To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

pytanie o plamienie????

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mon1k@
Hej laseczki,
Dzisiaj pojawil sie u mnie sluz taki zabarwiony troszke na lososiowy kolor, no w kazdym razie troszke ciemniejszy odcien niz zwykle ma sluz, i moje pytanie to: Czy to moglo byc plamienie owulacyjne? Czy ktoras z was ma takie plamienie i kiedy sie ono pojawia, czy mozna jeszcze sie w ten dzien kochac z nadzijeze sie uda?
Ja ostatnia @ mialam 21 lutego kolejna powinna sie pojawic okolo 21 marca wiec jeszcze tydzien do @
Co to mogło być?
Bo pojawilo sie dwa razy w ciagu dnia juz nic nie ma, ale moze po prostu to poczatek @ 21.gif a ja doszukuje sie innych przyczy, he he wiadomo jakich icon_wink.gif

W kazdym razie prosze napiszcie mi jak to jest z tym plamieniem owulacyjnym, bo szukalam i niczego nie znalazlam
mon1k@
Ok skoro nikt sie nie chce wypowiedziec w tym temacie prosze o zamkniecie tematu
agabr
monk spokojnie ,minely dwa dni od napisania przez Ciebie posta.b
mon1k@
Dzieki przytul.gif

Ale pomyslalam ze skoro nikt sie nie wypowiada to moze to niezbyt ciekawy temat i oprocz mnie nikogo to nie interesuje wiec nie chcialam zasmiecac forum 08.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.