To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Staramy się o dziecko, część XVI

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
inka-24
<
Tradycyjny wątek dla starających się o dziecko a raczej jego kontynuacja, przeznaczona jest dla wszystkich którzy starają się o pierwszego maluszka, kolejne dzieciaczki bądź dopiero co noszą się z myślą o powiększeniu rodziny.

Oczywiście życzę Wam jak i sobie, aby ta XVI już część była dla nas szczęśliwa i bardziej owocna niż poprzednia.

po 7 miesiącach starań została grudnióweczką, PTP 24-12-2009!
po 20 miesiącach starań została grudnóweczką, PTP 25-12-2009!
po 3 miesiącach starań została stycznóweczką, PTP 02-01-20010!
została lutówką, PTP 28-02-2009!
po 5 miesiącach starań została lutówką, PTP
została lutówką, PTP






menka (+)
Odeszła na zawsze 28 kwietnia, we śnie, nagle, niespodziewanie...
Marzenko zawsze pozostaniesz w naszej pamięci [*]
Wieczny odpoczynek...



Nasze aktuanie starajÄ…ce siÄ™:

Inka-24 - 33 cykl starań - @ 28.04.2009 - cykl 30 - antyki
Milutka 30 cykl starań - @ 29.05.2009
Mama nadzieja 30 miesięcy starań
CZARNA863
- 24 cykl starań - @ 20.05.2009 - CHWILOWO PAUZUJE W STARANICH
Kaelsa - 14 cykl starań - @ 09.04.2009 - cykl 28 dni
andzia 79
- 10 cykl starań - @ 03.05.2009 - cykl 30 dni
sylvianka - 6 cykl starań @ 28.01.2009 - cykl 28-34 dni - CLO + luteina
Mijka - 7 cykl starań - @ 27.02.2009 - cykl 30 dni
andzia 28 - 8 cykl starań - @ 26.03.2009 - cykl 28 dni
moko. - 10 cykl starań - @ 17.05.2009 - cykl 26-27 dni
AgusAg - 6 cykl starań - @ 11.03.2009
mon!k@ - 4 cykl starań - @
OLIVIA
- 6 cykl starań - @ 26.05.2009 - cykl 28-29 dni
laila - cykl starań - @
asiaaa - 4 cykl starań - @ 21.05.2009 - cykle 30-36 dni
klekotka - 5 cykl starań - @ 20.05.2009 - cykl 25-28 dni
bierdonka83 - 4 cykl starań - @ 05.06.2009 - cykl 28 dni
Ola81 - 1 cykl starań - @ 19.06.2009


Czekamy na aktualizacjÄ™ od:
Kabi - 39 cykl starań - @ 16.11.2008 - cykl 27 dni - czekamy na aktualizację!!
Sobcia 34 cykl starań - @ 30.03.2008 - cykl 25 dni - czekamy na aktualizację!!
Lita - 14 cykl starań - @ 26.07.2008 - czekamy na aktualizację!!
ona86 1 cykl starań - @ 28.08 - czekamy na aktualizację!!
Madzik82 2 cykl - czekamy na aktualizacjÄ™!!
izus85 3 cykl - czekamy na aktualizacjÄ™!!

iwcia34
2 cykl starań - czekamy na aktualizację!!
nelunia - czekamy na aktualizacjÄ™!!
Helenah - 8 cykl starań - @ 17.11.2008 - cykl 28 dni- czekamy na aktualizację!!
barbadoska - 4 cykl starań - @ 07.01.2009 - cykl 30 dni czekamy na aktualizację!!
Kasiaczek 2,5 roku starań - @ 6.12.2008 CLO , luteina - czekamy na aktualizację!!
fascia - 6 cykl starań - czekamy na aktualizację!!



