To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

bolÄ…ce piersi

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mon1k@
Dziewcyznki mam pytanie, moze ktoras ma tak samo jak ja albo podzielicie sie ze mna swoja wiedza medyczna- ba zauwazylam ze wiele z was ma ja bardzo obszernÄ….
A wiec: Czy normalne jest ze piersi bolÄ…????
Ostatnią @ mialam 21 lutego, no ale przy bolu to chyba normalne), bola najbardziej od zewnętrznej strony czyli od pachy, i nawet na brzuchu nie bardzo sie moge polozyc. zstanawiam sie czy to nie za wczesnie na bol spowodowany napieciem przedmiesiaczkowym (moje @ nie sa zbyt regularne, ostatnio 30-36 dni ale czasem bywa nawet 24 dni a czasem kolo 40) Zwykle jednak kolo 30 dni.
Boje sie ze cos sie dzieje, nie mam zadnych guzkow ani nic takiego ale ten bol mnie niepokoi. zreszta zawsze przed @ mnie bola ale nie przypominam sobie by tak szybko sie to zaczynalo 41.gif
Nie wiem moze to zbyt zawile co napisalam ale mam nadzieje ze ktosc cos mi napisze- jakiemoga byc przyczyny i czy powinnam sie niepokoic
Ptasia
Osobiście miałam taki ból piersi (własnie jakby pod pachami) co też mnie bardzo zastanawiało bo był to inny ból niż zazwyczaj przed @, no i po kilku dniach się okaząło że jestem w ciąży 03.gif Ale oczywiscie zaznaczam że nie jest to raczej reguła choć życzę aby u ciebie sie potwierdziła 06.gif
andzia79
Ja również mam taki ból przeważnie jakiś tydzień przed@ ,ale zdarzało się ,że już tydzień po okresie mnie bolały! Ale w tedy się nie starałam o dzidziusia więc badan nie robiłam. Wydaje mi się ,że powinnaś zrobić sobie prolaktynę. Mi lekarz zalecił ją zrobić w 20 dc. Ale najlepiej będzie jak skonsultujesz to z ginekologiem:) Buzki
mon1k@
Wiesz chcialabym zeby tak bylo, ale mnie tak czesto bola piersi bo przed kazda @ ze nawet nie potrafie powiedziec czy ten bol jest taki jak zawsze czy inny, bardzo malo prawdopodobne abym byla w ciazy bo to musialoby oznaczac ze zaszlam w ciaze miedzy 7 a 10 dniem cyklu, a przy moich zwykle dlugich cyklach to raczej niemozliwe, icon_wink.gif

Ale dzieki za Twoja wypowiedz icon_biggrin.gif Super by było gdyby u mnie tez sie okazalo ze to fasoleczka ale nie sadze
Ptasia
CYTAT(mon1k@ @ Wed, 11 Mar 2009 - 12:23) *
Wiesz chcialabym zeby tak bylo, ale mnie tak czesto bola piersi bo przed kazda @ ze nawet nie potrafie powiedziec czy ten bol jest taki jak zawsze czy inny, bardzo malo prawdopodobne abym byla w ciazy bo to musialoby oznaczac ze zaszlam w ciaze miedzy 7 a 10 dniem cyklu, a przy moich zwykle dlugich cyklach to raczej niemozliwe, icon_wink.gif

Ale dzieki za Twoja wypowiedz icon_biggrin.gif Super by było gdyby u mnie tez sie okazalo ze to fasoleczka ale nie sadze

No więc własnie nie dość ze to nie musi każdej dotyczyć to jeszcze kwestie bólu i umiejscowienia go są raczej subiektywne. Tak czy inaczej u mnie tak było.
mon1k@
Dzieki za odpowiedzi
Andzia prolaktyne sprawdzalam wlasnie przed tym @ z 21 lutego i byla jak najbardziej prawidlowa, gdyby nie to ze robilam to badanie to bym wlasnie sadzila ze to przez prolaktyne ale nie wiem czy mogla sie tak szybko zmienic mialam wynik 8, moj gin. powiedzial ze jestem 100% zdrowa, bo pokazalam mu tez wyniki badan ze Szkocji i wszystko jest w porzadku 41.gif
milutka
Ja taki ból piersi mocny miałam z rok temu, nawet czułam jakieś guzki, poszłam do gina, zbadał mnie i zrobił usg i wszystko było oki.

Mnie często piersi bolą podczas owulacji i na tydzień przed @.
andzia79
mon1k@-ja tez robiłam prolaktynę siedem lat temu i też była w normie(a piersi bolały) lekarz stwierdził,że to widocznie taki urok rodzinny(bo cała rodzinka kobiet to ma). A teraz mnie jeszcze bardziej bolą,więc 9 dni idę zbadać jej poziom!!! Mam nadzieję,że będzie w normie:)
A może Ptasia ma rację-trzymam kciuki&&&&&&&&&&&&&&
mon1k@
O milutka a moze wlasnie to bol zwiazany z owulacja? Hmmm nie myslalam ze to mogloby byc to , ale by pasowalo, biorac pod uwage moje dlugie cykle.

Andzia no wlasnie z tym tez sie zgodze to chyba taki nasz urok nie??? 04.gif wolalabym jednak aby mniej bolaly 41.gif

W kazdym razie jak bede miala okazje to zrobie sobie usg piersi aby byc spokojniejsza


dziekuje dzewuszki za opinie :*
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.