To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wyprzedaż do 70%

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

jaAga*
Zupełnie nie wiem gdzie ten post wstawić, w razie czego proszę o przeniesienie, nie wiem też czy jest zgodne z regulaminem wklejanie odnośników do stron sprzedażowych....ale spotkałam się już tu z takowymi. Nie mam z tym sklepem nic wspólnego, aczkolwiek moje dzieci mają bardzo dużo ubrań tam kupowanych, są poprostu inne, ciekawe (dla mnie przynajmniej), teraz jest wyprzedaż spora, dużo ubrań ciążowych za naprawdę nieduże pieniądze, więc pomyslałam, że może komuś sie przyda. Jedyna wada - stronka i sklep są angielskie: https://www.vertbaudet.co.uk/maternity-chil...=MTA5NzI1MDE2S0
Pronto
jaAga78, a jak dokonujesz tam zakupów? Czy możesz opisać procedurę? Jak płacisz? Jakie są terminy realizacji?
Uwielbiam tę markę i chętnie bym coś kupiła.
jaAga*
Niestety kupuję za pośrednictwem siostry, która mieszka w Wielkiej Brytanii, ale myślę, że da się i do Polski bezpośrednio, tylko ja nie wiem jak, mój angielski nie jest na tyle dobry icon_sad.gif.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.