To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Brzydka mama

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
tissaia
Jest podforum "piękna mama" to ja postuluję założenie "brzydkiej mamy". Tam będę wśród swoich. W dni, kiedy wyglądam jak " idź i nie wracaj więcej" , kiedy czuję się jak ciężarny mors i nie mogę na siebie patrzeć w lustrze icon_smile.gif czyli stosunkowo często.
xxyy
Bedziemy sobie mogly ponarzekac? icon_wink.gif
szantrapa
O to to! icon_biggrin.gif Jest pewien fałsz w moim bytowaniu na pięknej mamie. Nie chciałabym byc z Wami tak dalece nieszczera, na brzydkiej czułabym się znacznie bardziej u siebie icon_biggrin.gif
xxyy
A ten watek to mialby byc dla prawdziwie brzydkich czy tych tylko czujacych sie brzydko?
tissaia
Leni - a to wedle potrzeb i uznania icon_smile.gif mogłybyśmy sobie wybory anty- miss zorganizować co jakiś czas 06.gif
xxyy
Jak na razie to tylko 3 z nas sie czuja brzydko. Reszta forum jest najwyrazniej piekna .
Meggi
O! I ja też chcę sie pzryłączyć, dziś wyjatkowo ociężale i brzydko sie czuję. Pomimo, że za oknem piekna wiosenna pogodamam ochote schować sie pod kołdrą, czemu trzeba te zimowe obszerne ciuszki z siebie zrzucić 37.gif

Do tego okazuje się, że spodni na mnie nie ma, buty jakies wsiowe, echh nastrój kiepski 21.gif
szantrapa
CYTAT(Meggi @ Sun, 29 Mar 2009 - 17:29) *
Do tego okazuje się, że spodni na mnie nie ma, buty jakies wsiowe, echh nastrój kiepski 21.gif


Madzia na Tobie to nawet worek na ziemniaki wyglÄ…da bosko 29.gif
sylwia65
Dziewczyny, przygarnijcie i mnie... Ja sie czuje ostatnio taka straszna, ze ojej... Gruba, w dodatku pryszcz wielkosci cebuli, a zeby tego jeszcze bylo malo, farbowalam dzis wlosy. Na poprawe nastroju (no S. wyjechal na 2 tyg, sama z malym jestem, co tam). Jak byk bylo napisane na pudelku Light Ash BLOND. Wyszlo mi Light Ash, full stop. Gdzie ten blond??? Wlosy sa koloru mojego nastroju, pocieszcze blagam.gif
Ciocia Magda
Już chciałam dopisać, że przydałoby się też forum "chora mama", do którego jak nic się obecnie kwalifikuję, ale potem sobie pomyślałam, ze przecież na forum "zdrowa mama" nie pisze nikt zdrowy icon_wink.gif tylko raczej ten, kto chce być zdrowy. I analogicznie chyba jest z "piękną mamą", co nie? icon_wink.gif

tissaia
No niby tak..
Ale- chora mama zawsze może wyzdrowieć. Na zdrowej mamie się dowie jak.
A jak ktoś wygląda i czuję się jak własna karykatura, to chyba mu nic piękne mamy nie poradzą...
użytkownik usunięty
[post usunięty]
anetadr
Zerknęłam na ten wątek, który podlinkowałaś Rosa i abstrahując od "precyzji" wyrażania myśli pomyślałam sobie, że najbardziej ryzykowne w życiu jest samo życie.

Aneta
Ciocia Magda
Nie ma to jak się obśmiać z rana icon_lol.gif Dlaczego nikt nie odpisał Domie 30???

