To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Rowerek dla 2-latki!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

zaba53
Witajcie!!
Niedługo, bo za mieciąc moja córcia kończy dwa latka. Zamierzam na urodzinki kupic jej rowerek. Tylko nie wiem jaki!Tyle tego jest, że cięzko się zdecydować. Czy lepiej kupić jej rowerek trójkołowy typu np. " pszczółka"tzn z baldachimem i z różnymi błyskajacmi bajerami+ osłona+rączka do sterowania itp.Czy cos w tym stylu tylko bez bajerów. Są jeszcze rowerki typu BMX na kołach 12 cali, czterokołowe, metalowe ale one chyba mają tylko taki popychacz. CZy ze sterownikiem czy bez?? Nie chce kasy wywalać w błoto, tylko zeby córka chciała jeździć na tym.
A wasze dzieciaczki na jakich rowerkach jeżdżą?
Mika
jeśli trójkołowy to Magic (poszukaj na forum-byla o nim rozmowa)
jeśli z doczepianymi kółkami to i tak musisz dziecko do roweru dopasować" bo nie tylko wielkość kół ma znaczenie ale i wielkość ramy - zależy jak wysokie dziecko i jak dlugie ma nogi
beata_77
Moja ma taki trójkołowy z rączką do pchania. Niestety to wywalone pieniądze. Pedały są za małe i nie może utrzymać tam nóżek, ponadto nie ma siły w nóżkach żeby popedałować troszkę. Bo to siły trzeba.


Może zamiast rowerka jakiś samochodzik na baterie, albo poczekać te pół roku rok i kupić już taki na dwóch kółeczkach z dodatkowymi po bokach?
A może tylko Natalia nie potrafi na takim jeździć...
Mika
na takim jak na zdjęciu mój nie potrafił jeździć nawet jak pomykał już na Magicu i próbował na większym icon_wink.gif
na Magicu zasuwał mając 10-11 miesięcy,sam icon_wink.gif
beata_77


W takim razie skoro Natalia jest wysoka to śmiało mogę jej kupić taki np... ?
Mariola***
Ja z doświadczenia dwóch rowerków, typu trójkowłowy z pedałami na przednim kole, plastikowy, tandetny, oraz BMx, ten o którym piszesz wybieram ten drugi definitywnie. Zwykły rower.
My do tego BMX Miłoszowi wsadziliśmy kij, kupiony gdzies w castroramie i na poczatku pchało się , póxniej zaczynał pomagac pedałujac az sam już jeździł.
Martyna będzie jeździła na tym BMX w tym roku, mimo, że troche już sfatygowany.
Plastikowe rowerki jak dla mnie kicz kompletny. Kupiłabym jedynie taki za 33 czy 39 zł, w tesco, realu, czy gdzieś. Kuzynka ma taki i służy do pzremieszcania sie po podwórku, nie rozwalił sie po 4 latach używania przez wszystkie okoliczne dzieci.
semi
U nas trojkołowiec kompletnie się nie sprawdził. Kiedy Leo miał 2,5 kupiliśmy zwykły rower z dodatkowymi kołkami i natychmiast załapał o co chodzi 06.gif . Rok póxniej jeździł już bez bocznych kólek. Odpuściłabym ten trójkołowiec;)
rysa154
dla dwulatki spokojnie normalny 12calowy polecam kross zula jesli nie chcesz zeby chinska tandeta ci sie po sezonie rozwalila,moja corka ma 2 latka i obecnie w domu mamy taki plastikowy(synek dostal na roczek) z glowa pieska i dla zuzy on jest jakby juz za maly,a kross jest super...nie mowiac juz o tym ze na takich rowerkach jak beata pokazala ciezku sie dziecku jezdzi z racji tego,ze pedaly sa przykrecone na kole...
zaba53
Zastanawiam się nad tym rowerkiem "magic". Fajnie wygląda i chyba nie jest taki tandetny jak te plasikowe z bajerami.No i ma łańcuch i pedały w odpowiednim miejscu. Ale najlepiej będzie jak pojadę z małą do sklepu i przymierze do niej. Chyba nie kupie jej tego na 12 calowych kołach bo boje się ze mogłaby z niego spadać. Dzięki dziewczyny za rady. pomogłyście mi bardzo.
Choco.
Dziewczyny, czyli dla prawie 2,5 latka lepiej kupić na 12 calowych kołach? Zastanawiam się nad rowerem Magic- i nie wiem czy kupić ten mniejszy z pchaczem czy sport alu 12cali. Michał mierzy 93cm, chciałabym aby pojeździł na rowerze chociaż od wiosny do jesieni no i mam dylemat. Który będzie Waszym zdaniem lepszy?
Mika
ja bym kupila wiekszy po przymierzeniu
Choco.
Dzięki Mika, nie ukrywam, że liczyłam na Twoją opinię icon_smile.gif
Adriannna
Ja tez dolaczam sie do grona "niefanow" trojkolowcow.
Kupilismy taki

mial miec ponoc atesty bezpieczenstwa, no cuda niewidy po prostu, a tak naprawde na nic sie nie zdal. Mala nie ma sily nim pedalowac, poza tym palak z tylu chyba jako dekoracja sluzy, bo strowac sie nim nie da. Totalna porazka, szkoda jedynie, ze taka droga 21.gif
rysa154
chocolate najlepiej przymierzyc malucha,ja w sumie nie przymierzalam mojej (tez ma 93cm) do tego rowerka zula o kt pisalam,zle widzilam go i mysle,ze spokojnie wystarczy nawet dla starszego dziecka...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.