To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ranny ptaszek , buuuuu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Paula
Witajcie ,
Fajne te nasze dzieciaczki ale ostatnio mój daje mi strasznie w kość.
Mam nadzieje ze to ten wiek i ze z tego wyrośnie bo brakuje mi juz cierpliwości.
Mati ostatnio jest strasznie niepokorny i uparciuch okropny. Wszystko wymusza wrzaskiem ze az bebenki w uszach puchną. Nie wiem dlaczego czasem sie slicznie bawi i jest kochany a czasem jakby diabeł w niego wstapił. Ostatnio aby mnie juz dobic do konca budzi sie znowu coraz wczesniej i 5.15 to super pora na wstawanie. Najgorsze że my potem w pracy walczymy z powiekami . O rany - kiedy to minie???
Poza tym jest fajnym dzieciaczkiem, ładnie je i jest bardzo towarzyski ale mógłby dac troche rodzicom dłużej pospać.
Całuje wszystkie mamusie czerwcowych bobasków.
wobysk
Artek też przechodzi teraz okres buntu, co czasami doprowadza mnie do białej gorączki. Boję się, że ten bunt może pozostać przy niewłaściwej mojej reakcji, ale czasmi mam dość.
Po zmianie czasu wstawał też 5-6. Brrr. Mama rano niewyspana po balach na forum wink.gif
Teraz na szczęście już sobie godzinę wstawania unormował. Czasami śpimy nawet do 8.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.