Czekające koleżanki:
Gocha1978
LidkaM



Czekamy na wieści od:
Małgosia31
Lidzia31
Gdamalena
Wszystkie sugestie i aktualizacje proszę przesyłać na priva
Tu znajdziemy linki do suwaczków :)
https://lilypie.com/
https://www.youngnutrition.net/member/tickers/index.php
https://image.lafemmebonita.com/cgi-bin/ttc-tickers.cgi
https://www.justmommies.com/tickers/trying_...to_conceive.php
https://www.babybrabbel.org/
https://www.theparentclub.com/index.php
https://daisypath.com/wedding_announcement.php
https://www.tickerfactory.com/ezticker/tick...er_designer.php
https://abcslubu.pl/suwaczki/?gclid=CIqx5Lf...CFQ7aXgodVQfmQw
https://www.babysfirstsite.org/newtickers/index.php
https://www.snugglepie.com/index.php
CZARNA863
Pięknie tu 06.gif to ja sie już rozgoszczę 06.gif
asiaaa
czarna smuga? nie kreska? dziwne... ja tam nadal trzymam kciuki icon_smile.gif
niuniunia23
Czarna Ty się nie rozgaszczaj tylko przechodź na grudnień icon_smile.gif 06.gif

To tak na dobry poczÄ…tek fluidki od mojego KROPKA 06.gif albo KROPKI 06.gif
CZARNA863
asiaaa,niuniunia dzięki,aż się pośmiałąm z tego ,,nie rozgaszczaj'' oj bardzo chcialabym na grudnióweczki,ale zobaczymy co to bedzie,narazie stoję na niepewnym gruncie,a fluidkami sie poczęstuję 06.gif
andzia 28
Niuniunia to i ja sie poczęstuję fluidkami.

Inka możesz zaktualizować że teraz mam 8 cykl starań bez żadnych leków; @ 22.04.; cykle 28 dni.
inka-24
Czarna, hmmm.... co u mnie?
Tak jak pisałam HSG wyszło OK, w kolejnym cyklu walczymy dalej icon_wink.gif
CZARNA863
ineczko to ja z całych sił zaciskam&&&&&&&&&&&,pisz częściej bo ostatnio Cię nie było,gdzie się podziewasz???
ale mi ten czas sie dzis dłuży a gdzie u do 19....ech 37.gif
kamixx
no to ja też się melduje choć mam nadzieje że się niedługo przemelduje icon_smile.gif
inka-24
A no wiesz....
Święta, Święta...
Sprzątanie, gotowanie i jeszcze pełen dom gości, ale na szczęście już po świętach icon_wink.gif

Tak że usprawiedliwoam swą dość rzadką obecność na forum 37.gif
Obiecuję się poprawić 06.gif

kamixx
Ineczka cieszę się , że to własnie Ty założyłas kolejny wąteczek
olivia
Jak tu przejzyscie i ladnie , nie myslalam ze doczekam kolejnego watku staraczkowego 29.gif Wszystkim testujacym &&&&&&&&&&&&& oby sie tu nie zagnizdzily za bardzo
mon1k@
To i ja sie melduje jak na razie jestem na pograniczu czwartego cyklu i piatego, tzn. temperaturka spadla, wczoraj zaczelo sie plamienie ale dzisiaj nic wiec na razie czekam na rozkrecenie sie @ wtety bede chciala znalezc sie na liscie, bo myslalam ze jestem ale jednak mnie nie ma he he,

Trzymam kciuki za ciebie Czarna &&&&&&&&&

I za kamixx i za reszte testujacych
CZARNA863
Nie dziękuje hehe żeby nie zapeszać,ale coś mi dziwny ten cykl....a testy jak naraze negatywne,ale póki nie ma @ wszystko sie może zdarzyćicon_wink.gif
niuniunia23
czarna &&&&&&&&&&&&&& za grudnień
kamixx testuj jutro i czekam na wpisanie cię na pierwszą stronkę grudniówek icon_smile.gif
Dzieczyny na grudniu jest nas już 7 i nie ma żadnej ze staraczek (oprócz mnie) przenosić się i to już z_choinka.gif
CZARNA863
Jakbym chciała powiedzieć: TAK JEST!!! hehe i się znaleźć na liście:)zmykam już dzis,miłego wieczorku:)
Dirty Diana
I ja się melduję. Mam nadzieję-wciąż-że długo tu nie zagoszczę, czego i wam życzę. A na razie, dziewczęta, proszę o kciuki i dobre myśli, bo ja za 3 dni....


