To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Miażdżyca - doradźcie plis!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Meggi
Szukam w necie jakis informacji o metodach leczenie miazdżycy, znalazłam info o diecie optymalnej dr. Kwaśniewskiego , czyli dieta przeciwstawna do zalecanej przez lekarzy, jets to dieta wysokotłuszczowa.
Czy ktoś miał do czynienia z tą dietą???

No i leczenie Chelatacją czyli kompletna pustka nie wiem co to wogóle jest icon_sad.gif Znalazłam kilka ośrodków necie, tym sie zajmujących, ale ...?
Moze któraś z naszych forumek lekarzy mi doradzi czy mogę to puscić koleżance, jej mamie postawiono diagnoze już dawno, teraz ma czas do grudnia, potem czeka ja amputacja nogi. Tę diagnoze coprawda już usłyszała ponad rok temu, ale oprócz tabletek nic wiecej jje lekarz nie zalecał. Nie wiem czy ma jakies szanse jeszcze, w necie tyle informacjo o poprawie zdrowia, moze jest jeszcze nadzieja.

Wiem, ze ten post powienien być na zdrowiu, proszę wiec go pzrenieśc, ale plisss tak za jakiś czas, może tu szybciej ktoś odpowie blagam.gif
Meggi
Sammy dzięki za linki dwa z nich sama juz wcześniej znalazłam, jednak nie o to mi chodziło.

O metodzie Choletacji sporo w necie jest, i tylko same plusy nie mogę nic znaleźć co byłoby przeciwko, nie chcę komus oczu mydlić, a sama niestety w temacie biegła nie jestem.

Co do linków o miażdżycy wiem jakie są zalecenia lekarzy, osoba dla której informacji szukam, niestety pali i ja nie mam mocy jej namówić do rzucenia. Do tej pory korzystała z usług lekarzy państwowych wizyty dwie/trzy w roku każda po 15min, kupa leków i dieta (na sto procent przestrzegana). Myślałam o czymś co mogłoby tę kobietę zmotywowac do walki z ta chorobą, teraz gdy padła juz drugi raz diagnoza o amputacji bardziej do niej pzremówi. Sama już nie wiem, czego szukac i jak szukać, o choletacji znalazłam dziś w necie i pomyslałam, ze może kótraś z forumowych lekarzy mogłaby mnie rozświetlic w temacie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.