To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

JakÄ… zabawkÄ™ na balkon?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

trylinka
Czy macie doświadczenia, co warto kupić (dla dziecka 2 lata i więcej) na lato na balkon?
Namiocik?
basenik?
huśtawka?
mebelki (stolik+krzesełko)

Podzielcie się pomysłami na zajęcie malucha zabawą na balkonie! Plizzz, bo nie wiem na co się zdecydować. 37.gif
Agnieszka Kamila
nie znam osobiście zadnego dwulatka ale krzesełko i stolik, a nawet huśtawka na balkonie, przy pomysłowości młodziaków nie wydaje mi się bezpiecznym pomysłem,
Martucha_
basenik jak najbardziej, namiot też. No i miska z piaskiem icon_wink.gif
Edi Zet :)
CYTAT(Agnieszka Kamila @ Tue, 07 Apr 2009 - 22:47) *
nie znam osobiście zadnego dwulatka ale krzesełko i stolik, a nawet huśtawka na balkonie, przy pomysłowości młodziaków nie wydaje mi się bezpiecznym pomysłem,

Myślę podobnie. Przychodzi mi do głowy jedynie parasol, jakby przypadkiem młode zwiało na balkon. I okratowac całośc icon_wink.gif
Adriannna
U nas fantastycznie sprawdzil sie basenik. Ale z pewnoscia super tez dobrym pomyslem jest zjezdzalnia (moje dziecko ma na jej punkcie fiola). Oczywiscie tak jak dziewczyny wspomnialy trzeba byc ostroznym w przypadku balkonu, ale jesli jest naprawde duzy, zjezdzalnie mozna ustawic tak aby nie stanowila niebezpieczenstwa. W tym roku natomiast zamierzamy nabyc domek. Juz mam dosyc latania za Sophie i wyciagania jej z domkow sasiadow. Zdecydowalismy wiec, ze bedzie miala swoj.
mama_ani
ja tez sie nad tym zastanawialam, zdecydowalismy sie na male mebelki z drewna [suuuper!!!] - laweczka, krzeselka, parasol, oprocz tego Anula ma basenik i jak do tad jest przeszczesliwa icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.