To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Operacja jamy brzusznej a ciąża.

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kachaaa
Jestem dwa tygodnie po ciężkiej operacji szef mam od piersi do pępka a jestem w 6 miesiącu ciąży. Rana potrzebuje roku żeby się zagoić a tyle nie ma z racji rosnącej dzidzi i jest problem. Chodzi o to że grozi mi przepuklina i może znacie jakieś sposoby albo metody żeby jak najmniej narazić ranę na rozciągnięcie ?
agabr
Kachaa nie mam piojecia ale mysle , ze kontrolowanie tycia nie zaszkodzi .b.
kachaaa
w ciągu 2 tygodni pobytu w szpitalu schudłam 10 kg i ważę mniej niż przed ciążą, tycie mi raczej nie grozi bo jestem na płynnej i półpłynnej diecie i dopiero powoli wprowadzam stałe jedzenie ale do końca ciąży i tak wielkości jedzenia niewielkie wszystko z pary lub wody ogólnie bardzo ostra dieta więc waga będzie wzrastać tylko ze względu na przyrost dziecka. Niestety to nie wystarczy bo brzuch będzie teraz bardzo intensywnie rósł
agabr
Kachaa ja teoretycznie rodze jutro , Zosia wazy ponad 3 kg a brzuch wcale mi masakrycznie nie urosl , wszystkie spodnie ktore kupilam na ciaze sa za duze , a co mowia lekarze?
kachaaa
że przy tak dużej bliźnie przepuklina jest nieunikniona 32.gif
dlatego chciałabym ją zminimalizowac
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.