To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Chwalę się moimi córkami ;-)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3
Agnieszka AZJ
PochwalÄ™ siÄ™, dobrze ? Bo zaraz peknÄ™ z dumy 06.gif

Pisałam tu już kilka razy o tym, że moja Zosia (a w zeszłym roku także Ania) chodzi na zajęcia Warsztatowej Akademii Musicalowej. To zajęcia weekendowe dla szczególnych maniaków, obejmujące różne rodzaje tańca, śpiew, aktorstwo - prowadzą to ludzie związani zawodowo przede wszystkim z teatrem "Roma".

Dwa razy w roku odbywają się pokazy podsumowujące półrocze zajęć. W zeszły poniedziałek właśnie bylismy na kolejnym - po raz pierwszy w teatrze "Roma", co też było dla nich swego rodzaju nobilitacją. To było niesamowite - ponad setka uczestników (od sześciolatków do maturzystów), blisko trzy godziny programu wypełnione tańcem i piosenkami z musicali.
Wszyscy, którzy to widzieli, byli zachwyceni, ale tylko osoby, które (tak jak ja) widzą już piąty taki pokaz, mogą ocenic, jak ogromne postepy zrobiły te dzieciaki.

Chcę się Wam pochwalić moją Zosią, w układzie do melodii z musicali "Chicago". Zosia to ta dziewczynka z przodu w czerwonych rękawiczkach.
anetadr
Åšwietna tancerka! icon_smile.gif Gratulacje!

Aneta
jaAga*
Agnieszko, nie dziwię się, że pękasz icon_smile.gif. Super!
maminka43
Ależ w tym ekspresji....cudowna muzyka i wyrazisty taniec!
Podziwiam.Gratulacje dla Zosi,Agnieszko.
użytkownik usunięty
Pełen profesjonalizm icon_smile.gif
skanna
Świetna icon_smile.gif Ale mamo droga, trudno Zosię nazwać dziewczynką - toż to dorastająca panna.
marghe.
Super!
Fajna choreografia i cała reszta icon_smile.gif
moko.
wow !
Cleo
O rety! niesmoawite! pokażę Michaśce -uwielbia tanczyc,ale nie chce chodzic na zajęcia, bo jak twierdzi 'nie lubi i nie umie w grupie'.
Brawo!
ulla
Agnieszko...super, gratulacje dla Zosi.
amania
No właśnie, Zosia to już bardziej panienka icon_wink.gif
Pogratuluj jej ode mnie! Spodziewam się ile pracy kosztowało zatańczenie takiego układu.
Na ostatnich warsztatach tańca, chodziłyśmy z koleżanką Magdą EZ na Broadway jazz (czyli coś podobnego) i odczułyśmy na własnej skórze jak trudno dobrze zatańczyć takie klimaty 37.gif
monte
Świetna Zosia, fajny taniec i w ogóle bardzo moje klimaty.
Pękaj, pękaj - są powody! 06.gif
zilka
Agnieszko, gratulacje wielkie, świetny występ! No i zgadzam się co do Zosi - aż spojrzałam na Twój paseczek po obejrzeniu ile ona ma lat icon_smile.gif
agabr
Super Agnieszko, super Zosiu , gratuluje.b
kalarepa78
Fantastyczne!
e_Ena
wow, duże brawa dla Zosi icon_smile.gif
sdw
Wspaniale. GratulujÄ™!
A.L.
Fantastyczne! Na Twoim miejscu peklabym z dumy. W ogole b. mi sie podoba pasja u dzieci, obojetnie jaka mialaby byc.
I tu klaniaja sie mozliwosci wielkiego miasta.
Zazdroszcze.
Truśka
Super! Fajnie tańczą.
Użytkownik usunięty
Agnieszko... Szok!!! Rewelacja po prostu!!!

