To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

MAMY JUŻ CÓRCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

KaMis
Witam

jest juz MAMĄ!!!!!! urodziłam 27 listopada na Brochowie!!

Maja miała 52cm i 3100kg. Jest prześliczna i przegrzeczna.
Można ją na śpiąco przenosić, przebierać , szczepić a kompanie to ulubiony rytuał.

Pozdrawiam WSZYSTKIE Was, i jezeli któraś wybiera sie na BROCHÓW rodzić, to mogę coś podpowiedzieć z takich spraw np. ile pampersów wziąć czy majtek jednorazowych:)

ALe najwazniejsze to miec super położna (choć tam wszystkie sa super), ale najsuperowsza jest p. BOŻENKA GÓRSKA- oddziałowa. Nie ma takiego porodu, którego by sprawnie nie poprowadziła. Ja miałam troche problemów z akcją skurczów-a dzięki niej MAJA przyszła na świat szczęśliwie.

KaMis

ps.
podpowiedzcie mi jakąć babciną radę na czkawkę, coś poza podawaniem piersi i trzymaniem ręki na ciemiączku.dzieki
EwaW
Serdeczne gratulacje dla nowej mamusi icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif i dzidzi icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif .
Życzę powodzenia w opiece i wiele, wiele cierpliwości icon_biggrin.gif
A na czkawkę to nam tylko picie pomagało.
pozdrawiam
Ewa
użytkownik usunięty
Gratulacje !!!
Małgoś.dz
KaMis, wielkie gratulacje!
Niech Wam się córcia zdrowo chowa, rośnie duża i oby cały czas była taka grzeczniutka. icon_biggrin.gif
Agnisma
Moje gratulacje icon_lol.gif icon_lol.gif
27 listopada to świetny termin porodu icon_lol.gif icon_lol.gif Wiem coś o tym moja Natala też z 27.11 wink.gif
Monisia
Gartuluję serdecznie!

My czkawkę zapijamy herbatką
KaMis
dziękuje za wszystkie gratulacje,

na dniach pobęde tu dłużej to wam poopowiadam jak było icon_smile.gif

KaMis
anita
ja równiez bardzo serdecznie gratuluję !!!
Agnes-3
Serdecznie ci gratuluje.Niech ci wiele szczescia i radosci corcia przyniesie.
aga_mama
[color=red][/color]GRATULACJE!!!!!!!!!
Natasha
[size=24][/size]GRATULUJEMY GORĄCO[color=red][/color]
Potwora
Witamy gorąco jeszcze jedną Wrocławiankę!
anonimowy
KaMis!!!!! Serdeczniutkie gratulacje! Niechaj Ci corcia zdrowo i radosnie rosnie!!!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Ja tez zamieraz rodzic na Brochowie (u dr.Z.Saczko) i tam rowniez wybieram sie do szkoly rodzenia (u D.Fortunko). Napisz mi, prosze, cos wiecej o porodzie w tym szpitalu i innych cennych informacjach, ktore przyjda Ci do glowy (wiesci na temat majtaskow i pampersow tez mile widziane wink.gif ). czy dla dzidziusia nalezy wszystko zabrac swoje z domku, czy jak to wyglada? Bede zobowiazana za kazda informacje, bo kazda dla mnie cenna icon_smile.gif

Goraco i slonecznie pozdrawiam.

Patrycja i 22tyg. Ktosik
Anita.W
Srdeczne GRATULACJE!!!
Na czkawke to cycuszek tylko pomagal Kubusiowi icon_smile.gif.
Pozdrawiam
Agniecha-Mama Szkrabucha
Z calego serca gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dorka
Bardzo się cieszymy z nowej istotki i to małej kobietki icon_wink.gif , bo w roczniku moich synów przewaga facetów icon_eek.gif . To miło, że jakieś śliczne panny się rodzą icon_biggrin.gif
KaMis
Droga Patrycjo!
masz jeszcze troche czasu, ale wiem jak to jest jak sie czeka na tego jedynego człowieczka.

Może od początku. Jeżeli chodzi o Szkołę Rodzenia. Nie mogę sie wypowiadać na temat szkoły p. Doroty z Brochowa bo nie chodziałam tam, ale nie słyszałam też negatywnej opinii:)
Mogę Ci polecić na 1000% szkołę rodzenia p. EWY Kusiak
https://www.szkola-rodzenia.bluel.pl/

My bardzo sobie chwalimy zajęcia tam i duzo nam dąły. Teraz właściwie nie mamy żadnych problemów jak sie zachować gdy dzidzi cos sie dzieje ze skórą, ja nie mam problemów z karmieniem, a i mój mąż odważnie podchodzi do Mai.

A jak juz pójdziesz na Brochów. Proponuję (jezeli masz możliwość) wynająć sobie połóżną przez działąjąca tam firmę. Wtedy jest ona z Tobą od początku, aż do przekazania Cię na oddział położniczy, Uwierz mi, że tego komfortu nie da sie opisać, jak wiesz ze jest ktoś kto tylko nad Tobą czuwa. I POLECAM!!!!!!!!!p. Bożenę Górską- to jest oddziałowa, ale jak z nią rodzisz, to masz murowany sukces. Ja miałam cięzki poród, a dzieki niej wszystko poszło sprawnie i nie mam nawet nacięcia!

Co zabrać.
Mam listę rzeczy które trzeba miec dla siebie i dzidzi. ALe jak pójdziesz do p. Ewy na SZKOŁE to CI to podyktuje.
Chyba że chcesz zeby ci to podac, to podaj e-maila.

Jezeli masz jakies pytania- zapraszam

KaMis
kasiask
Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jesteście dzielne dziewczyny!!!!!!!!!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Patison
KaMis! bardzo Ci dziekuje za te informacje. Masz racje, ze czasu mam jeszcze wiele...W koncu koncow i tak zapisalam sie do szkoly rodzenia przy Brochowie - mam nadzieje, ze bede zadowolona tak, jak Ty ze swojej. Co do opieki...moj Mily juz zrobil mi niesamowita niespodzianke i zamierza wykupic pakiet opieki polozniczo-porodowej w Medicover. Troszku to kosztuje, ale stwierdzil, ze na zdrowiu nie ma co oszczedzac. Co do pani Bozeny Gorskiej, to dowiem sie czy bedzie mogla byc obecna. Wlasciwie, to juz zdecydowalam sie na Brochow i decyzji nie zmienie (chyba, ze z przyczyn niezaleznych ode mnie cos sie wydarzy). A co do listy potrzebnych rzeczy, to jesli nie sprawie Ci tym klopotu, to bardzo prosze. Z gory dziekuje.
Trzymajcie sie cieplutko!

Patrycja
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.