To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kto mi naprawi pralkÄ™? :-?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aga_mama
Hej!
Dostaliśmy właśnie od rodziców pralkę, ale niestety nie jest do końca sprawna icon_sad.gif coś jest chyba nie tak z grzałką, bo w momencie, w którym ma się nagrzewać, pralka po prostu staje i jeżeli nie przekręci się programatora, sama dalej nie ruszy. Czy ktoś zna może jakiegoś dobrego, rzetelnego fachowca, który naprawiłby tą pralkę za rozsądną cenę? To stary, kilkunastoletni Bauknecht, ale w niezłym stanie, tylko ta grzałka nieszczęsna icon_sad.gif
Pozdrawiamy znad góry prania icon_wink.gif
joannabo
Cos nie tak icon_wink.gif masz raczej z programatorem. Zapewne trzeba kupić nowy. Mąż by sam nie wymienił?
joanna
aga_mama
No właśnie to chyba jednak nie programator, bo jeżeli nastawimy na program prania bez nagrzewania wody, wszystko jest ok i programator działa normalnie
joannabo
Jako osoba doświadczona w ostatnich latch w bojach z pralkami twierdzę icon_lol.gif , że jeżeli grzałka grzeje, to jest w porzadku. Niczego wiecej po grzałce sie spodziewać nie można icon_wink.gif
Programator zacina Ci się w jednym miejscu (domyślam sie, że program bez grzania po prostu zaczyna się w dalszym miejscu programatora?).
Ja, kochana, przy takim drobiazgu nie nazywałabym nawet pralki zepsutą icon_cool.gif Jeżeli Ci to poprawi humor, to moja pralka ma zepsutą pompę i programator. Płukanie robię ręcznie - wąż kładę do miski, wylewam, włączam wirowanie, przekrecam na następne nalewanie i tak 4 cykle.
A ty nie marudź icon_exclaim.gif icon_lol.gif
joanna
aga_mama
Mój błąd - nie napisałam, że grzałka nie grzeje.
Ja tylko proszÄ™ o namiary na dobrego fachowca...
skanna
Mam nadzieję, że ten pan będzie mógł Ci pomóc. Do tej pory wszyscy, którym pralki naprawiał byli bardzo zadowoleni. mam nadzieję, że z Twoim Bauknechtem tez sobie poradzi.

Pan Anrzej Wiśniewski - 325 12 53

pozdrawiam,
skanna
aga_mama
skanna - wielkie dzięki! zadzwonimy.
Jalla
Wyciągam wątek, bo moja pralka to już tak ledwo, ledwo. A ja od razu mam wizję fachowców rodem z programu "Usterka".

Skanna, czy tego pana nadal polecasz? Jakby nie było 3 lata minęły. icon_wink.gif
skanna
Jalla, nie mam pojęcia. Znaczy jako fachowca to polecam, ale czy on się jeszcze tym zajmuje, to nie wiem, bo od paru lat mam dzięki Bogu nową pralkę, co się jeszcze nie zepsuła. Musiałabyś zadzwonić i zapytać, czy jeszcze się tym zajmuje.
Jalla
CYTAT(skanna)
od paru lat mam dzięki Bogu nową pralkę, co się jeszcze nie zepsuła

I to chyba najlepsze rozwiązanie! Kupujemy nową pralkę, bo wyceniono nam naprawę starej na 500zł, więc ... dziękuję bardzo. icon_rolleyes.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.