To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

balsam do wlosow dla czterolatki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ciao
Niki ma bardzo geste wlosy,bez balsamu ani rusz ich rozczesac,uzywam mojego ale wiem ze to nie najlepszy pomysl,sa jakies balsamy dla dzieci?
karolaijula
Mam ten sam problem z moją Julką a ma dopiero 2 latka i busz na główce. Pytałam mojego fryca czy mogę używać mojej odżywki żeby jej rozczesać łatwiej włoski po myciu główki ale stanowczo mi odradził. Kupiłam więc szampon Johnsona ułatwiający rozczesywanie i teraz mam mniej kłopotów z poplątanymi włoskami
skanna
Są odżywki dla dzieci w sprayu, ułatwiające rozczesywanie -Schauma, Oriflame, w Rossmannie też widziałam jakąś.
~anula~
Moja Mała ma długie, gęste i kręcone włosy - przy czesaniu normalnie masakra, szczególnie te najkrótsze przy karku potrafią się nieźle poplątać. Nie codziennie, ale w chwilach szczególnie trudnych używamy malutkiej ilości jedwabiu w płynie Joanny. Bardzo pomaga a nie zauważyłam żadnych złych efektów ubocznych.
Silije
CYTAT(skanna @ Thu, 05 Mar 2009 - 21:45) *
Są odżywki dla dzieci w sprayu, ułatwiające rozczesywanie -Schauma, Oriflame, w Rossmannie też widziałam jakąś.

Też takie stosujemy, inaczej ucieczka przed szczotką bywa częsta.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.