To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Leczenie poronień nawykowych

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Grubcia
Witam
sama jestem po 2 poronieniach i kilku ciazach biochemicznych, ogromie badan i kosmicznym leczeniu icon_wink.gif borykałam sie tez z niepłodnościa idiopatyczną...ale sie udało i obecnie mam 20mies córcie Madzię icon_smile.gif

obecnie coraz bardziej standardowym leczeniem przed ciaza staje siÄ™ przyjmowanie :
-kwasów Omega3 na poprawe stanu endometrium oraz komórek NK
-acardu-małych dawek aspiryny, na lepsze ukrwienie macicy, przepływy w macicy oraz rozrzedzenie krwi w przypadku nadkrzepliwości, czy p/ciał antykardiolipidowych lub tocznia
-Trental+vitE tez na ukrwienie oraz immunologiÄ™
-oczywiście Folik
-bromergon-tez w ciazy
-encorton-steryd-tez w ciazy

-opcjonalnie Colostrum, Intralipid , wlewy z immunoglobuliny G - Sandoglobulina, Kiovig, Endobulina, szczepienia limfocytami partnera, Tamerit

w ciąży:
-standardowe i najpowszechniejsze i najtańsze leczenie w ciazy, także zupełnie profilaktycznie to zestaw-acard, encorton, clexane-czyli heparyna drobnocząsteczkowa w postaci zastrzyków w brzuch...tez sporo luteiny oraz bromergon
https://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name...pic&t=23352

-wlewy - kosztowna bardzo rzecz niestety

ja stosowałam większość z tych specyfików

a jak wyglada Wasze leczenie?

pozdrawiam
tupil
cześć chciałam zapytać czy miałaś wlewy, jak się po nich czułaś jeśli tak i czy znasz jakieś wady tej metody i czy jest bezpieczna?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.