To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

spotkanie- czy komuś by sie chciało??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Doruśka
Moje drogie, mam kawałek działki z prawie wygodami około 52 km od Wrocławia , blisko las i łąki.
Jakby sie Wam chciało przyjechać te 52 km , to na jakąś sobote od rana do nocy zapraszam, z rodzinami jak najbardziej icon_smile.gif
macie cheć?

Potwora
Ja bym chciała, bardzo bym chciała bo się dawno nie widziałyśmy, jeno po pierwsze nie posiadam niestety samochodu, którym mogłabym dojechac ( jestem sama z Maksiorem w ten łykend) po drugie to dziecko mi wczoraj zachorowało icon_sad.gif ot taki prezent urodzinowy....
skanna
Ola, ale Dorusia napisała "w jakąś sobotę" - niekoniecznie w najbliższą. Co nie zmienia faktu, że na dzień dzisiejszy praktycznie do połowy czerwca nie mam chyba żadnej wolnej w całości icon_evil.gif Ale jakby co, będę jakoś kombinować, na pół dnia chociaż, jeśli nie od rana.
Potwora
He he byłam przekonana, że chodzi o najbliższą sobotę 06.gif

A co z tradycyjnym majowym spotkaniem u mnie???? ( w pierwszej chwili napisało mi się "makowym" icon_wink.gif )

użytkownik usunięty
Ja niestety podbnie jak Skanna mam kłopoty z weekendami. Ale będę jutro gadać z Bartkiem. 50 km to jeszcze nie jest odległość zaporowa, na szczęście. Dorusiu, stęskniłam się. Ostatnio nie dane nam było pogadać, bo za daleko siedziałyśmy.

Spotkanie u Oli, mniam, koniecznie!
Doruśka
Sobota dowolna:) ja już tam jeżdżę w każdą icon_smile.gif

Paka, my sie już od lutego umawiamy icon_smile.gif
użytkownik usunięty
Dorusiu, a z której strony Wrocławia ta działka? Będę się musiał przez miasto przebijać, czy nie?
Doruśka

adres podam na priva
kachaaa
ja bym chciała bardzo tylko ze samochodu nie mam icon_sad.gif

przeokrutnie się za Wami stęskniłam
menada
Ja też, ja też icon_smile.gif

Mam wolne soboty: 9 i 30 maj icon_smile.gif

Będę miała też trzy wolne miejsca w samochodzie icon_smile.gif
kachaaa
no i **** ... właśnie pakuje się do szpitala - jeden cm rozwarcia i skurcze
Doruśka
9-maja jak najbardziej fajny termin icon_smile.gif

moze być dla wszystkich?
Ewcia!
CYTAT(kachaaa @ Wed, 22 Apr 2009 - 08:31) *
no i **** ... właśnie pakuje się do szpitala - jeden cm rozwarcia i skurcze


w zasadzie OT
kachaaa wytrzymaj jeszcze trochÄ™
coÅ› taka w gorÄ…cej wodzie kÄ…pana?
Ewcia!
CYTAT(Doruśka @ Wed, 22 Apr 2009 - 10:31) *
9-maja jak najbardziej fajny termin icon_smile.gif

moze być dla wszystkich?


Skoro już się odezwałam icon_wink.gif

dla mnie może być , na razie wolna, chociaz ostatnio to nie ja sobie planuję icon_sad.gif


PS zaraz zaraz , młoda ma jakiś wykład... ok, to ja po wykładzie
Potwora
Ja ma 9 maja imprezÄ™ rodzinnÄ….
użytkownik usunięty
9 maja są chrzciny Nowego Brata mojego Chrześniaka.
Doruśka
a 30 maja? zresztÄ… zobaczymy blizej terminu icon_smile.gif)
Dorka
He, he, ja tu weszłam na dolnośląskie, żeby coś pisnąć o jakimś spotkaniu, a tu już wątek jest. Spotkanie na działce bardzo chętnie icon_smile.gif, ale może mogłybyśmy spotkać się też wcześniej w jakiś nie weekendowy wieczór (np.czwartek, piatek) w jakimś miłym miejscu w centrum? Pewnie łatwiej byłoby termin znaleźć
użytkownik usunięty
Ja nie mogę we wtorki i w środy. W piątek mogę późniejszym wieczorem. Poiedziałki i czwartki mi pasują.

