To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zgrubienia na brodawkach

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

gosiagosia
zauwazylam u siebie na obu brodawkach zgrubienia srednicy ok 1-1,5cm. nie wiem od jakiego czasu to mam, bo zauwazylam ok. 2 tyg temu, jak probowalam odciagnac pokarm. nie sadze, zebym przed ciaza czy w ciazy je miala, ale pewnosci nie mam. jesli nawet byly, to byly mniejsze, bo bym wyczula. nie mam pojecia co to jest, moze to zwiazane z hormonami, bo troche dziwne, zeby akurat na jednej i druiej brodawce miec to samo.
mala ktoras z Was cos takiego? a moze wiecie co to jest ?
#Margola
a nie od karmienia? Mały cie nie pogryzł?
#Margola
*zdublowało sie
gosiagosia
nie pogryzl. zauwazylam, ze oprocz brodawek mam na jednej piersi tez jeden guzek
Anuk
Gosiagosia,
myślę, że będziesz spokojniejsza jeśli popatrzy na to lekarz-ginekolog. Guzków nie powinno się lekceważyć.

Pozdrawiam.
OLA77
a może masz dużo pokarmu i robią ci się przez to takie właśnie guzki. jak karmiłam małą to czasami też miałam takie guzki.
gosiagosia
CYTAT(OLA77 @ Fri, 24 Apr 2009 - 13:54) *
a może masz dużo pokarmu i robią ci się przez to takie właśnie guzki. jak karmiłam małą to czasami też miałam takie guzki.


no wlasnie! zauwazylam, ze guzki mam tylko w momencie jak piersi sa pelne pokarmu. po oproznieniu znikaja
OLA77
CYTAT(gosiagosia @ Sat, 25 Apr 2009 - 10:53) *
no wlasnie! zauwazylam, ze guzki mam tylko w momencie jak piersi sa pelne pokarmu. po oproznieniu znikaja

no to chyba już po problemie jest:)
gosiagosia
powiedzmy icon_smile.gif w trakcie ciazy wyskoczyla mi jakby krosta na brodawce. stwierdzilam, ze to nic, bo wygladala jak czesc brodawki, tyle ze troche wystawala. zmartwilam sie dopiero co to, w momencie jak pare dni temu zobaczylam, ze cos bialego jest pod skorka i wycisnelam. nie wiem co to, krosty chyba znikaja a ne utrzymuja sie pare miesiecy. nie bede tego ruszac, bo jest to bolesne, zwlaszcza po wyciskaniu 41.gif
iwo1
Gosia byłaś u lekarza?
Wiesz ja ostatnio profilaktycznie zapisałam się do Poradni leczenia piersi,p.doktor powiedziała że po 25 roku życia usg piersi raz do roku obowiązkowo!
Idż do lekarza!
Iwo
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.