To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pomysł na prezent na "zajączka" dla 15 mies. córeczki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

klekotka
Święta biebawem i czas rozejrzeć się za jakąś zabawka dla dziecka "od zajączka"/ Macie jakieś pomysły? Bo ja absolutnie nie mam koncepcji. Chciałabym coś co jej się przyda, ale żeby jednocześnie edukowało. ma juz krzesełko-uczydełko, garnuszek-klocuszek, dostanie wózek dla laek od babci, ma huśtawkę i sama nie wiem co jej kupić... icon_rolleyes.gif
milly
proponuję książeczki:)
Pogoda
Ja pamiętam, że kiedy byłam mała, to "na zajączka" nie dostawałam żadnych "konkretnych" prezentów, za to dużo drobiazgów - słodyczy i drobnych prezentów, które były porozkładane (kiedy byłam bardzo mała) a potem pochowane (kiedy byłam większa) w różnych miejscach w domu. Rodzice mi tłumaczyli, że zajączek to taki płochliwy figlarz, który prezenty ukrywa i trzeba je samemu znaleźć.

Och! Jaka to była uciecha! Piszczałam z radości przy każdym "znalezisku" i na prawdę ważniejsze było samo szukanie i odkrywanie niż to, co się odkryło icon_wink.gif. Polecam gorąco taką formę obdarowania dziecka "na zajączka" icon_smile.gif.

Oczywiście można do tego całego ceremoniału dołożyć jeden "bardziej konkretny" prezent, który będzie lepiej ukryty od "drobiazgów" i którego poszukiwania odbędą się na końcu. To też bardzo fajne "budowanie napięcia" icon_wink.gif.
Ammm
Może klocki?

Swoją drogą ja nigdy nic nie dostawałam "na zajączka", jakoś ta tradycja jest mi absolutnie obca i nie do końca to czuję. Więc moje dzieci w tym roku z pewnością nic nie dostaną, jak będą większe to może pomyślę o jakichś drobiazgach do szukania (jak u Pogody).
mama_do_kwadratu
moje dostaną jakieś drobiazgi i chociaż mają 9 lat, będą szukać z wieeelką radochą icon_smile.gif
Dla takiego malucha proponujÄ™
klocki
książki
Å‚atwe ukladanki
klekotka
Z tym szukaniem - to ja jka sie na tym "wychowałam" 08.gif icon_wink.gif . książeczki ma, więc chyba pozosjatą mi klocki albo jakies układanki
rysa154
zalezy ile pieniazkow chcesz przeznaczyc?czy to ma byc drobiazg czy moze byc cos wiekszego...?oraz preferencje dziecka...moze znikopis jesli nie ma?
pinklady3
ja ci polecam drewniane kolorowe klocki100 sztuk
kupilismy synkowi ma rok
bawi się nimi od mikołajek
na razie burzy co my zbudujemy albo je przekłada z pojemnika i spowrotem na dywan
tyle co je gryzł a nawet farba się ani troche nie zdrapała
wieczko ma otwory o różnych kształtach więc dziecko może wkłaać przez nie klocki

https://www.allegro.pl/item586941342_eichho...00_szt_hit.html
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.