ŚLUBUJĘ
biedronka83
Witam Melduję się posłusznie Razem z Wami staram się o maleństwo Jestem w połowie drugiego cyklu starań Inka możesz mnie śmiało dopisać icon_smile.gif Cykle 28dni i czekanie na II Dziewczyny gorące buziaki :* :* :*
olivia
KAelSA GRATULACJE brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
czekamy na relacje z tago pieknego dnia
MoniZ
witam na nowej odslonie staraczkow 06.gif
oby bylo nas z jednej strony jak najwiecej a z drugiej strony zebysmy szybciutko sie zaciazaly 06.gif 06.gif 06.gif

kaelsa to wszystkieo dobrego na nowej drodze zycia brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif i wypije za to wirtualnego szampana pijak.gif pijak.gif pijak.gif
czarna tzrymam kciuki &&&&&
kamixx gratuluje
milutka
Dziewczyny wysyłajcie aktualizacje do Inki na priv icon_wink.gif

Kaelsa no właśnie dzisiaj spojrzałam na Twoją linijeczkę, że to tylko 3 dni pozostało icon_smile.gif

asiaaa
Kaelsa własnie wczoraj widzialam, ze ślubujesz za pare dni:) tak chciałam troche poznać Was - staraczki i przyglądałam się suwaczkom icon_wink.gif
Życzę dużo spokoju, a w TYM DNIU uśmiechu od ucha do ucha brawo_bis.gif ja w dniu swojego ślubu miałam obolałą szczękę, bo non stop taaaaaaaki banan na twarzy icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Piękny to dzień. No i życzę słonecznej pogody!


Czarna, kamixx cały czas za Was &&&&&&&& i czekam na dobre wieści icon_smile.gif

Ja się przyznaję, wczoraj znowu kupiłam dwa testy 37.gif z cierpliwością u mnie kiepsko.
Dzisiaj rano tempka ciągle 37 (jak ja lubie ten widok na termometrze) icon_smile.gif no więc zrobiłam test... I paskudna krecha... Ale nadzieja ciągle jest póki temp w górze i @ brak, a to już 33dc...

niuniunia oj chętnie bym się przemeldowała do grudnióweczek, póki co zbieram garściami fluidki icon_smile.gif

biedronka witaj icon_biggrin.gif
niuniunia23
Czarna, kamixx gdzie wy?? Jak testy??
olivia
Dziewczyny piszcie cos , czy juz??????? Dwie krechy sa?????? bo nas tu poskreca
kamixx
u mnie są dwie krechy wyrażniejsze niż wczoraj, jeszcze pójdę na betę potwierdzić icon_smile.gif
asiaaa
jej kamixx gratulacjeeeeeeeeeeeee brawo_bis.gif choć w sumie to było pewne, jak juz sie druga kreseczka blada pojawiła icon_smile.gif
Życzę spokojej ciąży przytul.gif
inka-24
Kamixx to śmigaj kobietko na tą bete!!
Już po cichutku gratuluję i czekam na wynik!!!
Fiefiora
Kamixx - GRATULUJE! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif


Moko. - trzymam kciuki!

Życze Wam by ten wątek był najszczęśliwszy i najowocniejszy z dotychczasowych wątków!
Sioooo na ciążowe wątki!

Pozdrawiam serdecznie!

andzia 28
Kamixx gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
olivia
kamix wieeeeeeeeeeeelkie gratulacje brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
klekotka
Widzę, że pogoda sprzyja staraczkom. Nareszcie zapełnicie wątek grudniowy (w grudniu urodziła się moja Nadia).
Kamixx gratuluję. Spokojnej ciąży życzę. Pozostałym testujacym równeiż.
Czarna a Ty zamiast kuip[ować te sikańce już dawno zrobiłabyś betę nienie.gif
monika:)))
Witajcie mam na imię Monika i chciała bym do was dołączyć!

