To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czy test ciążowy może nie wykryć ciąży??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Paulina01
Witam wszystkie Panie. Mam problem ponieważ spóźnia mi się okres już 2 miesiące poszłam do lekarza ten powiedział mi na pdst. badania że widzi u mnie 6 tydzień ciąży ( powiększona macica, rozpuchniona szyjka macicy), nie robił mi usg tylko kazał zrobić sobie test ciążowy, zrobiłam aż 3 ale one nie wskazały ciąży. Czy jest to możliwe że jestem w ciąży a test wychodzi negatywnie?? Błagam o pomoc!
Agnieszka(mamaMieszka)
Hmmm, ja wprawdzie zrobilam tylko dwa testy, ale one rowniez nie pokazaly dwoch kresek pomimo, ze stuprocentowo bylam w ciazy...
Lekarz oznajmil mi, ze widocznie bylam w tym odsetku dopuszczalnego bledu...
Dziwne, ze test az wukrotnie sie w moim przypadku pomylil, ale coz...
Tak mi sie nasunelo, tylko nie obraz sie prosze na to pytanie - jestes pewna, ze dobrze wykonujesz testy?
Pozdrawiam,
Agnieszka
Paulina01
Nie oczywiście, że się nie obrażę. Tak jestem pewna że je dobrze wykonuję, ponieważ robię wszystko zgodnie z ulotką. I teraz żyję w niepewności...
agak
Umów się na USG. To powinno wyjaśnić wątpliwości.
Żabolek
Albo po prostu zrób badanie beta hcg!
andzia79
Popieram Żabolka-zrób betę hcg!!!!! Będziesz miała stuprocentową pewność 06.gif
zuzanna2501
Moja siostra robiła test i nie pokazał 2 kresek dla pewności poszła do lekarza i zrobiiła usg była akuratb w 11 tyg
#Margola
u mnie test tez nie pokazał ciązy za pierwszym razem...
Paulina01
Dziękuję bardzo za wszystkie odpowiedzi. Jest jeszcze jakaś nadzieja:) W czwartem mam umówioną następną wizytę i wszysko będzie wiadomo. Tylko że ja nie potrafię o niczym innym teraz myśleć...
MoniZ
paulina01 trzymam kciuki za fasoleczke &&&&&&&
inka-24
Do czwartku jeszcze kilka dni.
Idź do laboratorium i zrób betaHCG, wynik pokaże który to tydzień ciąży.
Wyniki będziesz miała na cito jeszcze tego samego dnia - będziesz już spokojniejsza.

Co prawda dziwię się że jeszcze tego badania nie zrobiłaś.
joaba

czasem jak bierze sie określone leki to wynik jest błędny.
użytkownik usunięty
Mi testy też nie pokazywały ciąży, dopiero beta ją wykazała (robiłam kilka testów różnych firm)
LilySnape
Czasem jak mocz nie jest mocniej zagęszczony, test moze pokazać, że ciąży niet.

Matko, jak sobie przypomnę te czasy... poleciałam na betę jeszcze przed terminem @ icon_lol.gif bo tak się dziwnie czułam, że byłam na 99% pewna tej ciąży a test pokazał tak leciutką kreskę nr 2 że aż się zastanawiałam czy ona jest, czy mam zwidy icon_wink.gif
sylwia65
Ja mialam @ przez pierwsze 3 miesiace 08.gif i dwa testy tez byly negatywne. Jak w koncu wyladowalam u lekarza, to bylam w 11 tygodniu 37.gif Ominal mnie przynajmniej stres pierwszych 3 miesiecy, i co mi wolno, a co nie icon_wink.gif
mon1k@
sylwia a jak sie czulas przez te trzy miesiace? To byla twoja pierwsza ciaza? Byly jakies znaki ze to moze byc ciaza? Zastanawiam sie nad tym jak to jest jak sie ma okres w pierwszym trymestrze i jak ten @ wyglada?
laila
sylwia przyłączam się do pytania i czekam na odp icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.