To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Alergolog niemowlęcy-znacie dobrego??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

..OluHa..
Witam.
Możecie polecić mi dobrego alergologa?? Może być na fundusz i prywatnie.
Moja 3,5 miesięczna córa ma strasznie suchą skóre, zwłaszcza na nogach-w dotyku jakby była pokryta milionem strupków, szorstka. Dodatkowo pojawiają się jej czerwone plamki na brzuszku, krostki w zgięciach łokci i na szyjce. Za uszami robi jej się co jakiś czas czerwone i szorstkie. Nie jem nic co ma białko zwierzęce, żadnych konserwantów ani rzeczy, które mają w składzie "E", mięso do chleba piekę sama. Już doszło do tego, że jem suchy chleb z mięsem lub pasztetem swojej roboty, ziemniaki, ryż, jabłka, piję sok 100% jabłkowy z wodą. Chleb oczywiście taki bez serwatki w składzie i soji. W domu mamy 19-20 stopni, mała jest tylko w pajacyku lekkim więc się nie przegrzewa. Nasza pediatra już nie wie co może być przyczyną i dała skierowanie do alergologa.
Pomóżcie jeśli znacie dobrego alergologa bo chciałabym wreszcie wiedzieć czemu małej się tak robi, nie jest to jakieś okropnie wyglądające, ale ciągle się pojawia, raz tu raz tam.
Pozdrawiam icon_smile.gif
tyczka
Dobry alergolog- podobno- jest w przychodni Zawidawie. Nazwisko, zdaję się, na "W", kończy się na "wski". Niestety nie pamiętam więcej, najlepiej zadzwoń tam i zapytaj o alergologów.

Raz byliśmy, ale Młody nie miał jednak alergii. Lekarz sympatyczny i z ogromną kolejką.
pozdrawiam.
..OluHa..
Wielkie dzięki icon_smile.gif będę tam dzwonić i pytać. Mam nadzieję, że z moją małą to nic poważnego, cieszę się, że Twój smyk jest zdrowy bo alergia bywa bardzo męcząca.
A czy ktoś z Was zetknął się z panią Marciniak, Jarczewską lub Kozierowską?? Mam nadzieję, że nie przekręciłam nazwisk. Słyszałam ostatnio, że niby dobre alergolożki icon_question.gif
Kingus
Dr Kozierowska prowadziła mi 6 lat Konrada-mogę polecić, bardzo rozsądna kobieta, spokojna, nie uprawia leczenia "proszę wszystko odstawić i wyrzucić". Co prawda nie osiągnęła w przypadku młodego powalającego efektu, bo po prostu było to niemożliwością, jednak dzięki niej młody nie wpadł w astmę, co większość lekarzy mi przepowiadała. Pani doktor przewidziała również ciąg dalszy jego AZS i to, że ma duże szanse z niego wyrosnąć, a przynajmniej z formy przewlekłej. I tak się stało. Polecam, sama niestety kontakt straciłam, ale korci mnie, żeby jej podsunąć dzieciaki do przeglądu w czasie najbliższej wizyty we Wrocławiu 06.gif

Kinga
karoleenka
Potwierdzam, dr Kozierowska, zresztą jest też świetną pediatrą. Leczyła mnie i mojego męża jako dzieci, całą masę dzieci w mojej rodzinie a teraz moje i mojej siostry dzieci.
Przyjmuje prywatnie na ul. Rumiankowej - tel. 0713519339
..OluHa..
Zadzwonię do niej, dziękuję. icon_smile.gif
Mam nadzieję, że poradzi coś na suchość skóry mojej małej no i że przede wszystkim uda się określić przyczynę tego i tych pojawiających się czerwonych krostek...
Bibik
Nie wiem czy to jeszcze siÄ™ przyda, ale ja polecam paniÄ… doktor IrenÄ™ Kagan-Grzesiak https://www.lekomaniak.pl/lekarze/irena-kag...ak,28273,1.html
Pani doktor przyjmuje na fundusz, ale na wizytę u niej niestety trzeba poczekać- ale moim zdaniem warto.
Pani doktor ma naprawdę dużą wiedzę na temat alergii u dzieci i kiedy inni lekarze nie wiedzieli co mi doradzić (chodzi o moje dziecko i jego atopową skórę), to pani doktor wciąż mówiła nam o czymś o czy jeszcze nikt nic nam nie mówił.

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.