To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Diane

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Tuni
Diane35 zdaje siÄ™.
Plusy i minusy poproszÄ™
amania
Brałam przez 3 lata w młodości icon_wink.gif i jedyna wada, to totalnie obniżone libido. Tyle, że przestałam brać jakieś 10 lat temu, a obniżenie trwa nadal 21.gif
Agnieszka(mamaMieszka)
Pizostala mi "piekna" pamiatka po sesciomiesiecznej kuracji Diane za czasow studenckich -(a bylo to z siedem lat temu..) a mianowicie popekane naczynka i jakas taka rozchwiana ta "naczynkowa gospodarka" jest do dzis...
Mariena
Dawno temu bralam Diane35 na klopoty z cerą. na cerę podzialo, libido - no faktycznie obniżalo, poza tym te naczynka - może nie ma to nic wspólnego, ale od tamtego czasu pojawily sie problemy żylakowe.
Anuk
Hmmm teraz są już dostępne środki nowszej generacji
yoka
10 kg na plusie i powiększony biust - z czego się nie cieszyłam
yoka
10 kg na plusie i powiększony biust - z czego się nie cieszyłam
Tuni
dzięki
Pogoda
Brałam Diane35 przez 8 lat, przede wszystkim z powodu poważnych problemów z cerą. Na cerę pomogła bardzo.
Nie zanotowałam ani obniżenia libido, ani problemów z naczynkami, ani żadnych dodatkowych kilogramów. Większy biust i owszem, ale sądziłam, że większość pigułek tak działa...?
lena77
Ja po Dianie puchlam i na twarzy wyskakiwaly mi duze, czarwone i bolace krosty.
Tuni
CYTAT(Anuk @ Sat, 21 Mar 2009 - 21:31) *
Hmmm teraz są już dostępne środki nowszej generacji

np?
iwo1
Ja biore Diane od roku,nie zauważyłam ani problemów z naczynkami,ani zmniejszonego libido.
Zdecydowałam się na nią min.ze względu na cenę ale zaprzyjażniona pani ginekolog też mi polecała po wykonaniu badań
Iwo
Myślę sobie że na leki hormonalne warto decydować się po wykonaniu szeregu badań a nie próbowac na sobie metodą uda się lub nie.
Filip_inka
Pierwszy raz bralam ponad 10 lat temu i chwalilam sobie... Kilka lat temu ponownie bralam przez kilka miesiecy ale wtedy pojawiala sie jakas wysypka na twarzy...
Nie wskazane dla palaczy ale to chyba wiekszosc pigulek... i zalezana do 35 roku zycia.
naples
O ile dobrze pamietam, to pisalam juz posta w tym temacie i zniknal icon_sad.gif

Dobor tabletek, to sprawa indywidualna. jedne kobitki dobrze sie czuja po cilescie, inne zle go znosza. takze tak samo moze byc z diane. Nalepiej poradzic sie lekarza, ktory na podstawie odpowiednich badan dobierze odpowiednie tabletki.
Tuni
CYTAT(Anuk @ Sat, 21 Mar 2009 - 22:31) *
Hmmm teraz są już dostępne środki nowszej generacji

CYTAT(Tuni @ Wed, 25 Mar 2009 - 10:09) *
np?

qrcze, a ja tutaj na odpowiedź czekam icon_wink.gif
liczyłam , że się dowiem czegoś ciekawego po tak mądrej wypowiedzi a tutaj nic icon_wink.gif
iza2006
np. yaz
Zaczęłam brać jakieś 3 m-ce temu i jest ok. Wcześniej przed ciążą z Martą brałam marvelon
Tuni
CYTAT(iza2006 @ Wed, 22 Jul 2009 - 11:07) *
np. yaz
Zaczęłam brać jakieś 3 m-ce temu i jest ok. Wcześniej przed ciążą z Martą brałam marvelon

rozumiem, że oba leki równie dobrze działają na tę przypadłość, w której miało pomóc diane?
iza2006
CYTAT(Tuni @ Wed, 29 Jul 2009 - 20:50) *
rozumiem, że oba leki równie dobrze działają na tę przypadłość, w której miało pomóc diane?

jako środki antykoncepcyjne działają świetnie a i na cerę nie narzekam, dodatkowych kg też nie mam z ich powodu 06.gif
Tuni
o masz, a tu wcale nie o anty chodzi a zupełnie inne działenie hormonalne icon_smile.gif
iza2006
a no widzisz to nie w temacie jestem 43.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.