stwierdzil,że zrobi jak będę miała nastepny atak,byłam u niego dopiero następnego dnia po tym bólu.

Paka
dzięki poczytałam i lekko się zdołowałam.Nie wiem czy się przemogę żeby to cholerstwo operować,(przed porodem,przed cięciem żegnałam się ze światem,chciałam pisać testament)ale nie chcę całe życie wyglądać jakbym była w ciążyNie dośc ,że jestem niska,garbie się to jeszcze to.Eh....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.