To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

sprawdzone internetowe sklepy z butami

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Beciak1
Kupujecie buty przez internet? Jak wiele dziewczyn mam hopla na punkcie butów, jednak nie lubię wydawać dużych sum. W zwykłych sklepach i sieciówkach rzadko można spotkać coś oryginalnego. W firmowych strasznie drogo. Szukając w sieci trafiam na www.bucikowo.pl i www.butyk.pl. Zawsze coś tam dla siebie wyszukam a i ceny, szczególnie po przecenach bardzo przyzwoite. Czy znacie jakieś inne fajne, sprawdzone adresy na internetowe sklepy z butami?
MagduÅ›
Ja znam i korzystam tyle, że bardzo tanio to nie jest:
https://www.alebuty.com.pl/
Pomimo wszystko korzystniej mi jakoś kupować w internecie bo ceny są i tak niższe niż w sklepach. Robię tak, że najpierw przymierzam model, który mnie interesuje w sklepie, a potem zamawiam ten sam przez internet.
Karina mama Mateusza
kupujÄ™ na www.butyk.pl i na www.e-buty.pl czasami tez na allegro
#Margola
Ja kupiłam przez Allegro.. Mam swój sklep.. buty sa tanie jak bardzcz jest duzo rozmiarów i kolorów,fasonów.. i jestem zadowolona a ciezko mi kupoic buty nawet w zwykłym sklepie...
Beciak1
A ja jakoś do allegro nie mam szczęścia icon_mad.gif Dwa razy kupiłam i niestety nie były to trafione zakupy. Zdjęcia ładniejsze niż but i jakoś odechciało mi się icon_sad.gif
Abotak
jako zem jest fanka crocsow bo super wygodne i mega praktyczne to zaopatrzylam siebie i rodzine ostatnio na
www.crocs.eu
mieli wtedy wyprzedaze z obnizkami o 70%. Teraz troche mniejsze ale nadal widze. Dostawa gratis ale nie wiem czy od jakiejs konkretnej sumy.
https://www.crocs.eu/shop/sale/
kalarepa78
www.chodak.pl
gosma
CYTAT(Karina mama Mateusza @ Thu, 05 Mar 2009 - 21:07) *
kupujÄ™ na www.butyk.pl i na www.e-buty.pl czasami tez na allegro


butyk polecam - kupowałam wymieniałam - wszystko super a buty ekstra:)
Vitamina
Deezee.pl - kupiłam raz i buty są ok
miska360
CYTAT(Margolaa @ Fri, 06 Mar 2009 - 09:15) *
Ja kupiłam przez Allegro.. Mam swój sklep.. buty sa tanie jak bardzcz jest duzo rozmiarów i kolorów,fasonów.. i jestem zadowolona a ciezko mi kupoic buty nawet w zwykłym sklepie...



tu musze się podpisać jestem tak samo wybredna, a na allegro kupie tanio i fajne jak i wygodne icon_smile.gif nie zdażyło mi się jeszcze nie dostać butów albo, że byłam z nich niezadowolona, a kupiłam już kilka par butów 08.gif
Beciak1
moje najnowsze odkrycie: www.fantasyshoes.pl. icon_biggrin.gif
Ewelinek
Beciak, jak będziesz coś kupowała w tym sklepie to zajrzyj najpierw na bucikowo.pl. Ich oferty często się pokrywają a na bucikowie mają dużo niższe ceny.
kachaaa
a dzieciowo młodziezowe ?
nic w sklepach nie ma fajnego z sandałek a jak już są to cena do jakości - bez komentarza
okko
Ja tez decydowanie polecam www.butyk.pl pierwsze buty tam kupiłam szukajac z necie konretnego modelu co w sklepie kosztował 360zł(zachorowałam na nie) a tam 180 (przesyłka gratis)
lena77
Odwiedzilam ten butyk.pl i zachorowalam na takie buty: https://www.butyk.pl/towar.1221.Polbuty_pan...ire_800426.html

niestety wyprzedane, ale wyslalam e-maila do firmy z zapytaniem bez nadziei, ze odpowiedza ale ... dostalam odpowiedz i to na drugi dzien..
Beciak1
...
anirka
Ja najbardziej lubię kupować na https://www.limango.pl/ bo jestem fanką przecen icon_wink.gif Wolę dłużej posiedzieć w Internecie i znaleźć naprawdę fajną okazję, niż stracić cały dzień na chodzenie po centrum handlowym i wyjść z niczym, jak to najczęściej bywa. No i fakt, wybór jest nieporównywalny, można przeglądać i przeglądać icon_wink.gif
Paula994
Odkąd byłam kiedyś w galerii i stałam ponad 3 godz w kolejce postanowiłam że teraz będę wyłącznie zamawiać w sklepie internetowym. Po co stać i czekać jak można wszystko załatwić od ręki prawda ? . Na szczęście znalazłam bardzo fajny sklep internetowy który posiada bardzo ciekawą ofertę. Nazywa się Silwano i łatwo można go odnaleźć w wyszukiwarce . Szczególną uwagę zwracam na botki które są regularnie uzupełniane o nowe pozycje. Jeżeli ktoś szuka dobrego i sprawdzonego sklepu to polecam zwłaszcza że przesyłka dochodzi po paru dniach a nawet szybciej icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.