To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Grilla - no jakiego wybrać?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

magdalenka
Jako że niedługo czas zacząć sezon grillowy, potrzebujemy grilla. No i nie mam pojęcia, czy zwykłego, czy gazowego, czym kierować się przy zakupie. Na co nie dać się skusić? Na pewno musi być DUUUŻY, bo gości będzie sporo icon_smile.gif.

Proszę, doradźcie!
tyczka
Nie wiem, czy takie sÄ… w Polsce- Weber..?
siłaczka
Sama nie posiadam ale kilka razy korzystałam z gazowego i to jest rewelacja. Przykrywa zapewnia soczyste mięso, nie trzeba czekać na rozpalenie, można nastawić tylko połowę rusztu. Nie widzę wad.
Agnieszka AZJ
CYTAT(siłaczka @ Mon, 30 Mar 2009 - 12:24) *
Sama nie posiadam ale kilka razy korzystałam z gazowego i to jest rewelacja. Przykrywa zapewnia soczyste mięso, nie trzeba czekać na rozpalenie, można nastawić tylko połowę rusztu. Nie widzę wad.


Do niedawna uważałam, ze tylko taki na węgiel drzewny się nadaje do uzytku. Tymczasem nasza przyczepa ma w wyposażeniu grill gazowy i podczas wakacji nader często z niego korzystalismy. W czasie, w ktorym dopiero byśmy rozpalil weglowy, mielismy juz gotowy obiad na stole.

Dodatkowy plus - masz wpływ na "wielkość ognia" przez cały czas.
agarad
CYTAT(tyczka @ Sun, 29 Mar 2009 - 22:24) *
Nie wiem, czy takie sÄ… w Polsce- Weber..?


Są icon_smile.gif Polecam również.
magdalenka
zastanawiam siÄ™ nad tym: https://www.allegro.pl/item593814796_broil_king_...

Dowiedziałam się, że te nowsze grille już nie potrzebują lawy, bo jakoś inaczej ciepło jest rozprowadzane. Przykrywka jest, no nie wiem. Dla mnie szybkość przygotowywania jest ważna - przy dużej ilości osób trzeba dłuuugo czekać na swoją kolejkę.

Co myślicie jeszcze o tym modelu? https://www.allegro.pl/item591256717_ogrodowy_gr...

Dziękuję za pomoc!

Agnieszka.zg
jak mam taki wybudowany w zeszłym roku
magdalenka
Dziewczyny dzięki za pomoc, wybrałam Broil Kinga, gazowy, zamykany, rewelacja! Polecam i raz jeszcze dziękuję!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.