I Tissaio, chyba nie oglądasz programów na TVN Style - jak dobrze wyglądać nago czy tam Trinny i Susannah - każda z nas może być piękną mamą, a Ty to już w ogóle nie czaruj, bom Cię widziała na zdjęciach! Każdy czasem czuje się jak własna karykatura, a szczególnie na przedwiośniu. Głowa do góry, już niedługo będzie lepiej (prawda? no powiedzcie, że będzie cieplej 41.gif )
tissaia
Magda- iiiiiiiiiiiii tam..... Ale miło mi icon_smile.gif TVN Style nie posiadam aktualnie. Kiedyś posiadałam i doszłam do wniosku, ze mieliby ze mną trudny ( wielki...) orzech do zgryzienia, w np. Jak dobrze wyglądać nago. Hehe. diabel.gif


Rosa- załóż proszę taki wątek, załóż. Osiągniemy w nim wyżyny abstrakcji i apogeum absurdu. Znając głęboką wyobraźnię i umiłowanie do surrealizmu naszych niektórych forumowych kolezanek, wątek taki może wnieść nie lada ożywienie na forum.... Załóż koniecznie- będzie fajnie diabel.gif

diabel.gif - a to kwintesencja mojego stanu ducha...
użytkownik usunięty
[post usunięty]
użytkownik usunięty
[post usunięty]
tissaia
Wątek o ogórkach jest moją odskocznią od codzienności. Czekam na rozwój zdarzeń z zapartym tchem.

Rosa- a w naturze można Ci płacić? Bo dieniek u mnie niet...No chyba że jak ogórki podleję...Bo w zeszłym roku miały sucho, to upchnęłam normalnie do słoików...

xxyy
Tiss
To w tych sloikach na pewno maja teraz mokro 04.gif ... no chyba , ze wsadzilas na sucho .
xxyy
Tissaia
Natknelam sie na Ciebie na watku o pomidorach . 02.gif
Czyzby tez byly dla Ciebie odskocznia?

tissaia
A, nie! Pomidory to ja tak bardziej po sąsiedzku z tymi ogórkami odwiedzam...Ale- zważ kto ostatni się tam wypowiadał 02.gif
Pronto
A gdzie te ogórki, bo też chętnie poczytam?
xxyy
Liberi, najblizszy skup tychze jest w Pinczowie 03.gif
tissaia
Uuuu, ale z Gdańska to masz kawałek...Nie wiem czy się nie popsują na trasie 06.gif

EDIT: na: ogród i działka
xxyy
Jak beda mialy sucho to sie nie popsuja. 03.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Pronto
Bym się ruszyła za dwadzieścia.
tissaia
No ja w sumie mam najbliżej z Was icon_smile.gif

Rosa-
to może ogórkami Ci zapłacimy za założenie wątku wiadomego?
Meggi
Hmmm to podlewanie to pikus (może deszcze bedą czeste ) , ale sadzenie ogórków krok po kroku mnie zastanawia, czy to o odległość w sadzonkach chodzi??
Jak tak to sporo tych kroków bym musiała zrobić, by te 20 tysiaków zgarnąć, ale i fugura by wróciła ..........hmmm kuszące, a ja nie wiem co z moją 8000 tysieczną działką rolną zrobić 29.gif
Pronto
A mnie tam się wątek o pomidorach bardziej podoba, więcej wpisów jest. Nie rozumiem upodobania do skondensowanych wątków w rodzaju ryzyka w rozmnażaniu, czy ogórkowego. No i podoba mi się determinacja ogorka - on wie, czego chce i najkrótszą drogą zmierza do celu.

ogorkom mówię stanowcze tak!
xxyy
Ja rowniez dostrzeglam determinacje Ogorka. Ja Wam mowie, ogorkowy Bill Gates sie wlasnie rodzi i jeszcze uslyszymy o Cucumber International Ltd .
Ida.dorota
Bo Wy to w ogóle dziwne jesteście. Ludziska pęd do wiedzy mają, inicjatywę własną wykazują, aktywne są, a te wiecznie niezadowolone...
użytkownik usunięty
[post usunięty]
addera
CYTAT(użytkownik usunięty @ Tue, 31 Mar 2009 - 11:07) *
cytowany post usunięto



chętnie skorzystam z tychże rad, tylko czy nastolatce też można dać w dupę ? czy juz za późno ?
paulap
CYTAT
Nieprawda bo w Pińczowie jest stóp ogórków ale szukam bliżej a jak nie to tam zawiozę!!


Ale w Pińczowie jest stóp a nie skup, należałoby najpierw sie dowiedzieć co to takiego zanim z tego Gdańska do Pińczowa...
Ja się mogę w sumie w celach naukowych wybrać do tego Pińczowa. To tylko to 70 km ode mnie (nie mam tam ciotki) 06.gif
xxyy
Mysle , ze nawet jesli to "stop" to po te 20 tysiecy warto sie pofatygowac.

