To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Rowerek???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agga
Co sądzicie o takim rowerku?? Ja uwarzam że to kompletny niewypał,ale szwagierka sie uparła icon_rolleyes.gif

https://www.allegro.pl/item581734308_bajecz...aldachimem.html
Tuni
pod podanym adresem otwiera mi siÄ™ jakieÅ› autko :/
Agga
Link juz poprawiony i jest na nim rowerek.
Agnieszka(mamaMieszka)
Jak rozumiem-to ma byc rowerek dla Twojej mlodszej Coreczki, tak?
Dla prawie trzyletniego dziecka taki pojazd jest juz calkowicie nieatrakcyjny, przynajmniej w przypadku Mieszka tak bylo.
M. dostal taki rowerek na 1 urodziny i jak mial 1,5 roku juz poszedl w odtawke tak zwana...
Pozdrawiam,
Siulka
...
Kocisława zwana Warkotem
U nas taki "pojazd" służył do pokonywania większych odległości gdy Młoda nie chciała już za nic w świecie siedzieć w wózku.Jako rower się nie sprawdził.
Mika
jest bajecznie .... badziewiasty icon_wink.gif
jak ktoÅ› lubi takÄ… "modÄ™" i full-bajer-plastik-fantastik to napewno mu siÄ™ spodoba
pomijając kwestie wyglądu -w końcu gusta bywają różne -to dyskwalifikują go pedały,a raczej ich umiejscowenie

p.s
mój Antek nie mając roku pomykał na magicu -mając 2,5 nie umiał jeździć na czymś takim jak w linku icon_wink.gif choć na za dużym zwykłym z doczepianymi bocznymi kółkami już umiał jeździć
Agga
Nie,nie to nie być rowerek dla mojej prawie 3 letniej córeczki,tylko dla szwagierki synka na roczek. Ona chciała żebym go kupiła w prezencie bo zapytałam się co by chciała.Mi osobiście się nie podoba i sama wolałam dopiero na 2 latka kupic Magika na którym mała mi jeździ.Nie moge jej wybić z głowy że lepiej jakąś fajną zabawke czy cos innego,bo ten rowerek to tylko do pchania o ile się rączka nie złamie jak mojej kolezance icon_lol.gif .
Pogoda
Przepraszam, że się przypnę do wątku...

Pisałyście o "magikach". Czy to jest TO ?!?. Znaczy się, czy to jest taki rowerek, którym na prawdę dziecko będzie w stanie się poruszać, a nie tylko tandetna atrapa?
Mika
CYTAT(Pogoda @ Thu, 26 Mar 2009 - 21:40) *
Przepraszam, że się przypnę do wątku...

Pisałyście o "magikach". Czy to jest TO ?!?. Znaczy się, czy to jest taki rowerek, którym na prawdę dziecko będzie w stanie się poruszać, a nie tylko tandetna atrapa?


taki,taki icon_smile.gif
cały metalowy,gniotsa nie łamiotsa icon_wink.gif
tylko te plastikowe bajerki mogÄ… ulec zniszczeniu,ale sam rower jest porzÄ…dny
można dopaść na allegro i używane-będą miały inne kolory ale są takie same
szantrapa
CYTAT(Agga @ Thu, 26 Mar 2009 - 19:27) *
Nie,nie to nie być rowerek dla mojej prawie 3 letniej córeczki,tylko dla szwagierki synka na roczek. Ona chciała żebym go kupiła w prezencie bo zapytałam się co by chciała.Mi osobiście się nie podoba i sama wolałam dopiero na 2 latka kupic Magika na którym mała mi jeździ.Nie moge jej wybić z głowy że lepiej jakąś fajną zabawke czy cos innego,bo ten rowerek to tylko do pchania o ile się rączka nie złamie jak mojej kolezance icon_lol.gif .


Absolutnie wybij jej z głowy! Kupiłam taki Olce na roczek, była ze trzy razy, nie więcej, nie dosięgala do pedałów, można ją było tylko wozic a po drugim spacerze rowerek 29.gif rozleciał się, nie wiem czy jest do poskręcania, A. prowizorycznie go skręcił i jeszcze z raz nim była na spacerze ale bałam sie, że znów coś odpadnie, lezy w garazu u mojego taty i wcale nam się go nie chce skręcac dla Lu. Powiedz jej, że nam się oparcie rozleciało, jakieś elementy się połamały i strach dawac dziecku, niech kupi coś porządnego bo to to tylko wyglada 29.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.