To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dziÅ› w telewizji

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ciocia Magda
Na TNV7 o 20.05 Empire Falls, film w dwóch częściach (miniserial HBO, co już samo w sobie jest najlepszą rekomendacją), świetna obsada, coś jakby Twin Peaks zupełnie pozbawiony elementów nadnaturalnych a z drugiej strony trochę jak Smażone zielone pomidory. Hmm, nie wiem jak opisać, ale dobre.
April.
Zwróciłam uwagę na reklamy tego serialu w TV i miałam ochote obejrzeć, Twój post tylko przypieczętował decyzję icon_smile.gif
Bardzo mi się podobał, fajny klimacik no i obsada niezła icon_smile.gif
Teraz czekam na drugą część.
aluc
ta, tylko ta godzina...
Ciocia Magda
Aluc, to może dziś o bardziej ludzkiej (jak dla kogo icon_wink.gif ) porze, bo o 23:05 na TVN-ie "Historia przemocy" z Viggo Mortensenem - niestety (jak dla kogo) z krótkimi włosami, ale i tak tworzy świetną postać.

A jeszcze a propos Mortensena - ciekawa jestem, czy kiedyś wreszcie trafi do polskich kin film, za który był nominowany w 2007r. do Oskara - czyli Eastern Promises??? Też Cronenberg (j.w.), naprawdę mocne kino i na dodatek nagi Viggo z tatuażami w walce 37.gif
aluc
Historię przemocy widziałam i mi się nie podobała icon_biggrin.gif o matko, ja chyba powinnam założyć osobny watek malkontencki, bo ostatni nic mi się nie podoba, a maluteńkimi wyjątkami, starość nie radość
lena77
Ja na przyklad Cronenberga nie trawie, ale Historii przemocy akurat nie widzialam, podobniez zupelnie inny jest, taki niecronenbergowski.
addera
Wczoraj oglądałam po raz enty "Zostawić Las Vegas". Czy tylko ja lubię "chore filmy" ? 37.gif
Ciocia Magda
Chyba nie tylko Ty, Add. Ja widziałam go już kilka razy, tylko wczoraj nie miałam melodii na takie klimaty - zamiast tego katowałam się serialami CSI Miami i Wzór (to chyba najnudniejszy serial na świecie, a niby robiony przez braci Scottów - chociaż może to dlatego, że oglądam go po polsku? (tak mi ktoś zasugerował). w każdym razie nie cierpię tego śmiesznego gościa z Ally McBeal, a dr Fleischman z Przystanku Alaska też był znacznie lepszy na Alasce).

Ale był też któryś z Bourne'ów - Aluc, oglądałaś?

PS: A propos chorych filmów - Addera, oglądałaś Requiem dla snu? brrr
wiewiórczak
CYTAT(Magda EZ @ Mon, 30 Mar 2009 - 09:33) *
...
Ale był też któryś z Bourne'ów - Aluc, oglądałaś?


Krucjata Bourne`a - coÅ› a la lepszy Bond icon_wink.gif

I co do "chorych" filmów, teoria moja brzmi, te "zdrowe" szybko zapominam, wolę terapię.

Dodano:
Dziś zamierzam obejrzeć "Człowiek, który płakał".
Ciocia Magda
Ja tam utrzymuję, że Bourne to taki gorszy Bond icon_wink.gif
Meggi
Dziś TVP1 "Dom z piasku i mgły" poruszajacy dramat.
Ciocia Magda
A dziś w TVN zaczynają emisję Wszystkich wcieleń Tary - serialu, za którym stoją Steven Spielberg i Diablo Cody (jako producenci). W roli głównej Toni Colette, jako jej mąż Chris o Poranku (z Przystanku Alaska, jeśli ktoś jeszcze pamięta icon_wink.gif )

Niestety pora jak zwykle dzika - 23.15.
wiewiórczak
Pamiętam!

I będę oglądać, ale swoją drogą, dlaczego nie można zamienić pór emisji tego serialu z Detektywami?
Meggi
Pierwszy odcinek Tary jakoś mnie nie powalił, ale może dlatego, że wszystko takie no nieprzewidywalne vel NOWE icon_wink.gif było. Poczekam na następne odcinki, może będzie ciekawie się rozkręcał icon_wink.gif

* pora jak dla mnie idelana icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.