Ja bym sie bala nastolatce dac w doope, bo moglaby oddac.
Ida.dorota
CYTAT(użytkownik usunięty @ Tue, 31 Mar 2009 - 10:07) *
cytowany post usunięto


E tam, tyle to ja sama wiem. No chiba że dla samego wykładowcy warto...
tissaia
No tak...ale jak się w doopę da, to też niekoniecznie musi być grzeczne.
amania
CYTAT(addera @ Tue, 31 Mar 2009 - 14:52) *
chętnie skorzystam z tychże rad, tylko czy nastolatce też można dać w dupę ? czy juz za późno ?


spróbuj tylko, to ode mnie dostaniesz 31.gif
tissaia
O! Ogórek powrócił! hoduje teraz pszczoły, które mówią, osy i szerszenie oraz zajmuje się uprawą tui icon_smile.gif Cóż to za fascynujący mężczyzna musi być...
.uzytkownik.usuniety.
Tiss, widzę, że wątek stary to i Domie ktoś odpowiedział a do tych ogórków byś dała linka - wszak mnie chłopa trza na zimę icon_wink.gif

K
Sel
CYTAT(użytkownik usunięty @ Sun, 29 Mar 2009 - 21:01) *
cytowany post usunięto


04.gif
Tak szczerze mówiąc to takich watków trochę się na forum znajdzie.
Dawno mnie na forum nie było, ale coraz ciekawiej tutaj. 06.gif

Od wczorajszej kąpieli-bo podczas kąpieli mnie to zaczęło bardziej nurtować-martwi mnie coś co wyczytałam ostatnio na innym forum. Ano dowiedziałam się, że posiadanie drugiego palca u stopy dłuższym niż palec pierwszy oznacza ni mniej ni więcej, że zostanie się wdową... icon_rolleyes.gif 29.gif
Poradźcie co zrobić, bo ja nie chceeeeeeeeeem!!!!
Pronto
CYTAT(Sel @ Wed, 10 Jun 2009 - 17:29) *
Od wczorajszej kąpieli-bo podczas kąpieli mnie to zaczęło bardziej nurtować-martwi mnie coś co wyczytałam ostatnio na innym forum. Ano dowiedziałam się, że posiadanie drugiego palca u stopy dłuższym niż palec pierwszy oznacza ni mniej ni więcej, że zostanie się wdową... icon_rolleyes.gif 29.gif
Poradźcie co zrobić, bo ja nie chceeeeeeeeeem!!!!

Phi...
Też mam taki palec i wiem od zawsze, że wdowa i tak dalej. Dlatego się rozwiodłam i nie wychodzę za mąż więcej, co i Tobie Sel polecam.
Ewentualnie, jeśli już koniecznie musisz w małżeństwie, no to może jakaś operacja na ten palec?
Arla
Sel dzieki za uswiadomienie 06.gif .
Tylko jak to mezowi przekazac 29.gif .

Sel
Co zrobić, co zrobić... i co, znowu rozwód? 06.gif
Pronto
Obciąć ten tego...
Sel
CYTAT(Liberi @ Wed, 10 Jun 2009 - 16:11) *
Obciąć ten tego...

...mam Mu obciąć? A wiem, żebym miała na wypadek samotności w przyszłości.... 04.gif 37.gif
Arla
Sel, padlam! 04.gif
Pronto
CYTAT(Sel @ Wed, 10 Jun 2009 - 18:13) *
...mam Mu obciąć? A wiem, żebym miała na wypadek samotności w przyszłości.... 04.gif 37.gif


A co? Też ma dłuższego niż paluch?
Może on też wdowcem ma zostać? icon_question.gif
Sel
CYTAT(Liberi @ Wed, 10 Jun 2009 - 16:22) *
A co? Też ma dłuższego niż paluch?

wy-da-je-mi-sie-że-tak 37.gif 31.gif
dokładnie nie wiem, bo zawsze jest ciemno w pokoju... 04.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.