To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

opłaty przy porodzie - piszcie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

BasiaBe
Czesc dziewczyny. JEstem z Wrocławia, mam termin na 9kwietnia i chcę rodzić na Kamińskiego. Wiecie może jakie są ceny, i czy w ogole jest to płatne, porodu rodzinnego? I jak jest z wynajęciem sali jednoosobowej, czy jest to drogie? Bede Wam bardzo wdzieczna za odpowiedzi. Pozdrawiam.
karoleenka
Ja rodziłam 4,5 roku temu wprawdzie i płaciłam za położną ( z fundacji) 600 zł , poród rodzinny 150 zł, poród w wodzie 250 zł. Poród w wodzie chyba Ci tylko gwarantuje własną salę. Bo koleżanka płacąc za rodzinny i tak rodziła z mężem na ogólnej. Pewnie w dużej mierze wszystko zależy od natężenia "ruchu" na porodówce. A ceny z tego co wiem nie uległy zmianie przez te lata.

Jalla
Rodziłam w grudniu 2008 właśnie na Kamieńskiego. Poród rodzinny bezpłatny. Zdecydowałam się na salę jednoosobową. Koszt to 100zł za dobę. Jeśli pobyt w szpitalu się przedłuża, np. z powodu żółtaczki u dziecka to masz możliwość przeniesienia się na zwykłą salę.
Jeśli zdecydujesz się na salę komercyjną to jak tylko będziesz przyjmowana do szpitala, męża wyślij na oddział żeby dokonać rezerwacji. No, chyba że będziesz mieć planowaną cesarkę to nawet z kilkudniowym wyprzedeniem możesz zabukować sobie taką salę.
majeczka88
Witam wszystkie Panie!! mam pytanko, ponieważ jestem pzred porodem własciwie do terminu jeszcze 11 dni, ale w zasadzie mogę rodzić w każdej chwili
Chciałabym rodzić na Chałubińskiego we wro.. powiedzcie mi proszę drogie mamusie które już rodziły i które rodziły własnie tam jaka jest Wasza opinia na temat tego szpitala i personelu, chciałabym się też dowiedzieć jak to wyglada jeśli chodzi o poród rodzinny, wiem, ze się płaci ale ile i czy dają jakies papiery do podpisania, czy wystawiają rachunek, czy kazdy moze z tego skorzystac? czytałam już gdzieś takie opinie, że Panie podczas porodu tam, turlały się na piłce chodziły pod prysznic rodziły w róznych pozycjach, napiszcie mi prosze czy takie "lepsze" traktowanie uwarunkowane jest wczesniejsza oplata??
z góry dziękuję za odpowiedzi!! icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.