To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ciąża na zasiłku dla bezrobotnych

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kiejstuta
Witam wszystkich!
Jestem tu nowa, znalazłam tą stronę w poszukiwaniach odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. może już ten temat został poruszony na forum jeśli tak proszę o przekierowanie.
Jestem na zasiłku dla bezrobotnych od grudnia do maja, termin porodu mam na poczatek lipca. Dowiedziałam sie, że aby dostać zasiłek macierzyński musiałabym urodzić w trakcie pobierania zasiłku dla bezrobotnych lub miesiąc po. Boję się, że mi się to nie uda icon_smile.gif Tak więc chciałabym się dowiedzieć czy będąc bezrobotną zarejestrowana jako poszukująca pracę mogę iść na chorobowe????? Bo jako poszukująca pracy deklaruje że jestem gotowa do podjęcia pracy. Ale jako że jestem już w 6 miesiący nie jestem w stanie podjąć pracy? Tak więc reasumując czy będąc na zasiłku dla bezrobotnych przysługuje mi zwolnienie lekarskie???
renata19750702
Mało tu ludzi zagląda. Wrzuć temat na podforum "Prawo i pieniądze", moze ktoś będzie wiedział.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.