To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

rozowy zegarek na prezent komunijny

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

lena77
Moja chrzesnica bardzo by chciala. Chodzi o rozowy zegarek z cyferkami w zestawie. Przejrzalam allegro i nic w zestawie nie znalazlam. nie wiem, co by mialo byc w tym zestawie razem z zegarkiem. Czy mozecie mi polecic jakies zegarki dla dziewczynki? Taki w granicach do 200 zl, no i ...z zestawem, zapakowane w jakies ladne elegancke pudelko.Nie znam sie na zegarkach, nie uzywam, nie chcialabym by byl to badziew.
odynka
*klik*l a ten widzialas?
a w jakim wieku jest chrzesnica? mam zanajoma ktora robi piekne zegarki - moze by u niej zamowic w komplecie np z naszyjnikiem?icon_biggrin.gif
jeszcze taki *klik*l ale to juz damski bardziej;)
lena77
Wow, o wlasnie o takie cos chyba chodzi mamo do kwadratu. Czemu ja tego nie znalazlam?
odynko, dziekuje, za propozycje.
Agnieszka Kamila
zegarki polecone przez mamę do kwadratu sama mogę polecić, używam zegarków z tej firmy od lat icon_smile.gif
Beciak1
Oj, tak icon_biggrin.gif ja też mam swatcha od 18-stki czyli baardzo dlugo i tylko co 2 lata pasek wymieniam.
pinklady3
potwierdzam, zegarki te sa niezniszczalne, ja mam swój juz 9 lat, dostałam po slubie od męża i do dziś noszę.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.