To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Domki letniskowe - Rewal

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

oliweczkas
Macie moze jakieś doświadczenia? To co w necie już przejrzałam-może byłyście i możecie polecić. Domek 4 osobowy na lipiec.
semi
..poszło dwa razy
semi
Moja rodzinna miejscowość 06.gif .Pisz co masz na oku a ja Ci napiszę choć jak okolica wygląda-nie mieskzam już rewalu ładnych parę lat, rodzice wyprowadzili się dwa lata temu, mogę nie znać ośrodka, bo powstało sporo nowych ale odległość od morza i ewentualnych źródeł hałasu na pewno podam:)

A czemu akurat Rewal Oliweczko?przy moim ogromnym sentymencie muszę z żalem stwierdzić, ze jest zdecydowanie najmniej atrakcyjną miejscowością w pasie wybrzeża Rewalskiego. Niechorze, Pobierowo, Pogorzelica są zdecydowanie ładniejsze.

joaba
Oliweczka ja kocham Rewal,może dlatego,że ma piękne klifowe wybrzeże,i deptak na którym można zachody słońca z klifu podziwiać,ponadto jest tam bar z pysznym tanim domowym jedzonkiem i lody w ciepłej polewie truskawkowej.


oliweczkas
Jednak zmienilimy plany i jedziemy do Jantaru.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.