To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Therm Line-brałyście może?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

oliweczkas
Kupiłam ten preparat, po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na jego temat na różnych forach.
Może brałyście, daje efekty?
ciao
Ja bralam THERM LINE II ,tez sie skusilam czytajac opinie innych i faktycznie nie czulam glodu,jadlam niewiele i bylam swiecie przekonana ze schudlam,niestety ale waga pokazala mi o pol kg.wiecej icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif a centymetry zostaly jak przed braniem tabletek.
Z tym ze u mnie to chyba jakis inny problem jest bo mimo ze robie diety,chodze 3 x w tyg na fitness waga jak stoi tak stoi 21.gif
Ewelinek
Brałam i jak na razie nie znalazłam lepszego. Z tym, że podczas zażywania chodziłam też na Fitness. Niedługo znów mam zamiar wziąć się za sibie i napewno Thrm Line będzie mi towarzyszył icon_biggrin.gif
oliweczkas
CYTAT(Ewelinek @ Sat, 14 Mar 2009 - 08:41) *
Brałam i jak na razie nie znalazłam lepszego. Z tym, że podczas zażywania chodziłam też na Fitness. Niedługo znów mam zamiar wziąć się za sibie i napewno Thrm Line będzie mi towarzyszył icon_biggrin.gif

Mam nadzieję, że za jakiś czas będę mogła to samo powiedziećicon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.