Nie dziwię się, że pękasz z dumy! Też bym pękała!!!
Adriannna
Wow, naprawde jestem pod wrazeniem. Gratuluje! Sama swego czasu mialam podobna pasje (zreszta zostalo do dzis, tylko czasu brakuje na jej poszerzanie) i wiem ile pracy to kosztuje. O tak, to z pewnoscia jest powod do dumy!
anita b.
Super tancerka! Gratulacje!!
chaton
Jedno wielkie WOOOOOW!!!
Pronto
No no...
Beti_
no dziewczyny wszystko już napisały.

GratulujÄ™

kasiazielonka
super tancerka:)icon_smile.gificon_smile.gif gratulacje:)
agarad
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Wed, 25 Feb 2009 - 21:07) *
...Zosia to ta dziewczynka z przodu w czerwonych rękawiczkach.



świetny występ z małym zastrzeżeniem, że to nie dziewczynka tylko pannica już icon_smile.gif

Agnieszka AZJ
Dziekuję za miłe słowa i nieskromnie przyznam, że się ich spodziewałam 06.gif

CYTAT(agarad @ Thu, 26 Feb 2009 - 10:21) *
świetny występ z małym zastrzeżeniem, że to nie dziewczynka tylko pannica już icon_smile.gif


Zosia ma 12 lat (no, prawie 13) i na codzień wygląda własnie na tyle. Dziewczynka z kucykiem. Nawet nie przypuszczałam, że taki wamp w niej drzemie icon_wink.gif
Silije
Brawo! Zazdroszczę. I równo było icon20.gif

Agnieszka ale masz dorosłą córkę.
Arwena.
Super! Też bym z dumy pękała. icon_smile.gif
Agnieszka AZJ
CYTAT(Silije @ Thu, 26 Feb 2009 - 13:03) *
Brawo! Zazdroszczę. I równo było icon20.gif

Agnieszka ale masz dorosłą córkę.


Dorosłą to ja mam Anię, co już mnie przerosła (wzrostem) i napisała fantastyczną prace o kryzysie światowym na konkurs z Wiedzy o Społeczeństwie. Czytalam i sam sie dziwiłam, skąd ona to wszystko wie.

QrczÄ™ - Matka wariatka ze mnie dzisiaj wychodzi 37.gif
skanna
Chwal siÄ™, chwal, masz kim icon_smile.gif
Silije
Ja to niewiele wiem o kryzysie światowym i o społeczeństwie icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif
Agnieszka AZJ
CYTAT(Silije @ Thu, 26 Feb 2009 - 14:25) *
Ja to niewiele wiem o kryzysie światowym i o społeczeństwie icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif


Ale Ty juz się nie musisz dostać do liceum.
Spróbuj rozwiązać testy gimnazjalne matematyczno-przyrodnicze - dopiero się będziesz rumienić 37.gif
April.
Gratuluję świetnego występu i takiej zdolnej córki icon_smile.gif

A właściwie to córek icon_smile.gif - praca o kryzysie światowym- no, no...
Silije
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Thu, 26 Feb 2009 - 15:23) *
Ale Ty juz się nie musisz dostać do liceum.
Spróbuj rozwiązać testy gimnazjalne matematyczno-przyrodnicze - dopiero się będziesz rumienić 37.gif

Matematycznie poddaję się bez walki, jestem góra 3 klasa podstawówki (wiem bo z własna pociechą przerabiam).
Ale z częścią przyrodnicza zmierzyłabym się z czystej ciekawości.
skanna

CYTAT
Matematycznie poddaję się bez walki, jestem góra 3 klasa podstawówki (wiem bo z własna pociechą przerabiam).
Ale z częścią przyrodnicza zmierzyłabym się z czystej ciekawości.