To jest mój 20 cykl starań @ ma się pojawić 18.04(oby nie przyszła!Bardzo bym chciała dołączyć do Grudniowych mamusiek!)

kamixxGratuluje II kreseczek! 02.gif

Pozdrawiam i miłego dnia życzę!
Ola81
Ja sie tez chetnie dołączę. Chociaż starać się zacznę jak dostanę zielone światełko od lekarza. Ale z chęcia poczytam was. I niedługo mam nadzieję w pełni będę mogła do WAS dołączyć.

MIÅ‚ego dnia
andzia 28
Monika, Ola81 witamy gorÄ…co na staraczkach.

Musimy wierzyć mocno w to że będziemy już niedłgo mamusiami, bo wiara czyni cuda.
moko.
Kamixx G R A T U L U J Ę

Ale wąteczek pięknie się zaczyna !

Ja za tydzien jak przyjdzie @ zaczynam łykać clostilbegyt luteinę i bromergon i mam nadzieję, że nioską będę wzorową! Na poprzedniej wizycie u ginekologa dostałam namiar na poradnię, w której lekarze działają pod względem naprotechnologii (w Skoczowie) w tej poradni są organizowana kursy doszkalające ! wysłalam lekarzowi na maila moje wykresy i obserwacje, ma popatrzec na to wszystko i odezwać się. Powiem Wam i to za darmochę - no dobra mój wymarzony ginekolog mi polecił lekarza zajmujacego się naprotechnologią, bo poradnia dopiero co działa i lekarze tamtejsi bardzo chętnie udzielą porady !

Aaaaa muszę Wam powiedzieć, ze do tej pory przyjmowałam bromergon rano, lekarz kazał mi zmieni pore przyjmowania na wieczór - i normalnie bezsenność murowana ! bardzo mało śpię a w pracy ok 14 padam na twarz, ratuje mnie kawa dożylnie podawana hiii 29.gif

Po clo owulacja ma być szybciej ok 10-13 dc - fajnie się składa, długi weekend majowy i my sami ! młodego niańczą teście a my wyjeżdzamy ! w lipcu powtarzamy badania męża oraz ja musze przebadać sie ponownie na cytomegalię.

A póki co czekanie na bociany !

inka-24
No to niosko moko 04.gif trzymam kciuki.

Faktycznie po lekach stymulujÄ…cych owulacja jest szybciej.
Choć czasami różnie to bywa. Zapewne poprzez monitoring będziesz obserwować jak szybko jajeczka rosną icon_wink.gif

U mnie najwcześniej owu po lekach była w 11dc.

Kamixx w takim razie wpisuję Cię jako naszą pierwszą ciężąróweczkę!!!
kamixx
ok byłam na becie wynik może będzie jutro Pani wszystkim mówiła, że po odbiór w poniedziałek a ja ją uprosiłam że mi tak zależy i pocichu powiedziała, że być może uda się jaj na jutro
Ola81
Kamixx trzymam kciuki za upragnine szczęśliwe wyniczki.
asiaaa
Ola i Monika witajcie:) trzymam za Was kciuki !

kamixx oby jutro wyniki potwierdziły te dwie kreseczki, które zobaczyłaś. Ja nie biore pod uwage, żeby było coś innego icon_wink.gif

a ja nie wytrzymałam, wróciłam właśnie z bety (mam obok pracy laboratorium). Wyniki jutro...
Ale coś czuję, że jednak sie nie udało. Bóle przedokresowe stają się wyraźniejsze... Według tempki nie powinnam jeszcze dzisiaj dostać, ale jak jutro rano spadnie to szanse zerowe. Ale ciutke nadziei trzeba miec, bo bez niej byłoby ciężko


mon1k@
kamixx gratualcje jaka wspaniala wiadomosc 06.gif przechodzisz w koncu na ten watek pelen szczesliwych mamus i dzieciatek icon_biggrin.gif