Część wspólna z Dorką: czwartek. Odpada tylko najbliższy, 30 kwietnia, bo Bartek wyjeżdża z Zosią do Dziwnówka.
Potwora
Coś mi się wydaje, że nie będzie łatwo icon_wink.gif

Ja mogę do siebie zaprosić 14, 15, 21 albo 23 maja icon_wink.gif w tych dniach też nie mogę wyjść bo jestem sama z Maksem.
9 i 16 mamy imprezy rodzinne icon_wink.gif a 31 komuniÄ™. A poza tym jestem dyspozycyjna icon_wink.gif
Dorka
30 kwietnia u mnie też odpada, ale może czwartek lub piątek po majowym weekendzie?
Potwora
Kobiety! Chodźmy do knajpy!!! pijak.gif
hawah
CYTAT(Ola Fisia @ Tue, 28 Apr 2009 - 11:20) *
Kobiety! Chodźmy do knajpy!!! pijak.gif


O to, to. Tez mi tego trzeba icon_wink.gif
skanna
Ja też chcę do knajpy. Na dzień dzisiejszy nawet mnie pasuje piątek po długim weekendzie, znaczy 8 maja. Chyba, że mnie w poniedziałek do roboty zgarną.
użytkownik usunięty
Dziewczyny, Tyczka przyjeżdża do Wrocławia i będzie w dniach 20-23 maja. Może uda się spotkać wtedy, co? To jest środa-sobota. Czy 21 maja (czwartek) by Wam pasował na spotkanie wieczorem w jakiejś knajpce?
skanna
A co z najbliższym piątkiem? Co z knajpą?

Tydzień w okolicach 20 maja mam mocno zapaprany, mogę nie móc się wyrwać.
Dorka
CYTAT(Paka @ Tue, 05 May 2009 - 19:44) *
Czy 21 maja (czwartek) by Wam pasował na spotkanie wieczorem w jakiejś knajpce?

Mi by pasowało
tyczka
Dziewczyny, bardzo przepraszam,że piszę dopiero teraz! Owszem, jak napisała Paka, będę ww. dniach we Wrocławiu. I bardzo chętnie Was poznam, czas jednak będę miała mocno ograniczony i nie wiem, czy uda mi się wyskoczyć na spotkanie.
Mam cichą nadzieję,że mój pobyt w Pl uda się przedłużyć o jeszcze tydzień..sza! 37.gif 48.gif
A jeśli by się udało, to byłabym łącznie jakieś 10-12dni i na pewno udałoby się jakiś dobry termin wymodzić icon_biggrin.gif
kachaaa
jak to będzie w maju to mam jak na razie pozwolenie od gina więc ja chętnie . Czerwca mogę już nie doczekać icon_smile.gif
Dorka
No i co z przyszłym tygodniem? Mobilizujcie się dziewczyny, bo niedługo wakacje nas zaskoczą i znów dodatkowo będziemy w rozjazdach.
kachaaa
ja się pisze odpada mi tylko środa i czwartek
Potwora
Ja nie dostaję powiadomień z tego wątku 32.gif

Mi przyszły tydzień odpowiada, umawiajcie się - ja się dostosuję.
tyczka
Melduję,że wracam ponownie do Wrocławia za tydzień i- prawdopodobnie- NA -tydzień, więc na spotkanie chętnie wyskoczęicon_smile.gif
Teraz to już się pojawię bez dwóch zdań, obowiązkowo i karnie 03.gif
Monika ww
To co z tym spotkaniem dziewczyny? Ja też jestem chętna 03.gif
tyczka
Gdyby ktoś miał ochotę- DZISIAJ i max jutro jestem gotowa na chwilę wyskoczyć- poranna kawka, czy wieczorne piwko.Potem wracam do siebie.
kachaaa
ja odpadam ... rozpakowałam sie
Monika ww
kachaaa, ogromne gratulacje!!!
Ila
Kachaaa, gratulacje icon_smile.gif
użytkownik usunięty
Tyczka, byliśmy na zlocie icon_smile.gif Nie widziałam Twojego postu icon_smile.gif

Kachaaa, gratulacje!!!
Potwora
Kachaaa gratulacje!!!

Teraz to musimy iść do knajpy opić pojawienie się NowegoRodka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kachaaa
a dziękuję bardzo , no teraz to jak nic babskie pempkowe musimy zrobić
wrzuciłam zdjęcie Huberta na "ciąża i poród" - czerwcówki
Dorka
Kachaa gratulacje!
tyczko szkoda, że jednak nie udało się spotkać, sama widzisz jak nami dzie to umawianie się, do tego część dziewczyn była na zlocie.
Możę jeszcze teraz, w tej końcówce czerwca uda się nam umówić? Bo potem wakacje i już każdy będzie gdzie indziej.
tyczka
Żałuję niezmiernie, że nie udało się nam spotkać, że nikomu termin "nie zagrał" 32.gif Jeśli chodzi o mnie, to najbliższe spotkanie ze mną pewnie już po wakacjach..a i tak nie wiem,kiedy.. 48.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.