To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

opiekunka dla mojej niuni.. - szukam

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

#Margola
najchetniej osoby która przyjedzie do nas do domu.. lub ewentualnie mieszka gdzies blisko Redy wtedy jest mozliwosc dowozenia małej....
Nie kryje ze szukam osoby ktĂłra chce dorobic...
któras chętna????
agus24
witam:) pisalam do Pani na niani.pl-tam tez mam swoje ogloszenie,chcialam zapytac jak godzinowo wygladalaby opieka nad coreczka??jestem z redy z ul,św.wojciecha i szukam maluszka ktorym moglabym sie zajac.moze mala moglaby przychodzic do mnie do domu.prosze napisac cos wiecej:) Ja mam 24 lata,jestem studentka biologii-5rok.opiekowalam sie juz 2 razy dziewczynkami w wieku 2 i 2,5,rowniez chlopcem 17miesiecznym dorywczo i niedawno skonczylam opieke nad 9miesiecznym chlopcem tez z redy:).nie ukrywam ze moja stawka to 6zl na h,zreszta zawsze pytam o ilosc godzin bo to rowniez ma znaczenie.Pani jest z redy wiec mysle ze to duzy plus jak niania jest z tego samego miasta.pozdrawiam!!!Agnieszka
#Margola
no tak ale ja jestem ze szczecina z osiedla Reda:)))
agus24
haha no ladnie.wlasnie tak widzialam szczecin,reda:)ale nie mialam pojecia ze to osiedle.no to szkoda,pozdrowienia 06.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.