A ja z ciekawości właśnie się mierzę - i szczerze mówiąc, to o ile napisanie samodzielnie obszernej pracy o kryzysie światowym budzi mój szczery podziw, o tyle w tych testach prawie wszystko podane jest na tacy i odnoszę wrażenie, że do rozwiązania 80% potrzebna jest głównie umiejętność czytania ze zrozumieniem. Oczywiście biorę pod uwagę, że ja nie tylko maturę już mam, ale i studia skończone, niemniej jednak maturę tę robiłam 18 lat temu i to w liceum, którego poziom, delikatnie mówiąc, nie należał do najwyższych, a program wiedzy ogólnej był mocno okrojony, a z tym testem radzę sobie bez większego problemu. No, nie wiem, co to np. poziom troficzny i węglowodory mnie pokonały, ale np. schemat obwodu termowentylatora i zadanie z nim związane nie nastręczył mi najmniejszych trudności.
Ale to chyba temat na inny wÄ…tek icon_smile.gif
menada
Gratulacje icon_smile.gif Świetny występ icon_smile.gif
Tusiol
O ja cię - też byłabym dumna.
SUPER!!!
tissaia
Osz kurka! Świetny występ! Obejrzałam kilka razy, bo bardzo lubię takie klimaty...
Orinoko
Åšwietne! Powody do pekania z dumy jak najbardziej uzasadnione! 06.gif
Ciocia Magda
CYTAT(amania @ Wed, 25 Feb 2009 - 22:37) *
Na ostatnich warsztatach tańca, chodziłyśmy z koleżanką Magdą EZ na Broadway jazz (czyli coś podobnego) i odczułyśmy na własnej skórze jak trudno dobrze zatańczyć takie klimaty 37.gif

oj to prawda, niektórym (jak mi) przychodziło to ze znacznie większą trudnością niż innym (jak Amani). Ale przy tym kawałku z Chicago aż mi nogi chodziły, widać też, że to układ dla zaawansowanych bo jest podział na grupy, nie wszyscy mają te same kroki - to bardzo trudne!
Gratulacje dla Zosi - ona ma naprawdę 12 lat? Naprawdę wygląda doroślej. To ile lat miał ten chłopiec (?) w stroju budrysa?
Agnieszka AZJ
CYTAT(Magda EZ @ Fri, 27 Feb 2009 - 17:09) *
Gratulacje dla Zosi - ona ma naprawdę 12 lat? Naprawdę wygląda doroślej. To ile lat miał ten chłopiec (?) w stroju budrysa?


Kuba ? Jest dwa tygodnie starszy od Zosi 08.gif

Silije
No Magda nie udawaj że nie wiesz, że jest przepaść między wzrostem i dojrzewaniem 12-letniego chłopca a dziewczynki 01.gif
Pogoda
Agnieszko, oczywiście gratuluję. Zobaczyć swoje dziecko na scenie teatru "Roma" - TO jest coś icon_wink.gif)).
A jak często odbywają się te zajęcia, ile trwają? Grupa, którą widzimy na nagraniu to jakaś "konkretna" grupa, która od dłuższego czasu w mniej-więcej tym samym składzie systematycznie pracuje, czy jej skład się regularnie zmienia? Od jak dawna Twoja pociecha trenuje? icon_wink.gif
malgog
patrzyłam tylko na dziewczynkę w czerwonych rękawiczkach...możesz być dumna
Kuba chciał chodzić tam na hip-hop ale godziny nam nie pasowały, zresztą odziedziczył słoniowe ucho po babci więc nie wiem czy jest sens 06.gif
Agnieszka AZJ
CYTAT(Pogoda @ Sat, 28 Feb 2009 - 11:38) *
Agnieszko, oczywiście gratuluję. Zobaczyć swoje dziecko na scenie teatru "Roma" - TO jest coś icon_wink.gif)).
A jak często odbywają się te zajęcia, ile trwają? Grupa, którą widzimy na nagraniu to jakaś "konkretna" grupa, która od dłuższego czasu w mniej-więcej tym samym składzie systematycznie pracuje, czy jej skład się regularnie zmienia? Od jak dawna Twoja pociecha trenuje? icon_wink.gif


