To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pod czym śpią Wasze dzieci

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Beti_
Może macie jakieś typy co do wypełnia dla dziecięcia.

Bo ja chyba mam pecha, po takim zwykłym wypełnieniu z kpl KLUPŚ- które wydawało mi się twarde, kupiłam kołdrę i poduszeczkę w IKEA wydawały mi się miękkie, tylko teraz te moje dziecię cały czas się spod niej wykopuje, nie wiem co jest nie tak, jak przykryje ją swoją kołdrą jest lepiej, tzn. wykopuje się ale już nie tak bardzo diabel.gif

Oglądała na allegro takie wypełnia:

https://www.allegro.pl/item560991585_ferett...a_poduszka.html
https://www.allegro.pl/item557523085_gluck_...sklep_w_wa.html


ale kompletnie się na tym nie znam, ja mam chyba taką najzwyklejszą kołdrę (czytaj nie wiem co jest w środku)

Pod czym śpią wasze dzieci ?
Pronto
Moja córka aż do 2 lat spała w śpiworkach, bo się właśnie rozkopywała. Teraz śpi pod ikeowską kołdrą, ale już się nie rozkopuje.
szantrapa
Klupsia i Glucka przeklinałam strasznie, icon_wink.gif dopiero pod Feretti jest dobrze icon_smile.gif Ale pewnie są jakies tańsze wypełnienia równie dobre.
Beti_
CYTAT(Liberi @ Tue, 24 Feb 2009 - 06:01) *
Moja córka aż do 2 lat spała w śpiworkach, bo się właśnie rozkopywała. Teraz śpi pod ikeowską kołdrą, ale już się nie rozkopuje.


Jak kładłam ją w śpiworze to co chwilę musiałam chodzić bo budziła się z płaczem przy nieudolnych próbach wykopania icon_evil.gif

A może by się przyzwyczaiła icon_question.gif
Beti_
CYTAT(magdainpoland @ Tue, 24 Feb 2009 - 06:38) *
Klupsia i Glucka przeklinałam strasznie, icon_wink.gif dopiero pod Feretti jest dobrze icon_smile.gif Ale pewnie są jakies tańsze wypełnienia równie dobre.


No to się bardziej przyjże temu wypełnieniu - dziękuje za opinie icon_smile.gif
Pronto
Beti_ skoro tak się koniecznie chce rozkopać, to może macie za ciepło w domu?
U Majki w pokoju w nocy jest między 17 a 19 stopni.
Beti_
Wiem że to nie zdrowo, ale przy takiej temperaturze ja bym zamarzła,
Mamy powyżej 20, nie będę pisała ile nieraz się zdarza bo wstyd icon_redface.gif

ps.
walczÄ™ z tym 48.gif

Jak się rozkopuje wieczorem kiedy jest ciepło to nie zwracam uwagi, w nocy tem. u nas znacznie spada właśnie tak ok 18-19 stopni i wtedy muszę co chwilę interweniować 37.gif
Ewa23
Mój synek śpi pod kocykiem jak narazie i sie nie rozkopuje icon_smile.gif
dupadupadupa
Moja tez spi pod lekkim kocykiem .... jak byly mrozy to pod koldra.. kocyk czasem rozkopie jak zasypia.. pozniej juz nie.. koldry nie daje rady rozkopywac icon_biggrin.gif
Kiciaaa1
Moja córcia śpi pod https://www.allegro.pl/item558511636_135x20...a_z_misiem.html zakupiona w Smyku. Kołderka lekka a mimo to nie odkopuje się. W domciu w dzień mamy temperaturę 20,5 w nocy 17 tylko do kąpieli 23 icon_wink.gif Lepiej niższa temperatura niż przegrzewać(mała nigdy nie miała problemu z potówkami)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.