Trzmam kciuki za asie i czarna oby tez sie przeniosly na grudnioweczki 06.gif

Witam nowe staraczki Ola Monika przytul.gif zycze szybkiej zmiany watku na ciezarowkowy

a u mnie wczoraj zaczal sie nowy cykl staran, juz dwa cykle mialy rowniutko po 27 dni, mam nadzieje ze kolejny tez bedzie mial tyle samo dni, ja jeszcze z wami posiedze co najmniej dwa miesiace- tak szybko sie mnie nie pozbedziecie- chyba najwiekszej marudy 08.gif , no ale coz ten cykl spisany na straty bo od 23 kwietnia do 5 maja bede w polsce, wiec raczej owulacje bede miala w polsce a moj K. bedzie tu w Szkocji 13.gif , no ale coz z Wami tez mi jest dobrze
asiaaa
mon1k dzieki
zazdroszcze takich krótkich cykli. moje zwykle były 26-34. Teraz po stracie i czyszczeniu miałam 32, 30,35... więc teraz w 33dc wyrywam włosy z nerwów 08.gif
fajnie mieć cykle jak w zegarku, może przynajmniej dokładnie ustalić, czy @ sie spóznia, czy nie, a nie tak "mniej więcej".
Ola81
Moje cykle przed strata maluszka trwały zawsze 30 dni. Nie wiem jak teraz bedzie, bo jestem świeżo po stracie dzidziusia.
Mam nadzięje że szybko przejdę na wątek jakiś przyszłych mama.
Lecz narazie pobędę sobie z wami. icon_smile.gif
asiaaa
Ola, pobądź z nami, a zobaczysz, ze szybko znajdziesz się na jakimś wątku ciężaróweczkowym.
Ja życzę nam wszystkim szybkiego przejscia do grona przyszłych mamuś.
Tu na staraczkach jest fajnie, bo każda każdej daje nadzieje.
Teraz dzięki kamixx obudziły się nowe nadzieje, że w koncu się uda każdej z nas icon_smile.gif
Ola81
asiia własnie dlatego że dajecie tą nadzieje dołączyłam do was icon_smile.gif Narazie jestem na etapie opłakiwania straty maluszka.


Ale liczę na następnego aniołeczka, i że razem z wami dotrwam do dnia kiedy znów zobaczę dwie kreseczki. Albo która z nas je tez zobaczy. Czego każdej życzę
CZARNA863
Witam wszystkie nowe staraczki 06.gif
kamixxGRATULACJE KOCHANA OGROMNE!!!!SPOKOJNYCH 9 MIESIĘCY brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
ja niestety do grudniówek nie dołacze 41.gif 32.gif od rana chodze i placze i choc temperatura 37,1 C ale wczoraj wieczorem 36,7 i rano @ przylazła.....kupiłam jeszcze dzis rano sikanca bo wczoraj zastanowila nas ta smuga a wieczorkiem dojrzelismy tam (trzeba sie bylo mocno przypatrzec)taka bladziutką kreskę....ale dziś @ i sie rozkreca wstretna.... rycze.gif
niuniunia23
czarna 41.gif tak mi przykro icon_sad.gif
CZARNA863
dziękuje za Wasze kciuki....ech narobiłam sobie nadziei... 41.gif Ineczko możesz wpisać na liste 23 cykl i 16.04 @..tych miesięcy było mniej bo w niektórych przeciez jakies grypska itd ale wpisz Kochana tyle bo od maja 2007 nie wyliczę ile dokladnie w których..
Ola81
czarna tak mi przykro. Ale nie traćmy nadzieji przytul.gif
olivia
czarna tak mi przykro 32.gif
CZARNA863
w tym cyklu szczególnie sie ludzilismy oboje.... 32.gif ale jak widac znow dla nas szczescia zabraklo....ale nastepny cykl i nastepne nadzieje i dzialania,musze dokupic testy bo z moimi cyklami to szok jakis raz owulacja 14dc a czasem 23 dc....ech tak zasmarkana jestem dzis,ze ledwo klawiature widze 41.gif mam ochote wyc w głos,ale zaraz sie pozbieram do kupy.
niedlugo znajdziemy sie pod fachowa opieka wiec trzeba zyc przyszloscia.
asiaaa,klekotka i wszystkie testujące trzymam &&&&&&&&&&&szybciutko mykać na grudnióweczki 06.gif
Ola81mam nadzieję,że wśród nas będzie Ci raźniej 06.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.