Zajęcia odbywają się w soboty i w niedziele - najczęściej 4 godziny każdego dnia, od 9 do 13,30. Czasem więcej czasem mniej. W tym są 2 - 3 godziny tańca (klasyczny, wspólczesny, hip - hop, jazz i charakterystyczny) oraz śpiew, praca z mikrofonem, dykcja, aktorstwo. To duże obciążenie, dlatego napisalam, ze to zajęcia dla szczególnych maniaków
Grupy są stałe, w tym układzie występowała grupa II "stara" czyli 10 - 12latki, które chodzą do WAM juz drugi rok. Choreografię opracowała Beata Duda - Owsikowska, która do niedawna prowadzila z nimi taniec klasyczny. Teraz niestety (stety ?) wrociła do pracy w "Romie" i tańczy w "Upiorze".
Teraz nastapiły jakieś przetasowania - dziś był casting icon_wink.gif przyjeli trochę nowych dzieci. Trochę sie pozmienia skład grup.

Zosia jest w WAM równe 2 lata, bo zaczęła chodzić w marcu 2007 r. Wcześniej przez dwa lata była w Pracowni Choreografii w Pałacu Młodzieży, ale bardzo nas męczyły dojazdy.

Jeśli ktoś ma ochotę zobaczyć inne fragmenty pokazu (już beż Zosi icon_wink.gif) to ta dziewczyna, która to wstawila na YouTube, wstawiła też inne, np.:
"One short day" z musicalu "Wicked" (to ma coś wspólnego z Czarnoksiążnikiem z Oz) - tu akurat jest Zosia (w tej grupie w kapeluszach). Niestety przedobrzyli icon_wink.gif i dzieci z balonami dokładnie zasłoniły osoby tańczące z tyłu.
Piosenka z "Króla Lwa" - śpiewa Marcin Wortmann, który prowadzi z nimi zajęcia ze spiewu, w roli chóru - cały WAM. Tutaj słychać głownie te osoby, ktore miały mikroporty - w teatrze inaczej to brzmiało, było słychac całość.
"Dancing Queen" w wykonaniu grup starszych.

Znalazłam jeszcze coś - jakiś rodzic kręcił głownie swoje dziecko icon_wink.gif "Money, money" - tu momentami widać Zosię, znów dzięki czerwonym rękawiczkom icon_wink.gif. Śpiewa Agata Walczak, a towarzyszą jej dzieci z młodszych grup.
Agnieszka AZJ
Chcecie jeszcze ??? icon_wink.gif

"Night fever" z (jakże by inaczej icon_wink.gif) "Gorączki sobotniej nocy". Byli tak zamaskowani w tych perukach i okularach, że nie poznalam własnego dziecka icon_smile.gif A kiedy włączyli te świecące okulary, publikę ogarnął istny amok 37.gif
Po konsultacji z Zosią wiem już, ze jest ona tą dziewczynką, która w 1:25 tańczy "na szpicy" środkowej grupy i macha ręką.
Peruka jej spadała na oczy i musiala ją sobie odgarniać icon_wink.gif Identyfikację mielismy o tyle trudną, że cztery dziewczyny były w takich samych bluzkach, więc nawet po tym nie mozna było jej odróżnić.

Edit: najlepiej oglądać w wersji HQ i na duzym ekranie - wtedy coś widać icon_wink.gif

A na deser, zupełnie bezinteresownie podzielę się z Wami moim zachwytem - Natalia Śliwoska w piosence "Sama wciąż" (On my own) z musicalu "Nędznicy". Dziewczyna jest niesamowita - słyszałam tę piosenke w wykonaniu zawodowców i wcale im nie ustepuje.
To będzie następna produkcja "Romy", a dyr. Kępczyński siedział na widowni.
Cleo
O rety niesamowite!!! a publicznosc -jak juz wlasnie slysze pod koniec- faktycznie amok zupelny!:)

PS
obejrzałam resztę tych linków z postów wyzej - icon_eek.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
kww
Agnieszko Gratulacje, Zosia jest fantastyczna icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.