To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

MAGICZNE FORUMOWE KCIUKASY DLA NASZEJ KOLEZANKI !!!!!!!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

netty5
Nasza forumowa kolezanka AIB w szpitalu czeka na jutrzejsza operacje.Fajna z niej kobitka i pomyslalam coby ja
na duchu troche podniesc to poprosze wszystkie ciotki forumowe o kciukasy na jutro.Na pewno poprawia jej humor
a przekonalysmy sie nie raz ze nasze forumowe kciukasy czynia cuda.Wiec prosimy.

Ja pierwsza :
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Pogoda
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Ewelinek
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& będzie dobrze icon_smile.gif
agaa.
Aga- Ty wiesz że ja trzymam kciuki tak mocno jak tylko mogę &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
parasolka
trzymam
DOLOREZ
AiB tylko dla ciebie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
monia2007
No to i ja sie podłączam
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
*eFcIa*
AiB kochana!!!! Cały czas trzymam za Ciebie kciuki i myślę ciepło o Tobie.... będzie dobrze wierze w to! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& przytul.gif
xxyy
Trzymaj sie Agnieszka &&&&&&&&&&
ewik.
trzymam &&&&&&&
owiwia7
Trzymam z całych sił &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Kasiusia
Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
netty5
Wiedzialam ze moge na was liczyc 06.gif
netty5
Czekamy na wiesci.....a kciuki ciagle trzymamy
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
sampi
Kciukasy zacisniete &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
shira
Trzymam i zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
annjur
Również trzymam &&&&&&&&&&&&&
Gosia83
Trzymam...&&&&&&&&
netty5
No i wiesci brak..Trzymajta mocniej
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
*eFcIa*
Nio ja cały czas trzymam icon_biggrin.gif
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& przytul.gif
netty5
Wiadomosc od AIB :"Hej.Dopiero moge pisac.Od wczoraj lezalam na pooperacyjnej.Dzis niedawno wrocilam na oddzial to moge pisac.Czuje sie obolala ale mam nadzieje ,ze teraz bedzie z gorki.Jutro napisze wiecej bo dzis nie mam sily.Buziaki"

I jeszcze w drugim kazala pozdrowic wszystkie ciotki wiec pozdrawiam.

AIB DUZO ZDROWKA ZYCZYMY I SZYBKIEGO POWROTU DO SIL.
dionizess
Oj tak zdrówka zdrówka i jeszcze raz zdrówka.
No i oczywiście nadal zaciskam kciukasy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
kasiazielonka
i ja trzymałam kciuki-zdrowiej szybko aga!!!!!
*eFcIa*
Aguś kochana wracaj szybko do zdrówka i do nas!!!! BUZIOLE!!!!
wenua
AiB wielgachne kciukasy!!!! Po operacji juz jestes teraz zeby sie szybko goilo i szybkiego powrotu do domku ci zycze!!!

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
xxyy
Agnieszka wracaj szybko do domu icon_smile.gif
netty5
AGA czuje sie zle i nawet nie ma sily pisac.Dziewczyny fluidki uruchamiamy dla Agi niech wraca do zdrowka biedulka.
owiwia7
Agnieszka trzymaj siÄ™ &&&&&&&&&&&&&&&&&
shira
zdrówka dla ciebie duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużżżżżżżżżżżżżżżżooo!!!!!
buziaki i wracaj szybko do nas icon_smile.gif
Aldinka
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
gosma
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& icon_biggrin.gif
netty5
Wiesci od AGI .Czuje sie dzisiaj troche lepiej,moze w koncu sily do niej wracaja.
Magiczne kciuksay zaczynaj dzialac wiec trzymamy dalej.
AGA to dla ciebie:
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Junona
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
dionizess
No to jak zaczynają działać to jeszcze raz tylko, że mocniej &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& przytul.gif
xxyy
Zdrowka Aga &&&&&&&&&&
netty5
Najnowsze wiesci dzisiejsze za szpitala:
"Hej .Na sekunde weszlam do netu. Wszystkim bardzo dziekuje za kciuki! Dzis wyjeli dreny,podobno mam dostac nawet kleik-fuj.
Sa szanse ,ze jutro wroce do domu.Buziaki."


A wiec magiczne forumowe kciukasy jeszcze raz pokazaly swoja moc .Trzymamy dalej.
Dzieki wszystkim za przylaczenie sie do nas.
Sun
Agnieszko, oczywiście ja też o Tobie myślę!
netty5
AGA PO POLUDNIU WYCHODZI DO DOMCIU!!!!!!!!!!!!!!!!
Filip_inka
Witam
Od tygodnia jestem już w domu ale dopiero dzis udalo mi się zebrac sily na napisanie posta.
Dziewczyny bardzo, bardzo dziekuje za wsparcie, trzymanie kciukow !!!
Przede wszystkim dziekuje Netty za zalozenie oddzielnego watku choc musze przyznac, ze troche mnie to zawstydzilo. Nie lubie rozgłosu i halasu w okol swojej osoby.
Jeszcze raz wszystkim forumowiczkom, które życzyły mi szybkiego powrotu do zdrowia bardzo dziekuje!
Ja czuje się coraz lepiej choc jak to w zyciu bywaja lepsze i gorsze dni. Mam nadzieje, ze z przyjsciem wiosny będzie coraz lepiej.
Pozdrawiam goraco
Aga
Sun
CYTAT(Aga i Bruno @ Tue, 24 Mar 2009 - 01:27) *
Przede wszystkim dziekuje Netty za zalozenie oddzielnego watku choc musze przyznac, ze troche mnie to zawstydzilo. Nie lubie rozgłosu i halasu w okol swojej osoby.


A to fakt 03.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.